Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás a viselkedése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás a viselkedése alapján?(Többi lennt⬇️)

Figyelt kérdés
Szerintetek párom viselkedése alapján megcsal?3éve vagyunk együtt,az utóbbi másfél hónapban megváltozott a viselkedése szokásai.Eleinte fél órával előbb indult előbb dolgozni,ami az idő haladtával nőtt,most ott tart hogy van mikor már 2,3 órával előbb indul.Egyre gyakrabban vannak túlórái.Mikor hazaér nem lehet vele rendesen beszélgetni mert akármit hozok fel témának vagy mondok a végén mindig veszekedés lesz a részéről amit Ő indít el.Szex az már egyre ritkább,szinte soha nem kezdeményez,én kezdeményezek minden nap,de mondván hogy fáradt,nem történik semmi.A telefonját viszi mindenhova magával,feltűnően gyakran megy vasárolni egyedül mondván hogy úgy gyorsabban végez.Az autóban a biztonsági öv mindíg ki volt húzva,azon az oldalon ahol állítólag senki nem ült,arra az volt a válasz hogy be kell csatolnia mert csipog valami nem jó.Utána ezt kiderítettem hogy nem csipog semmi.Mikor mondtam neki hogy az a megérzésem hogy van neki valaki elkezdett ordibálni hogy én paranoiás vagyok,beképzelek mindent,meg hogy nem érti miért nem tudom megérteni hogy ő fáradt.Megértettem egy két hétig.De mivel nem megerőltető fizikai munkát végez,így ez számomra hihetetlen,főleg azok után hogy mindíg ogyafigyelek rá,és minden téren mindent megadok neki.

2021. jan. 21. 07:41
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
100%
Van, akin nem lehet segíteni.
2021. jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
100%
Na ja, két hónapja sejti, érzi, de azért csak eléldegél vele így !- mert hát tagadja, akkor biztos nincs szeretője.
2021. jan. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor is lépnék...
2021. jan. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hogy alakult a sorotok azóta?
2021. okt. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
#44-es,együtt maradtunk.Munkahelyet váltott,elköltöztünk,azóta rendeződtek a dolgok.Mindent tagadott,holott a viselkedése mindent elárult.Sokak szerint hülye vagyok hogy maradtam,mert aki egyszer megteszi megteszi többször is.Elmondtam neki hogy mégegy ilyen lesz,nem fogok könyörögni és hagyni hogy hülyének nézzen megalázzon és a többi amik voltak akkor,hanem egyszer majd az üres lakásba tér haza.
2021. okt. 14. 09:16
 46/50 anonim ***** válasza:
100%

"Elmondtam neki hogy mégegy ilyen lesz,nem fogok könyörögni és hagyni hogy hülyének nézzen megalázzon és a többi amik voltak akkor,"

Keményebb lennél ha ezek nem hagynad neki most mindXDDD

2021. okt. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%

Még azóta vele vagy, vagy más pasi teszi ugyanezt veled? :O


Igazából mindegy, a lényeg, hogy megcsal. Úgyhogy szedd össze magad és szakíts vele.

2023. jan. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
8%
Másik is megcsalná úgyis.
2023. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Most jól bánik veled, rendeződtek a dolgok?
2023. jan. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

#45

Mit mondjak? Megérdemled.

2023. jan. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!