Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mitől fél pontosan egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől fél pontosan egy olyan ember, aki a párja mellett áll neki ismerkedni, megcsalja?

Figyelt kérdés

A kérdésemre komoly válaszokat szeretnék kapni, olyan emberektől, akik tettek már ilyet. Nem provokatív, komolyan kíváncsi vagyok.


Magam is úgy jártam, hogy a volt párom mellettem kezdett el ismerkedni. Feltűnt, hogy furcsán viselkedik, ezért nyomozgattam titkon, illetve többször megkérdeztem, mi lelte, mi baja, nem boldog mellettem? Egyenes válasz helyett mindig a kifogásokat kaptam. Majd miután lebukott, én voltam a hibás kvázi, mert "hisztiztem". Én kérek elnézést. Nem hisztiztem, csak feltűnt, hogy másképp viselkedik és szerettem volna tudni, mi a gond.


Több ugyanilyen jellegű sztorit olvastam itt is.


Tehát felmérül bennem a kérdés. Adott egy kapcsolat, amiben már nem vagytok boldogok. Nem szeretitek a párotokat. Akkor miért is az a magyarázat, hogy bocsi, gyáva voltam? Mihez? Mitől féltek pontosan? Megmondani, hogy sajnálom, boldogtalan vagyok már veled, mert már nem érzem, amit kellene? Ezt az állapotot miért jó nektek húzni? Boldogtalanok vagytok, akkor miért nem léptek ki? Mi a motiváló erő, hogy bennemaradjatok egy kapcsolatban és inkább leépítsétek azt, közben fájdalmat okozva annak, akit sokáig szerettetek? Miért jó nézni mindamellett, hogy ti is szenvedtek, azt, hogy a partneretek is szenved? Miért jó megutáltatni magatokat a másikkal, ha fény derül a dologra? Ebben mi a jó? Miért így kell elválni valakitől?


Valaki tud erre válaszolni nekem? Mitől fél egy ilyen ember? Attól, hogy egyedül marad? A párja reakciójától netán? De attól miért, ha nem szereti? Megalázni nem fél, de a szemébe mondani korrektül a dolgokat igen?


Ha voltál már ilyen helyzetben, kérlek meséld el, mit éreztél. Nem akarok savazni senkit, pusztán érdekel, ti, a szituáció másik oldalán hogy élitek meg az ilyet? Miért teszitek/tettétek, amit tettetek?



2021. jan. 21. 22:13
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy te is így jártál, 8as.


2-es, akkor életed végig benne maradsz inkább egy kapcsolatban, amiben nem vagy boldog? Lemondasz a saját boldogságodról? Vagy elhidegulsz, leépíted, míg ő ki nem mondja, hogy ennyi volt? Ezzel sokkal tovább bántod a másik felet...:(


Egyébként én is nagyon nehezen tudok nemet mondani és én sem szeretem az ilyen kellemetlen helyzeteket, ahol tudom, hogy fájdalmat okoznék a másiknak. De ha 1x nincs más választás..

2021. jan. 21. 23:10
 12/38 A kérdező kommentje:

#9-es, ha te vagy a 4es és a 6os válaszoló is, kérlek adj abból a szerből, amit fogyasztottál,mert fölöslegesen fogalmazol meg egyszerű dolgokat kacifantosan.

Ha neked sebész kell, nem hentes, akkor el kell hagyni tisztességesen a hentest..

2021. jan. 21. 23:14
 13/38 anonim ***** válasza:
55%
El kell igen. 😊 De idő volt mire rajottem, h hentes. Sajnálom, lehet naiv vagyok. De ha már megszeret vki vkit nem olyan egyszerű elengedni, még akkor sem, ha tudod, h hentes...
2021. jan. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnálom, hogy te is így jártál, 8as."


Köszönöm. Én is, hogy te. Nem mondom, hogy hamar, de idővel jobb lesz. Próbálj belőle tanulni és óvatosabb lenni.

2021. jan. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
37%
És ha elhagyom, én leszek a galád, aki becsapta-átverte őt. Nekem a szivem szakad meg a fájdalomtól, az övé meg a gyűlölettől...
2021. jan. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
14%
Olyan gyorsan ránondtad, h el kell hagyni a "hentest" kérdező. Nos, lehet ezért nem érted ezt az egészet. Más érzelmi beállítódású vagy, ill. nem voltál ezen az oldalon. Sumák ge.ci, szted, aki kifelé néz, pedig csak olyan ember, aki bent nem láthatott, és aki bent szeretett volna mindent..
2021. jan. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 peca1000 ***** válasza:
100%

Hogy mitől fél?


Nehogy lebukjon :)

2021. jan. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
0%
És attól miért te horgász? Csak nem azért, mert érzelmei vannak? Csak épp nincs kiekégítve...
2021. jan. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
15%
Az en ex szeretomnek biztos, hogy segely kialtas volt a tarsa fele, hogy megcsalta. Sajnos el kellett telni egy hosszu idonek, mire leesett nekem, hogy csak potlek vagyok. Rengeteg elvarasnak kellett megfelelnie de O ezeket boldogan teljesitette. Parja megis elegedetlen volt. Ugy beszelt, bant vele mintha az alarendeltje lenne. Ha meg kedvesebb volt vele, ex szeretom ragyogott a boldogsagtol. Elegem lett. Megertettem O szerelmes a parjaba, a szeretetlensegtol szenved. Ezt potolta velem.Nem tudodott ki a viszony es nem is fog. Itt csak en serultem.
2021. jan. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
63%
Mi van akkor szerinted kérdező, ha már folyamatos a megcsalás?
2021. jan. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!