Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csinálnátok, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha kiderülne, hogy terhességetek alatt megcsal a párotok?

Figyelt kérdés
8,5 éve vagyunk együtt, alig voltam 18, mikor összejöttünk. Télen jutottunk el oda, hogy mostmár készen állunk a gyermekvállalásra, viszonylag hamar össze is jött az álmunk, 21 hetes terhes vagyok ikrekkel. Kezdetektől fogva egyetlen dolgot tartottam a legfontosabbnak, az pedig a másik iránti tisztelet. Szerintem ebből gyökerezik az összes többi fontos érték, így a lojalitás is. Soha nem nyomoztam utána, nem ellenőrizgettem a privát csetelgetéseit, levelezéseit, nem korlátoztam a barátaival töltött prgoramokban, mert bíztam benne. Tegnap viszont teljesen véletlenül megtudtam, hogy visszaélt a bizalmammal, ugyanis 3 hónapja van egy másik lány is az életében. Kiderült, hogy ezzel a lánnyal van egy közös ismerősünk és ő mondta nekem, hogy egy étterem előtt látta őket csókolózni. Kérdőre vontam a párom,aki mindent bevallott, szerelmes másba. Nem önmagában a megcsalással van bajom, ezt lehet, hogy meg tudnám bocsájtani, sokkal inkább azzal, hogy elárult, hülyének nézett és nem tisztelt annyira,hogy az első pillanatban mindezt bevallja. Foglamam sincs mit csináljak, erőszakkal nem tarthatom magam mellett, de rettegek, hogy fogok megbírkózni 2 kicsivel egyedülálló anyaként, az anyagi terhekről nem is beszélve. Állítása szerint engem is szeret, nem vettem észre változást rajta az elmúlt 3 hónapban, szexuális életünk gyakorisága sem változott.

2020. júl. 26. 08:49
 141/165 anonim ***** válasza:
100%

Mostmár én is azt gondolom, hogy troll kérdés. Leírtam az én "életutamat" még az elején, hogy hasonló helyzetben voltam.

Még is mire lenne megoldás az, ha beszélsz a harmadikkal is, vagy hogy tudod, hogy a párod éppen hozzá megy, vele tölt órákat? Végignézni nem akarod mit művelnek?

Igen, ebben a helyzetben az ember mérlegel. Sok-sok év és az érkező gyermek. Ettől viszont még nem kell ilyen mértékben szolga lelkűnek lenni és benyelni mindent. Azt mondod nem tűrőd, hogy egy s*ggel két lovat üljön meg, még is felhatalmazod, csak szóljon előtte... Ez egy nettó marhaság. Anyaként, nőként, egykori feleségként azt gondolom az esélyt meg kell adni. Ez a saját megnyugtatásod, hogy te mindent megtettél a család egyben tartására. Én is hittem abban, hogyha már így alakult (közös gyereket várunk), akkor meg kell próbálni megjavítani, veszíteni valónk nincs. Nálunk ez az esély 3 évig tartott. Én mondtam ki a végét.

2020. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/165 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nagyon butak vagytok h nem latjatok h kamu az egész es csak osztjatok nekki az észt.
2020. júl. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/165 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is egy troll kérdés, de ettől függetlenül vannak a valóságban is ilyen ostoba nők. A kérdező szerintem őket próbálta kiparodizálni ebben a kérdésben.
2020. júl. 27. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/165 anonim válasza:
100%
Nem az a legnagyobb baj a pároddal, hogy megcsalt, hanem az, hogy előtte még azért gyereket csinált neked. Szerintem egy gerinctelen féreg! A gyerekeket vállalja egyáltalán? Én tuti otthagynám a francba, gyerektartást úgyis fizetnie kell. Addig menekülj, amíg fiatal vagy, keress magadnak egy normális férfit.
2020. júl. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/165 anonim ***** válasza:
100%
Na, fogadjunk, hogy ez egy troll volt a kamu sztorijával, és most röhög a markába olvasva a válaszokat :D
2020. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/165 anonim ***** válasza:
100%
Hülyee :D
2020. júl. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/165 A kérdező kommentje:
Tegnap délután a párom nővéréékhez mentünk át születésnapot ünnepelni, egy szóval sem írtam, hogy a lánnyal találkozom, nem tudom ezt honnan szedtétek. Éjszaka fél 1-kor értünk haza, nem volt időm válaszolni nektek. Elolvasva az összes ezalatt írt kommentet, legtöbben valami szaftos történetet láttok a helyzetemben és kifiguráztok ebben a cseppet sem könnyű helyzetben. Holnap estére sikerült időpontot egyeztetnem a terapeutával, utána remélhetőleg már okosabb leszek a hogyan továbbot illetően. Nincs másik profilom, nem kitaláció a kérdesem, ezért az utolsó, nevemben hazugságot író válaszolót jelentettem.
2020. júl. 27. 13:24
 148/165 anonim ***** válasza:
40%

Én itt most egy jó ideig csak a praktikus szempontokat venném figyelembe. Akármilyen szr is a helyzet, két újszülöttel, majd két totyogóval, dackorszakossal stb. 100%-ig magadra maradni öngyilkosság. Ez egyszerűen nem opció. Talán majd alsós korukban... talán! Ez nagyon rosszul hangzik, igen, mert 7-8 év, elmegy a fiatalságod meg minden. De 21 hetesen már nem tudsz mit csinálni, az a két gyerek meg fog születni. Ha a stressz miatt a kelleténél korábban vagy időben, mégis problémásan, akkor még fejlesztésekre is szaladgálhatsz velük évekig.

Borzasztóan sajnálom, de én itt nem látok más reális, megvalósítható forgatókönyvet, csak a maradást.

2020. júl. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/165 anonim ***** válasza:
88%
Igen, ha nem kitaláció volt, az viszont szégyen rádnézve, hogy milyen ostoba és hiszékeny vagy felnőtt ember létedre.
2020. júl. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/165 anonim ***** válasza:
90%

Azért én komolyan bíztam abban, hogy kamu ez az egész.


Valóban tanult diplomás nő,aki a gyerekei apjának a lelket keresi.

Most végűl is azért mentek a terapeutahoz, hogy megértse, hogy gyerekek mellett ezt nem csinálhatja.

És megakarod őt fejteni, és a lelkiismeretevel mi van.

Baaaaaz@@@meeegggg...


Ha azt írnad, hogy buta voltal n.vetted észre, hogy van nője a palidnak, hogy szereted visszaert egyedül segítség nélkül nem.biraz velük, azt mindenki megértette volna.


Azt írod, hogy ismered annyira, hogy mikor mit miért mond.

Azt se vetted észre, hogy más nohoz rohangál miután megpuszilgatta a pocakod.


Olyan típus a palid, mint az enyém volt...

Csak akkor szeret imád ha van valakije..akibe szerelmes..



Csak én ezt tudom, és azt is hogy egy szavát nem kell elhinni.


Akkor egy tanács, neked.

Ha nagyon kedves mézes mázos, bujos akkor van nője.


Ha ideges, egy kicsit átvált bunkoba, amit te a fáradtságra fogsz majd, akkor szakított vele a nője.

2020. júl. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!