Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, amikor egy családos embernek titkos vagy éppen megbeszélt szeretője van? Mennyire gyakori az ilyesmi?

Figyelt kérdés

2020. szept. 20. 12:01
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
64%
Illetve van egy férfitípus, aki könnyebben fent tud tartani hosszútávon egy szeretőt: a vállalkozó, aki maga osztja be az idejét. Őket elég nehéz követni, utazgatnak, sok esetben teljesen változó a munkaidőbeosztásuk, soha nem egyforma egy napjuk, van egy irodájuk, ahol este vagy hétvégén nincs senki, de egy részének az se okoz gondot, hogy lakást béreljen külön az együttlétekre. De hosszútávon más ok miatt sem szoktak működni a szeretői kapcsolatok: a férfiak egy részének jó a házassága, csak változatosságot keres. Ők menekülnek a szerelmi kapcsolatoktól. Maguknak nem engedik meg ezt az érzést, akkor inkább keresnek veszélytelenebb dugnivalót, a nőtől meg nem tűrik a követelőzést, hisztit, elég nekik kötöttségnek az asszony. Szóval ők inkább kalandoznak mindig mással és soha nem hosszútávon. Aki érzelmileg belemegy, annak tényleg rossz otthon, de ők le is buknak hamar és akkor meg azért van vége, mert az érdekek erősebbek. Ha nem lennének az érdekek, akkor rég elválna és nem szeretőt keresne.
2020. okt. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom, szerintem ez igy nagyon nem oke. Akkor egyaltalan minek hazasodunk ossze? Minek akarunk gyereket?
2020. okt. 9. 21:55
 23/53 anonim ***** válasza:
Szànalmas lehet az élete
2020. okt. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem nem oké, soha, sehogy sem.

A szüleim elváltak, fater megcsalta anyát. Anya sosem nevelt apám ellen, sőt, ő buzdított, hogy tartsam a kapcsolatot vele. És elmondom nektek, akik a gyerekkel takaróznak: a hűtlenséget nem lehet megbocsátani, a válást igen. Örülök hogy elváltak, sokkal jobb volt a gyerekkorom is. Attól viszont a mai napig hányok, hogy apám milyen gerinctelen volt.

Egyébként meg tényleg a kényelem miatt veszik el az emberek mástól a boldogságot. A a szüleim haldokló házasságában anyának is elkezdett udvarolni egy pasi, akit visszautasított, mert rendbe akarta hozni a házasságát, amit apám csak azért tartott fenn, mert nem volt semmije.

Aztán mire végre pontot tettek az ügy végére, az udvarló pasinak lett valakije, akivel évek óta van boldogtalan házasságban, anya meg azóta sem ismerkedett.

2020. okt. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
20%

Utolsó. Miért lett volna gerinctelen? Lehet anyukádnak is így volt a jó. És nem azért utasította vissza anyukád az udvarlóját mert annyira rendbe akarta hozni a házasságot, hiszen mint tudjuk, az nem rajta múlt, hanem mert nem volt szerelmes az adandó pasijába.

Ne keverd a dolgokat. Apádat hajtotta az ösztön, lehet hogy téged is fog. Anyukádnak meg jó volt minden úgy ahogy volt. Lehet nem is volt már régóta nemi életük és apukád nem akarta zargatni ezzel anyádat.

Látszik hogy még kis zöldfülű vagy, hidd el, vannak nők, akiknek nem is olyan rossz ha a férjük szeretőt tart. De ezt nem biztos hogy meg tudod érteni férfiként hogy ez miért van így. Soha ne hibáztasd apádat!

2020. okt. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
37%

Nem azert de en osztom az utolso elöttit.

Egy gyereknek irto nehezen emeszthetö az hogy az eyik szülöje egy masik idegennel kavar(t), akinek köze sincs a csaladhoz.

En szüleim is elvaltak.

Engem nem sokkolt igy hanem csupan azt tanultam belöle hogy a ffiak hütlenek(a minta ugye ami berögzül), ne tervezzek hosszu távokra.

Hát nem is maradt igazolatlanul. Az elsö komoly kapcsolatom is bizonyitotta a tezist.

2020. okt. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
53%

Azért mert a szüleimről írtam, nem vagyok gyerek :D

24 vagyok, sőt, párkapcsolatom is van, ahol egyelőre nem merült fel ilyesféle probléma, pedig már tart egy ideje.

Faterom azért gerinctelen, mert eleinte titokban csinálta, évekig, mindig mással. Aztán lett neki egy állandó, csak megvárta hogy anya segítsen neki szakdogát írni meg államvizsgára készülni, aztán a diplomaosztó után pár héttel jött, hogy ja amúgy van neki valaki más. És még ezek után sem az volt az első, hogy akkor elköltözik, csak miután a szeretőjének is kiderült a csalfasága és a férje kidobta.

A véleményem az, hogy ne játsszunk családosdit, ha beleununk 10-20 év múlva és hirtelen nem akarunk a gyerekkel foglalkozni, mert szabadok akarunk lenni meg kalandozni vágyunk.

El lehet válni normálisan is, ha nem működik a kapcsolat.

Egyébként gondoljatok bele, melyik a nehezebb egy gyereknek? Otthon azt látja hogy minden jó, aztán:

a) Kislányom, elköltözök itthonról, mert anyukáddal már nem működnek köztünk a dolgok, és kell egy kis külön töltött idő.

b) Kislányom, szerelmes vagyok egy nőbe, úgyhogy elhagylak titeket. De azért még itthon laknék egy hónapot.

2020. okt. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
19%

27. Teljesen jól látod 24 éves fejjel. Nem is gondoltalak többnek. Ilyenkor még én is itt tartottam, aztán majd leszel 25, 30, 35, 40, aztán kezded észrevenni hogy bomladoznak a kapcsolatok körülötted. Igen, apukád sem úgy indult neki hogy megcsalja anyukádat, aztán valamiért mégis úgy alakult. Honnan tudod az ő problémáját? Vooltál a cipőjében? Nem. De könnyen kerülhetsz. Nem csak rajtad fog múlni hidd el.

Visszatérve 46 éves nő vagyok, kicsivel több élettapasztalattal a hátam mögött, mint amivel te büszkélkedsz, de majd te is máshogy fogod gondolni, ahogy jobban megismered az embereket. Én mondjuk örültem volna ha elválnak a szüleim, mert állandóan veszekedtek, igaz nem hangosan, de mindig marták egymást, csak azért vannak együtt, hogy elmondhassák hogy még mindig együtt vannak. Ez szerinted jobb?

Nem vagyok megcsaláspárti, nyilván nem ez a helyes út, de van amikor nincs más megoldás a család együtt maradásához.

2020. okt. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
18%

Az eszedbe se jut, hogy apád azért is tarthatta évekig titokban a kapcsolatát, mert nem akart téged elveszíteni?

Szerinted egy normális szülőnek opció az, hogy hetente/2 hetente egyszer látja a gyermekét gerincesen? Akkor már inkább a gerinctelenséget választják sokan.

42 N

2020. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
70%

Apám nem miattam nem vált el, ne vicceljetek már. :D Ha nem keresem én havonta, akkor nem beszélünk egy évig. Muszáj ráhúzni a férfi az szent dumát minden helyzetre. Sőt, 16 évesen először volt fiúm. Amikor bemutattam, akkor sem volt otthon, mert a szeretőjénél volt, aztán mikor hazaért köszönt és elvonult chatelni a nővel. Ez oké. Aztán azt mondta nekem, hogy elhagyja a nőt, ha én is szakítok a batátommal. Milyen apa mondja ezt a gyerekének, de komolyan? Micsoda szent ember. :D

Ti meg veregessétek vállon magatokat 40+ -ként, hogy ez a megoldás a párkapcsolati problémáitokra.

2020. okt. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!