Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mitől fél pontosan egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől fél pontosan egy olyan ember, aki a párja mellett áll neki ismerkedni, megcsalja?

Figyelt kérdés

A kérdésemre komoly válaszokat szeretnék kapni, olyan emberektől, akik tettek már ilyet. Nem provokatív, komolyan kíváncsi vagyok.


Magam is úgy jártam, hogy a volt párom mellettem kezdett el ismerkedni. Feltűnt, hogy furcsán viselkedik, ezért nyomozgattam titkon, illetve többször megkérdeztem, mi lelte, mi baja, nem boldog mellettem? Egyenes válasz helyett mindig a kifogásokat kaptam. Majd miután lebukott, én voltam a hibás kvázi, mert "hisztiztem". Én kérek elnézést. Nem hisztiztem, csak feltűnt, hogy másképp viselkedik és szerettem volna tudni, mi a gond.


Több ugyanilyen jellegű sztorit olvastam itt is.


Tehát felmérül bennem a kérdés. Adott egy kapcsolat, amiben már nem vagytok boldogok. Nem szeretitek a párotokat. Akkor miért is az a magyarázat, hogy bocsi, gyáva voltam? Mihez? Mitől féltek pontosan? Megmondani, hogy sajnálom, boldogtalan vagyok már veled, mert már nem érzem, amit kellene? Ezt az állapotot miért jó nektek húzni? Boldogtalanok vagytok, akkor miért nem léptek ki? Mi a motiváló erő, hogy bennemaradjatok egy kapcsolatban és inkább leépítsétek azt, közben fájdalmat okozva annak, akit sokáig szerettetek? Miért jó nézni mindamellett, hogy ti is szenvedtek, azt, hogy a partneretek is szenved? Miért jó megutáltatni magatokat a másikkal, ha fény derül a dologra? Ebben mi a jó? Miért így kell elválni valakitől?


Valaki tud erre válaszolni nekem? Mitől fél egy ilyen ember? Attól, hogy egyedül marad? A párja reakciójától netán? De attól miért, ha nem szereti? Megalázni nem fél, de a szemébe mondani korrektül a dolgokat igen?


Ha voltál már ilyen helyzetben, kérlek meséld el, mit éreztél. Nem akarok savazni senkit, pusztán érdekel, ti, a szituáció másik oldalán hogy élitek meg az ilyet? Miért teszitek/tettétek, amit tettetek?



2021. jan. 21. 22:13
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Menjen már a picsába az összes gerinctelen megcsaló,akkor miért nincs akkora arcotok,hogy oda állj fogyelj valami nem jó ezt nem folytatom,de nem kell az a kis plusz feeling mert féltitek a seggetek hátha nem jön be az az új még mindig ott a talonban tartott.B.szátok meg önző egoisták egyben gyáva önbizalomhiányos nyulak.B.szátok meg soha nem lesz normális kapcsolatotok,mert egy utolsó önző barmok vagytok.
2021. jan. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 Savlekotő ***** válasza:
37%
Ne haragudj a pasid már rég lelépett ergo lezárta tovább lépett,akkor mikor meglett a fix új barátnő,te meg még mindig ezen vekengsz,aki már rég lelécelt,hogy hogy lehet ilyen szemét,Lehet azért nem szakított előbb mert félt hogy az új nem jön össze és akkor ott vagy még te parkolópályának,sokaknak ez a kényelmes nem előbb szítani,kényelem.. De a helyett hogy fel kelnél és élnél tovább önsajnáltatás helyett mikor a másik már rég túl lépett rajtad és boldog mással,itt sajnáltatod magad hogy jaj megcsaltak,másokat is,mégis tovább lépnek,az emberek 80% meg nem monogám alapjáraton. Keress uj pasit ami lefoglalna mert igy tuti keserű leszül. :( Aki meg évekig az exén nyekereg az menjen terápiára.
2021. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Szerintem meg az kezeltesse magát, aki egyik kapcsolatból átugrik a másikba és tök természetesnek tartja a jelenséget. :D

Normális ember akkor is meggyászolja a kapcsolatot, ha ő a szakító fél. Ne mondd már meg nekem, hogy én mit csináljak és mit ne, semmi közöd ahhoz sem, ha évekig sírnék az exem után. De nem sírok, főleg nem évek óta. Jelenleg elvagyok egyedül. nincs szükségem rögtön arra, hogy valaki más tegyen boldoggá, mert egyedül életképtelen vagyok, ahogy nálatok ez módi ugyebár.

2021. jan. 22. 22:05
 34/38 anonim ***** válasza:
Így van 32es de akkor is b.ssza meg az idióta barom,kapja vissza,mert egy görény pont.
2021. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 Savlekotő ***** válasza:
0%
Mikor átugrik valaki már rég leszarja a kapcsolatát ezt kéne fel fogni, mert nem érdekli már az adott kapcsolat ember,hiába a másik kapaszkodik lerúgja magáról már, nálunk boldog kapcsolat a modi nem a halotton vitustáncolni,mit gyászoljon mikor már rég nem érdekli,ássa el magát egy gödörbe ő is évekre mert nem kellettél neki és te nem bírsz tovább lépni,nem csoda hogy elmenekült egy normális nőhöz gondolom fáj a boldogságuk miközben te egyedül vagy még mindig neked kéne terápia...
2021. jan. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
35ös nem mindig van így,hogy normálisabb a nő.Van mikor sokkal idiótábbat fog ki csak nem látja a rózsa felhőtől.Na ezért van az is,hogy nem meri bevallani a megcsalást,mert mi van,ha az a másik nem is olyan normális.
2021. jan. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

Nálatok boldog kapcsolat a módi? Aha, akkor miért is nem léptek ki a halottból?

És miért is csak akkor lép a 99% a "jobb" és "normálisabb" barátnőhöz, amikor az aktuális előtt gyökér módon lebukik és kirakja?

Ha olyan jó partik lennének az új áldozataitok, akkor kockáztatnátok miatta, nem "táncolgatnál" a halott kapcsolatban. Imádom, amikor hirdeti valaki a hülyeségét hatalmas magabiztossággal.

2021. jan. 23. 09:48
 38/38 Savlekotő ***** válasza:
Én kiléptem abból anno, a tiéd nem mert nem érdekelted ennyire se tisztelt,ahogy sokan nem tisztelik a hézagtöltőjüket,viszont lehetett téged is használni lakhatás mosás stb akivel ezt lehet az ezt hagyja is..
2021. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!