Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, amikor egy családos embernek titkos vagy éppen megbeszélt szeretője van? Mennyire gyakori az ilyesmi?

Figyelt kérdés

2020. szept. 20. 12:01
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
37%
Már lassan ott tartunk, hogy azt kell sajnálni, aki megcsalta a másikat? Kapjatok már eszébe, a normális emberek nem így gondolkodnak!
2020. nov. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
100%

49 es, már ne is haragudj, de milyen bensőséges, milyen figyelmes, odaadó lehet az a kapcsolat, ahol nem veszi észre azonnal egy nő, hogy megcsalják??

Az a kacsolat olyan is.

Tudod ha egy állítólagos sörözés után Késve hazamegy a férj, szerinted ki az a csökkent aki nem veszi észre hogy kerüli az asszonyt a férj otthon, rajta van a nő illata, sörözésnek nyoma sincs, kerüli a puszikat. Szerinted nem gyanús? Ha nem az, akkor az eleve szar kapcsolat.

2020. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
100%

El vagyok képedve, hogy milyenek az emberek itt!

Ugye ez nem reprezentatív?

Nem jó otthon, lépjünk félre. De a harmadik félről nem is esett szó.

Ő tudja, hogy nős férfival hentereg? Neki van párja?

Én nagyon sok olyan nőt láttam, aki szándékosan gazdag pasival kezdett ki, hiába volt nős, mert abban bízott, hogy el tudja szedni az asszonytól a férfit. Aztán ez általában nem sikerült, mert ezeknek a férfiaknak eszük ágában sem volt elválni egy gyors numera miatt.

Vagy esetleg a nő nem is tudta, hogy van otthon feleség?

Vagy neki is van otthon férje, és mind a ketten csalnak?

Nekem ez mind elég undorítóan hangzik.

Ha a férfi meg nem mondja meg, hogy van felesége, és egy szingli nőt tart tévedésben, hát az meg a férfi részéről a legnagyobb görénység.

2022. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!