Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, amikor egy családos embernek titkos vagy éppen megbeszélt szeretője van? Mennyire gyakori az ilyesmi?

Figyelt kérdés

2020. szept. 20. 12:01
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező, tehát nő vagy? Vagy félreértetted az írottakat?
2020. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nő és nem értettem félre semmit. Csak reflektáltam arra, amit írtál A férfiakat említetted, akik valóban elmennek prostihoz, de a nők nem ezt fogják csinálni.
2020. szept. 21. 21:16
 13/53 A kérdező kommentje:
...vagyis arra, amit a ma 09:18-as írt.
2020. szept. 21. 21:17
 14/53 anonim ***** válasza:
50%

Az a véleményem, hogy onnan kezdve, hogy huszon-, harmincéves korunk fölött sem vagyunk beoltva szerelem ellen csak azért, mert egyszer meggyűrűztük egymást, ahhoz túl hosszú az élet. Most ezt valaki vagy elfojtja és boldogtalanul, de gerincesen eltemeti magát élve, vagy meg meri élni a szerelmet és gerinctelen lesz. Kérdés, hogy mitől őszintébb ez első verzió?

Nem minden helyzetből lehet kilépni, van amikor túl nagy áldozatokkal járna.

De ha valaki szerelmes lesz, annak oka van.

A szexhiánynak is oka van.

Szerintem nem működőképes a keresztény családmodell, ezt jól mutatja a sok mozaikcsalád és a rengeteg boldogtalanság.

2020. szept. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
16%
Alap hogy minden férfinek kell egy szerető. Ez így van kitalálva.
2020. szept. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
88%
Ha megbeszélték, a "megcsalt" fél áldását adta rá, inkább ilyen nyitott kapcsolat-szerűség, akkor sztem nem gáz. Ha titkos, az igen, akkor is, ha szeeeeegénykének nincs elég szexecske. Akkor szépen nyissa ki a száját, beszélje meg a párjával, aztán ha nincs változás, szakítsanak. A gyereknek is jobb lesz, ha nincs feszkó a lakásbam / házban.
2020. okt. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
26%
Nekünk nőknek jó ha van x év után.Férfinál sem gond,csak ne prostihoz járjon.
2020. okt. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
43%

Ennyi álszent veréb választ...


Elhiszem, hogy vannak kirakatpárok, de a többség nem ilyen. Az átlagot X év kapcsolat után az elkényelmesedett, sörhasú lepusztult férfi/az elhízott elsárkányosodott nő várja otthon.


Legyünk őszinték:

Mi emberek vágyunk az izgalomra a szexre az adrenalinra a kalandra.

Ezt X év kapcsolat már ritkán adja meg.


Viszont sok ember nem engedheti meg magának a szakítás luxusát. Ott a gyerek. Vagy a közös lakás. A lakáshitel. Vagy csak nincs hova mennie.

Így hát a kapcsolat nyújtotta előnyökre szüksége van.

Így jön képbe a szerető.


Szerintem a szerető még mindig ezerszer jobb választás, mint a válás és egy esetlegesen magára maradt gyerek. Merthogy a gyerek keservesen meg fogja érezni a válást, arra mérget vehettek.


Én egyedül azt tartom megbocsáthatatlannak, ha valakinek szeretője van ÉS LEBUKIK.


Hányok ettől a sok álszent majomtól, akik itt prédikálnak, de a való életben semmit nem tudnak felmutatni a gyakorlatban.

2020. okt. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
48%
18 hát te nem vagy álszent, de van pár jelző ami sokkal rosszabb annál
2020. okt. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
51%
Nem ítélem el és szerintem jóval ritkább, mint azt hiszitek. Nem azért, mert nem vágynának rá az emberek, hanem mert baromi nehéz hozzá helyszínt és időt találni. Max. akkor működik hosszútávon és rendszeresen, ha az egyik fél szingli és önálló lakása van. Ha mindkét fél házas, akkor minden szökőévben egy alkalom jön össze, ami alatt a legnagyobb szerelem is befásul.
2020. okt. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!