Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csinálnátok, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha kiderülne, hogy terhességetek alatt megcsal a párotok?

Figyelt kérdés
8,5 éve vagyunk együtt, alig voltam 18, mikor összejöttünk. Télen jutottunk el oda, hogy mostmár készen állunk a gyermekvállalásra, viszonylag hamar össze is jött az álmunk, 21 hetes terhes vagyok ikrekkel. Kezdetektől fogva egyetlen dolgot tartottam a legfontosabbnak, az pedig a másik iránti tisztelet. Szerintem ebből gyökerezik az összes többi fontos érték, így a lojalitás is. Soha nem nyomoztam utána, nem ellenőrizgettem a privát csetelgetéseit, levelezéseit, nem korlátoztam a barátaival töltött prgoramokban, mert bíztam benne. Tegnap viszont teljesen véletlenül megtudtam, hogy visszaélt a bizalmammal, ugyanis 3 hónapja van egy másik lány is az életében. Kiderült, hogy ezzel a lánnyal van egy közös ismerősünk és ő mondta nekem, hogy egy étterem előtt látta őket csókolózni. Kérdőre vontam a párom,aki mindent bevallott, szerelmes másba. Nem önmagában a megcsalással van bajom, ezt lehet, hogy meg tudnám bocsájtani, sokkal inkább azzal, hogy elárult, hülyének nézett és nem tisztelt annyira,hogy az első pillanatban mindezt bevallja. Foglamam sincs mit csináljak, erőszakkal nem tarthatom magam mellett, de rettegek, hogy fogok megbírkózni 2 kicsivel egyedülálló anyaként, az anyagi terhekről nem is beszélve. Állítása szerint engem is szeret, nem vettem észre változást rajta az elmúlt 3 hónapban, szexuális életünk gyakorisága sem változott.

2020. júl. 26. 08:49
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/165 anonim ***** válasza:
95%

Minek írtad ki a kérdést de komolyan?


A te szemedbe ő egy arany ember akinek még a szerelmével is beszélgetnél. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2020. júl. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/165 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalok voltatok mikor összejötetek most jött el az idő nála mikor érzi, hogy nem élte ki magát és most fogja elkezdeni ez csak rosszabb lesz jobb ha tőlem tudod.


Persze ha neked nem gond és szívesen megismered majd az összeset akit megfektet meg akibe beleszeret közben akkor áldásom rátok.

2020. júl. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/165 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, lesz itt sok féltesó, csak győzzétek majd a gyt-t. Szép nagy lesz a család. 😃😃😃
2020. júl. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/165 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt a pálfordulást szeretném megérteni, hogy mi történt a lelkében, hogy tud elszámolni a lelkiismeretével, mert számomra is érthetetlen, hogy egyik percben közösen tervezzük a jövőt a gyerekeinkkel, pár órára rá meg egy 3. személlyel van. 4,5 évvel idősebb nálam, előttem sok kapcsolata volt, kiélte magát bőven. Van annyira felelősségteljes, hogy védekezik, ha mással szexel, ennyire azért nem kellene hülyének néznetek.
2020. júl. 26. 14:57
 85/165 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod talán ott voltál láttad?


Majdnem 9 éve vagytok együtt tudod mi történik a lelkében? Megunt! Ennyi semmi több csak te saját magadat áltatod.

Ha nem lennél terhes úgy dobna el mint macskát szerni mert szerelmes másba ezen te mit nem tudsz felfogni?


Komolyan neked bajok vannak a fejedben...

2020. júl. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/165 anonim ***** válasza:
100%

#84


Nos, erre sincs garancia, hogy mindig felelősségteljes lesz. Láttam már jó pár ilyen esetet. Sok gyerek születik bal kézről.

De ha ilyen felelősségteljes, rendes, házias ember, akkor miért töprengsz? Egyszerűen fogadd el, hogy ő ilyen, aki szeret mással is kefélni melletted. Vagy álmodozol, hogy majd te megváltoztatod? Sokan áldozatul estek már ennek a tévhitnek. Felnőtt ember, kiforrott személyiséggel. Nem fog változtatni azon(esetleg látszólag, de ettől még nem lesz a helyzet jobb), ami számára az izgalmat jelenti. Kör bezárult.

2020. júl. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/165 anonim ***** válasza:
100%
Erről látszik mennyire felelősségteljes és mennyire szavahihető neked azt mondja gyerekek boldog élet stb...2 perc múlva meg megy más ágyába. De persze ez tök normális ő egy arany ember fogadd el és kész.
2020. júl. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/165 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, ha te úgyis tudod, hogy mit akarsz, és úgy látom kb mindenkit lehurrogsz, aki leírja,hogy ő mit tenne (ami neked nem tetszik), akkor miért kérdezel minket? Most komolyan, milyen választ vársz? Hogy majd azt mondjuk, hogy persze, bocsáss meg neki, sőt, tűrd mosolyogva, vagy mi? Arról nem is beszélve, hogy aki egyszer megtette, az többször is csalni fog. De te tudod, a te életed...és hiába véded a párod, ha annyira szeretne és örülne, ahogy írod,nem lépett volna félre, és ha őszinte vagy, te is belátod. De csinálj amit akarsz. Tessék. A te életed. Most lehet lepontozni, de ez a véleményem.
2020. júl. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/165 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az ikreknek is nagyon örült, még boldogabb lesz, amikor a szerelme szül neki gyereket. Áruld már el, miért védekezne?
2020. júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/165 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ennyi ésszel amennyi a kérdezőnek van már kezdem érteni, hogy a pasi miért ment félte és miért szeretett bele másba.
2020. júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!