Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csinálnátok, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha kiderülne, hogy terhességetek alatt megcsal a párotok?

Figyelt kérdés
8,5 éve vagyunk együtt, alig voltam 18, mikor összejöttünk. Télen jutottunk el oda, hogy mostmár készen állunk a gyermekvállalásra, viszonylag hamar össze is jött az álmunk, 21 hetes terhes vagyok ikrekkel. Kezdetektől fogva egyetlen dolgot tartottam a legfontosabbnak, az pedig a másik iránti tisztelet. Szerintem ebből gyökerezik az összes többi fontos érték, így a lojalitás is. Soha nem nyomoztam utána, nem ellenőrizgettem a privát csetelgetéseit, levelezéseit, nem korlátoztam a barátaival töltött prgoramokban, mert bíztam benne. Tegnap viszont teljesen véletlenül megtudtam, hogy visszaélt a bizalmammal, ugyanis 3 hónapja van egy másik lány is az életében. Kiderült, hogy ezzel a lánnyal van egy közös ismerősünk és ő mondta nekem, hogy egy étterem előtt látta őket csókolózni. Kérdőre vontam a párom,aki mindent bevallott, szerelmes másba. Nem önmagában a megcsalással van bajom, ezt lehet, hogy meg tudnám bocsájtani, sokkal inkább azzal, hogy elárult, hülyének nézett és nem tisztelt annyira,hogy az első pillanatban mindezt bevallja. Foglamam sincs mit csináljak, erőszakkal nem tarthatom magam mellett, de rettegek, hogy fogok megbírkózni 2 kicsivel egyedülálló anyaként, az anyagi terhekről nem is beszélve. Állítása szerint engem is szeret, nem vettem észre változást rajta az elmúlt 3 hónapban, szexuális életünk gyakorisága sem változott.

2020. júl. 26. 08:49
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
 161/165 anonim válasza:
92%
Ha nem kamu, akkor tenyleg nagyon sajnallak! Én is kismama vagyok, ha most kiderülne, hogy férjem félrelépett, akkor nem gondolkodnék, hanem kibnám a piccsbe!! Nem tudom, hogy miért áltatod magad..Az lehet, hogy vàrja a gyerekeit, de Te tuti csak egy gazdatest vagy a számára. Amint megszülettek, neked reszeltek! Sajnálom, hogy így alakult, de akinek nincs lelkiismerete, az a párterápián sem fogja azt elsajátítani. Meg hát Ő maga mondta, hogy szerelmes, mi ebben nem világos?
2020. júl. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/165 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem van tapasztalatom, megosztom veled. Igaz engem nem terhesen, hanem 2 gyerek mellett csaltak meg. Megbocsájtottam a gyerekek miatt. Még a "házasságunk " is jobb lett. Több , minőségibb szex, normálisan viselkedtünk egymással. Ja csak ettől ő azt hitte, mostantól bármit megtehet, én hülye úgyis kitartok mellette. 8 évig élhette még mellettem az aranyéletét. A végén nagyot koppant, az igaz, de nekem az életemből az a sok mellette eltöltött idő elpazarolódott. Talán élhettem volna egy olyan kapcsolatban, ahol megbecsülnek.

Ja, és még véletlenül se köss vele házasságot!

2020. júl. 28. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/165 anonim ***** válasza:
90%
A párterápia nem fog azonnal irányba helyezni, hogy merre van az előre. Nem lehet tőle csodát várni. Sokkal mélyebb sebek ezek annál.
2020. júl. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/165 anonim ***** válasza:
69%
Hát anyukám neked agyadra mentek a hormonok,dobd ki a francba ezt az idiótát mert az ilyen az egész életedet tönkre fogja vágni...ja és keress magadnak valakit...
2020. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/165 anonim ***** válasza:
100%
Szia Kérdező, mi a helyzet azóta?
2020. aug. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!