Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csinálnátok, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha kiderülne, hogy terhességetek alatt megcsal a párotok?

Figyelt kérdés
8,5 éve vagyunk együtt, alig voltam 18, mikor összejöttünk. Télen jutottunk el oda, hogy mostmár készen állunk a gyermekvállalásra, viszonylag hamar össze is jött az álmunk, 21 hetes terhes vagyok ikrekkel. Kezdetektől fogva egyetlen dolgot tartottam a legfontosabbnak, az pedig a másik iránti tisztelet. Szerintem ebből gyökerezik az összes többi fontos érték, így a lojalitás is. Soha nem nyomoztam utána, nem ellenőrizgettem a privát csetelgetéseit, levelezéseit, nem korlátoztam a barátaival töltött prgoramokban, mert bíztam benne. Tegnap viszont teljesen véletlenül megtudtam, hogy visszaélt a bizalmammal, ugyanis 3 hónapja van egy másik lány is az életében. Kiderült, hogy ezzel a lánnyal van egy közös ismerősünk és ő mondta nekem, hogy egy étterem előtt látta őket csókolózni. Kérdőre vontam a párom,aki mindent bevallott, szerelmes másba. Nem önmagában a megcsalással van bajom, ezt lehet, hogy meg tudnám bocsájtani, sokkal inkább azzal, hogy elárult, hülyének nézett és nem tisztelt annyira,hogy az első pillanatban mindezt bevallja. Foglamam sincs mit csináljak, erőszakkal nem tarthatom magam mellett, de rettegek, hogy fogok megbírkózni 2 kicsivel egyedülálló anyaként, az anyagi terhekről nem is beszélve. Állítása szerint engem is szeret, nem vettem észre változást rajta az elmúlt 3 hónapban, szexuális életünk gyakorisága sem változott.

2020. júl. 26. 08:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/165 anonim ***** válasza:
70%
Te mit csináltál, amikor megtudtad, hogy terhesen megcsaltak?, most hagyjuk az ikres mesét.. Én erre volnék nagyon kíváncsi a helyedben.
2020. júl. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/165 A kérdező kommentje:
Ledöbbentem teljesen, nem akartam először elhinni, azt hittem csak egy hasonmásával keverte össze a párom. Nem ordítottam, nem vágtam semmit a fejéhez, csak annyit mondtam neki, hogy ez borzasztóan fáj, egyelőre magamban őrlődök.
2020. júl. 26. 08:59
 3/165 anonim ***** válasza:
20%

2 Nem mindenki ezt a módszert választja, van akinek a színészi tehetsége és a hidegvére verhetetlen, és még mosolyogni is képes. Alkalom adtán, amikor a másik nem számít rá-neked ez a módszerem, de van olyan is, akit nemesebb bosszúval "fizettem meg" és egy életre megemlegedte azt amit kapott tőlem.

Így szép egy ajándék.

Van még pár ajcsim a tarsolyba, szépen szoktam osztogatni-szeretek ajándékozni az azt megillető személynek:D

2020. júl. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/165 A kérdező kommentje:
Nem fogom megcsalni vagy játszmázni vele. Én mindig tisztességes voltam, az is maradok.
2020. júl. 26. 09:16
 5/165 anonim ***** válasza:
74%
4 Ebben maximum reménykedhet az az illető, akivel gondod van-de biztosat sosem lehet tudni:)
2020. júl. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/165 anonim ***** válasza:
27%
2020. júl. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/165 anonim ***** válasza:
96%
Férfiként nem lehetek terhes, ugyanakkor ha megcsal a párom kiábrándulnék belőle. Valószínűleg eleinte keresném az okát, miért lehetett, ha már szerelmes, akkor nagyon sok energiát fektetett a másik nővel/férfivel való kapcsolatba, és nem fontos számára, amit velem elért, nem tisztel. Mivel más az értékrendje, és szerintem nem lehetséges egyszerre két emberbe szerelmesnek lenni, így igyekeznék megszakítani vele a kapcsolatot.
2020. júl. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/165 anonim ***** válasza:
94%
A kérdésből látszik, hogy úgyis meg fogsz neki bocsájtani. Ha ő nem akar elmenni maradhat úgyis. Szóval mi a kérdés, Minden jóérzésű saját magát valamire is becsülő ember páros lábbal rúgná ki ezt a férget.
2020. júl. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/165 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudnék a továbbiakban lefeküdni vele, őszintén megcsókolni, bizalmasan beszélgetni vele kettőnkről, hiszen bármikor tovább adhatja. Szóval bármit is akarnék az agyammal, mert az ember fél, hogy egyedül marad kettő kicsivel és kiszámíthatatlanná válna az élet, egyszerűen nem tudnék már társként viszonyulni hozzá, mert elárult. Semmi nem lenne ugyanaz, önmagát rombolná le a kapcsolat.
2020. júl. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/165 A kérdező kommentje:
Van mögöttünk rengeteg együtt töltött év, gyermekeinket is családban szeretném nevelni. Leférgezni valakit nagyon bántó dolog, a tette volt tisztességtelen, de attól ő még nem féreg. Bármennyre is fájdalmas és magam alatt vagyok emiatt, nem ragadhatnak el annyira az indulataim, hogy hozzám nem méltó módon beszéljek vele. Próbálom nézni a dolgokat olyan szemmel is, hogy én vajon mit ronthattam el, mi vezetett idáig.
2020. júl. 26. 10:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!