Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, amikor egy családos embernek titkos vagy éppen megbeszélt szeretője van? Mennyire gyakori az ilyesmi?

Figyelt kérdés

2020. szept. 20. 12:01
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, minden gyerek /vagy már nem gyerek/ utálja az apja vagy anyja szeretőjét. Ha igaz volt apámról, hogy megcsalta anyámat vagy csak akarta , akkor én kivétel vagyok. Szóval gyerekkoromban volt egy nő, aki szeretett hírbe hozni férfiakat, hogy tőle akarnak valamit. Azt hiszem apám a 3. áldozat volt, aztán leállt. Apám tagadta, de ki tudja.... Én eljátszottam a gondolattal, ha elválnának két családom lenne.Merthogy idővel biztos lenne anyámnak is. Nem illettek össze szüleim. Apám jó kedélyű, viccelődős, barátkozós típus volt. Anyám nagyon szigorú, "mit szólnak mások" elv szerint élte az életét. Ezt csak érdekesség képpen írtam le.
2020. nov. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
27%
#41 Személy szerint az összes jellemtelen szarrágót utálom, akik más emberek életéből rabolnak el értékes éveket és boldogságot.
2020. nov. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
78%
42-es, te aztán tudod. Megsúgom neked, hogy ahova egy ilyen jellemtelen szarrágó be tud kavarni, ott minden van, csak boldogság nem.
2020. nov. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes, hogy ha leírod, hogy okés, leszavaznak, ha leírod, hogy nem, akkor még jobban... Ha pedig még érveket és értelmes vitát is hozol, akkor meg nulla százalékos leszel. Vicc ez a kategória, úgy látom, hogy ide sem érdemes írni.
2020. nov. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
43-as: És a másik fél tud erről? Vagy neki nem mondanak egy mukkot sem erről?
2020. nov. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
93%
45-ös, ha nem veszi észre, akkor nem is akarja észrevenni vagy nem is figyel a párjára.
2020. nov. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
34%

46-os: Néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Sokan olyan profin tudják magukba fojtani a bánatukat (fojt pontos 'j', folyt a víz 'ly', mielőtt belém köt valaki), hogy senki észre sem veszi rajtuk a szenvedést.

Egyszerűen a szótlansággal és sunyisággal a másik idejét rabolod.

2020. nov. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
100%

47 es. Ez nem teljesen igaz. Én rengeteg párt ismerek, akiknél csak néztem azon, hogy már mindenki tudott a megcsalásról, csak maga az érintett nem.

Szerinted vajon miért??? Mert nem akart róla tudni. Miért? A gyerek miatt, a család együttmaradása miatt, a szexhiány miatt, a " nem akarok szexelni az urammal" miatt, a nem kívánom amúgy sem a szexet miatt, a pénz mitt, a ház miatt, a hitel miatt, a munkahelye miatt, a hova mennék a gyerekkel miatt, a hova menne az uram lakni egyedül miatt, a nem láthatja az apját a gyerek miatt, a szomszédok es még ki tudja mennyi oka van.


Ja, igen elém áll az uram hogy ő megcsal engem, vegyem már észre. Bakker, vége mindennek, nem alázhatom magam porig hogy maradok.

2020. nov. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
0%

"Én rengeteg párt ismerek, akiknél csak néztem azon, hogy már mindenki tudott a megcsalásról, csak maga az érintett nem.


Szerinted vajon miért??? Mert nem akart róla tudni."



Vagy mert nem szólt neki senki. Nem minden megcsalást könnyű észrevenni. Van, ahol túl hosszú pórázon van a másik, azt hazudja, hogy elmegy a haverokkal sörözni, aztán közben henteregni megy.

2020. nov. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
18%

Az a férfi aki tartósan megcsalja a feleségét otthon is figyelmesebb.

Mondjuk az a kiinduló helyzet, hogy a férj heti 2-szer szexelne a feleség meg havi 1-szer. Férj szenved a kuncsorgás miatt is, tudja, hogy a neje fegyverként, zsarolásra is használja ellene ezt. /Új autó, laptop kell, tessék túl órázni! Nem számolsz le fillérre a fizetéseddel!/ No, akkor még az a havi sem lesz! Viszont ha férj becsicskul akkor többször p.nához juthat. Válni férj nem akar, ott vannak a gyerekek, meg a főleg általa összekapart vagyon. Beújít egy szeretővel. Mindenki jól jár.Férfi nyugodtabb, jobb kedvű, kiegyensúlyozottabb lesz. Nem érzi úgy, hogy állandóan meg kell alázkodnia a felesége előtt. Ugyanakkor bűntudatból még többet ad neki. "Igen drágám, meglesz az új autó", Igen drágám, kifestem a szobát amilyenre akarod." A nőnek is jobb, van egy jó fej férje aki mindenben a kedvében jár. Ugyan mit kellene észrevennie? Hogy a férfi aki eddig is a tenyerén hordozta, most még inkább. Elégedetten veszi tudomásul, hogy férje már nem háborog a hatalmi viszonyok miatt, nem nyúzza állandóan a szexel. Amikor viszont van, akkor igen figyelmes vele.

Olvassatok a témáról, nagyon sok házasságot a szerető megléte tart össze!

2020. nov. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!