Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás a viselkedése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás a viselkedése alapján?(Többi lennt⬇️)

Figyelt kérdés
Szerintetek párom viselkedése alapján megcsal?3éve vagyunk együtt,az utóbbi másfél hónapban megváltozott a viselkedése szokásai.Eleinte fél órával előbb indult előbb dolgozni,ami az idő haladtával nőtt,most ott tart hogy van mikor már 2,3 órával előbb indul.Egyre gyakrabban vannak túlórái.Mikor hazaér nem lehet vele rendesen beszélgetni mert akármit hozok fel témának vagy mondok a végén mindig veszekedés lesz a részéről amit Ő indít el.Szex az már egyre ritkább,szinte soha nem kezdeményez,én kezdeményezek minden nap,de mondván hogy fáradt,nem történik semmi.A telefonját viszi mindenhova magával,feltűnően gyakran megy vasárolni egyedül mondván hogy úgy gyorsabban végez.Az autóban a biztonsági öv mindíg ki volt húzva,azon az oldalon ahol állítólag senki nem ült,arra az volt a válasz hogy be kell csatolnia mert csipog valami nem jó.Utána ezt kiderítettem hogy nem csipog semmi.Mikor mondtam neki hogy az a megérzésem hogy van neki valaki elkezdett ordibálni hogy én paranoiás vagyok,beképzelek mindent,meg hogy nem érti miért nem tudom megérteni hogy ő fáradt.Megértettem egy két hétig.De mivel nem megerőltető fizikai munkát végez,így ez számomra hihetetlen,főleg azok után hogy mindíg ogyafigyelek rá,és minden téren mindent megadok neki.

2021. jan. 21. 07:41
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
Érzem hogy van valami,csak ha felhozom a témát tagad ordítozik folyamatosan.Van mikor azt mondja nekem van valakim.A megérzéseim sokszor bejönnek,de így hogy folyamatosan csak tagad,nem tudom hogy tényleg van e valaki neki.kérdezem tőle azt is valami nem jó neki a kapcsolatunkban hogy így viselkedik holott nem ezt érdemlem,arra azt válaszolja minden jó csak fáradt.
2021. jan. 21. 08:41
 12/50 anonim ***** válasza:
99%

És meddig akarsz még szenvedni vele, mert ő "csak fáradt". A fáradtság nem ok arra, hogy üvöltözzünk a másikkal, ha az a bizonytalanságáról beszél. De hajrá, nyomozgass, ölj bele még több időt és energiát, fogadj még pár verbális pofont, hátha utána készenállsz a szakításra.

De baromi egyértelmű a szituáció.

2021. jan. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
95%

Kövesd reggel vagy bérelj/kérj meg valakit, hogy kövesse, és ki is derül az igazság.

Nincs olyan ember, aki 3 órával elöbb elindul a munkahelyére, ha nincs valami dolga:D

2021. jan. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
97%

Az sose jó ha rákérdezel és ordibál.

Én egyszer furcsáltam hogy miért nyomogatja a telefonját sokat, néha éjszaka is, aztán rákérdeztem. Röhögve a kezembe nyújtotta hogy nézzem meg, valami játékkal játszik ahol x óránként kell adót szedni, apukám szoktatta rá🤣

Minél nyugodtabban reagál, annál ártatlanabb-szerintem.

2021. jan. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
Én a telefonjára egyszer kérdeztem rá mikor mellettem ült nézte a jelöléseket,akkor is kiabált,meg mikor már sokszor wc-re is azzal járt,akkor is kiabálás hogy nekem akart ajándékot rendelni.
2021. jan. 21. 09:33
 16/50 anonim ***** válasza:
97%

Ne kérdezgesd! Megcsal. Valamiért gerinctelen is. Legalább akkor mondaná meg. Hogy igen.

Mondjuk a nyomozgatással te sem vagy piskóta. Gőzöm sincs ,hogy a páromnak kik az ismerősei a Facebookon. Kit mikor jelöl be.

2021. jan. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
100%
És mi az oka, miért megy 3oraval be hamarabb? Szerintem is érdemes lenne valahogy utána menni és megnézni mit csinál.. de szerintem is megcsal :(
2021. jan. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:
16-os ha nincs rá ok nem nyomozgatok :) Nem az a baj hogy bejelölte,hanem az ha valakit utálok párom elmondása alapján akkor nem jelölöm be.
2021. jan. 21. 10:11
 19/50 A kérdező kommentje:
17-es az a válasza mikor rákérdezek hogy mert ha baleset vagy valami van akkor nem ér be időben.Ennyi erővel be is költözhetne mert ha valami van nem ér be.
2021. jan. 21. 10:17
 20/50 anonim ***** válasza:
98%

Tedd ki a picsába ha tudod, 2 órával előbb senki nem megy be dolgozni :) Az exem úgy oldotta meg, hogy szabit vett ki amíg a kislányokkal romantikázott aztán elfogyott a szabi :D

Amíg lehet engedd szabadon, hagyd ott. Írj nyugodtan ha tudok segíteni.

2021. jan. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!