Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás a viselkedése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás a viselkedése alapján?(Többi lennt⬇️)

Figyelt kérdés
Szerintetek párom viselkedése alapján megcsal?3éve vagyunk együtt,az utóbbi másfél hónapban megváltozott a viselkedése szokásai.Eleinte fél órával előbb indult előbb dolgozni,ami az idő haladtával nőtt,most ott tart hogy van mikor már 2,3 órával előbb indul.Egyre gyakrabban vannak túlórái.Mikor hazaér nem lehet vele rendesen beszélgetni mert akármit hozok fel témának vagy mondok a végén mindig veszekedés lesz a részéről amit Ő indít el.Szex az már egyre ritkább,szinte soha nem kezdeményez,én kezdeményezek minden nap,de mondván hogy fáradt,nem történik semmi.A telefonját viszi mindenhova magával,feltűnően gyakran megy vasárolni egyedül mondván hogy úgy gyorsabban végez.Az autóban a biztonsági öv mindíg ki volt húzva,azon az oldalon ahol állítólag senki nem ült,arra az volt a válasz hogy be kell csatolnia mert csipog valami nem jó.Utána ezt kiderítettem hogy nem csipog semmi.Mikor mondtam neki hogy az a megérzésem hogy van neki valaki elkezdett ordibálni hogy én paranoiás vagyok,beképzelek mindent,meg hogy nem érti miért nem tudom megérteni hogy ő fáradt.Megértettem egy két hétig.De mivel nem megerőltető fizikai munkát végez,így ez számomra hihetetlen,főleg azok után hogy mindíg ogyafigyelek rá,és minden téren mindent megadok neki.

2021. jan. 21. 07:41
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
98%
Nekem ez már bőven az a kategória lenne, hogy repíteném!
2021. jan. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%

A nők rendkívüli módon veszik észre, ha valami más. Más a tekintete, a hangszíne, az addig megszokott rutinszerű dolgai, öltözködési, telefonhasználati szokásai.

Én is észrevettem, még én voltam a hülye, hogy beképzelem, ő csak fáradt. Az addig szexmániás férfi megelégedett havi egy két együttléttel - erre is azt mondta :fáradt.

AHA persze.

2021. jan. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
56%
Mikor elkezdtem olvasni a kérdést, és az elején jártam már éreztem, hogy az áldozat a csaj, a hűtlen kis görcs meg a pasi. Milyen igazam lett. Ez a sok mocskos fxszkxlap férfi mind egy undorító kis alja, senkiházi!!! Igen kérdező, megcsal.
2021. jan. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%
Tuti h megcsal. Ha nem érezné magát sarokba szorítva amikor rákérdezel, akkor nem ordibálna veled. A fáradtság tényleg nem ok arra, hogy így kiabáljunk a párunkkal (vagy bárki mással). Én szereznék bizonyítékot, aztán szépen kiraknám a cuccait mire hazaér, a bizonyítékokkal együtt, vagy ha az ő házában éltek akkor én mennék el, és az asztalra tenném ki a bizonyítékokat. Nem balhéznék, fel se venném utána a telefont. Nem érdekelne a szánalmas magyarázkodása...
2021. jan. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
100%

Igen ,sajnos szerintem is megcsal.

Ezek már nem apró jelek.

2021. jan. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%
én tuti intéznék egy számára ismeretlen autót, és kideríteném, hol van reggel.
2021. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
100%
100%.Dobd ki ès kész.Ennek ez az egy megoldása van.
2021. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
92%

Nyomozni sem érdemes, a női megérzés nem csal. De bizonyosodj meg benne, azután már el fogod hinni ezt a kijelentésem. Ahol azt érzed, hogy csalnak, ott bizony csalnak is. Ha nem, akkor is komoly dolgot titkol, ami szintén szakítóok, de ne kanyarodjunk el, mert 99%, hogy nő van a dologban.

Ha téged megnyugtat, akkor nyomozz, de nem érdemes. De állítom, a női megérzés nem csal.

Szakíts, hogy mihamarabb megkezdhesd a regenerációt.

Sajnálom és kitartást kívánok.

2021. jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%
Én is így látom külső szemmel. Saját tapasztalat is, ha már felmerül a gyanú, akkor az tényleg jelent valamit.
2021. jan. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
91%
Ezzel az emberrel ne bszd tovabb az eleted, akkor se, ha egesz veletlenul nem megcsal.
2021. jan. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!