Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretővel lezáratlan kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretővel lezáratlan kapcsolat?

Figyelt kérdés

Egy igen kedves gyerekkori barátom miatt kérdem. 13 éves házasság, egy kisgyerek. Ismerem a feleséget is. kedves, rendes, picit dirigálós. Családján kívül nincs nagyon élete.

Nemrég vallotta meg egy iszogatós estén, hogy fél évig volt egy szeretője. És otthon megsejtett valamit a feleség, így vége lett. De belül nem tudja mit tenne. Szíve szerint sem. Nem kérdés, hogy a gyerek miatt nem borít, és egyedül meg -válás esetén-anyagilag nem menne.


Szeretné elfelejteni, és nem tudom mit tanácsoljak. Őszintén, igen kedves barát és ha a szívemre hallgatok nem az asszony mellett tartanám, mert míg nem tudtam a kapcsolatáról is láttam, hogy abban az időben mennyivel vidámabb volt.

Le lehet zárni magunkban egy olyan szeretői viszonyt, ami igazából csak egy harmadik fél miatt lett lezárva? Idővel jobb lesz, és megint a feleségét fogja szeretni?

Ti mit tanácsolnátok? Ha náluk vagyok, szemmel láthatólag boldog, de már nem tudom mennyit színészkedik, mennyit nem.



2021. febr. 19. 15:56
A kérdező szavazást indított:
Könnyen le lehet zárni, rövid idő volt
Nem lehet könnyen, ha voltak érzések
Folytassa a szeretővel, míg ki nem derül mit érez
Váljon el és kezdjen tiszta lappal
Beszéljen a szeretővel, de egyelőre csak barátként
23 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
81%
Ha olyan jo egy kapcsolat, nem jon kozbe egy harmadik. Gyerek miatt maradni sose jo otlet, valassza inkabb a boldogsagot!
2021. febr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
Én is erre hajlanék, de igen lelkizős. Nem szeretném, hogy a barátom (38 éves) innentől így éljen. Szerintem fiatal még ahhoz, hogy már ne várjon szerelmet. De kinézem belőle, hogy leél egy életet így, és ahogy írod, szerintem sem jött volna harmadik. Sosem ment még félre az száz százalék. De így is lett nevelve, hogy szava nem volt otthon (féltem is az anyukájától :D ), és szerintem a házassága is picit ilyen. Másik lányról annyit tudok, hogy nagyon erős vonzalom van köztük. És hogy mellette mennyit nevetett. Sokat nem beszél róla, szerintem elzárja magában. Úgy látom, hogy a vonzalom még ott van, és ha magamból indulok ki, nem is fog eltűnni hamar, főleg hogy így lett lezárva
2021. febr. 19. 16:10
 3/55 anonim ***** válasza:
59%

Mindig gyanús nekem az ilyen kérdés, de mindegy.

Oka van, hogy szeretőt tartott, és titkolta. Eleve úgy ment bele, hogy nem akar válni, a feleségét nem akarja elveszteni. Őt is választotta. Akkor annyira rossz nem lehet neki.

A másik: persze, hogy vidámabb volt. Kis izgalom, több szex, egó tuning, miért ne lett volna jobb kedve? Ne aggódj, ha a neje rájön, nem vigyorgott volna.

A házasságuk addig marad jó, amíg ki nem derül. De azon gondolkodjon el, hogy a rossz házassághoz elég egy ember, a jóhoz ketten kell kellenek.

Lehet, hogy apróságnak tűnik az anyagi stabilitás, a biztonságos otthon, a gyerek lelki békéje, meg az, hogy vele éljen. Szemben egy új csajjal, aki nem marad örökké új és izgalmas. Vagy mégsem?

2021. febr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
85%
Ez a csávó tipikusan egy ilyen sodródom az árral típus lehet. Az életben nem fog ez elválni, amíg a felesége ki nem hajítja. Nyilván vidámabb volt akkor, azért keresett szeretőt. De biztos a felesége marha boldog lehet és ő mindent megad neki, mi? A neje megérdemelné az igazságot, de nem a te reszortod elmondani. Nyilván a legkorrektebb az lenne, ha bevallaná, de nem fogja, mert egy puhapöts. Szóval valszeg lehúznak még pár boldogtalan évet egymással, aztán ha a gyerek nagyobb lett vége lesz a történetnek.
2021. febr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
50%

A ffiak java része ilyen. Szédit egy nőt felcsinálja aztán meg lesnek kifelè a kapcsolatbol.


Ez tipikus forgatókönyv.


Az ilyen pasikkal az a baj hogy nem tudnak ott boldogok lenni, ahol a boldogság van, csak ahol nincs.

2021. febr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:

Nem értem mitől gyanús...Hogy én lennék a férj? Név nélkül miért ne vállalnám?... De úgy sejtem kedves hármas, hogy te nő vagy.

Igen, ezer éves barátság és bocsánat, hogy -mint legközelebbi barát-szeretnék jót.

"akkor annyira rossz nem lehet neki". Ez kb. válasz is. Maradj te nem annyira rossz kapcsolatban. De egy életre ám. Süt a válaszodból a sértettség.

Igen, nekem nincs bajom a feleségével, de hogy nincs szenvedély benne, azt a vak is látja, és mint írtam, elég rendesen el van számoltatva mindennel. Ha engem nem ismerne régebbről, lehet még én sem mehetnék csak úgy hozzájuk. Teszem hozzá, velem a párja mindig kedves, előzékeny, szóval én sem látok mélyebben bele, de oka volt az biztos a harmadik félnek.


Feleségét választotta: látom neked minden fekete-fehér, így kb. innentől nincs miről beszélni, de köszönöm, hogy leírtad. Mai magyar valóság, hogy nem könnyű mindent csak úgy borítani.

Nem tudom, hogy a másik "csajjal" mi lenne, én személy szerint azt mondanám, hogy lépjen a boldogság felé, de maga miatt. És maradjon a házasságában, ha úgy érzi menthető, és ott is boldog lehet.


De ha valaki meg arra alapoz, hogy a másik is lapos lesz egy idő után, gondolom maga is egy ilyen kapcsolatban él és ezzel nyugtatja magát.

2021. febr. 19. 17:06
 7/55 A kérdező kommentje:

Nem szédített senkit. Nem ígért ezt tudom a másiknak.

És eszem ágában sincs elmondani a nejének, semmi közöm hozzá.

Szimplán tisztábban szeretném látni, hogy milyen helyzetben van, de inkább olyan írhatna már, aki maga is volt ilyenben


Lehet hogy csak fellángolás volt, de valaminek a jele is. És 4-es igen, igazad van, picit puhapö cs :( De nem tudja magát előre tenni sosem a sorrendben, és látod így is szar alak már ismeretlenül is másoknak...

2021. febr. 19. 17:10
 8/55 anonim ***** válasza:
100%
4es vagyok. Szerintem te egy cseppet elfogult vagy azért vele. Nyilván jót akarsz és ezt megértem, de nem feltétlenül ez a boldogság, amit szerinted lépnie kéne. Azt mondod a felesége egy alapvetően normális nő, csak kicsit karakán. A barátod anyja is ilyen volt, honnan tudod, hogy a következő partnerénél nem ezt a mintát követi? Egy idő után elmúlik a lángoló szerelem, a szeretőnél könnyű volt boldognak lenni, mert csak összejártak, semmi problémájuk nem volt... Önmagában csak a gyerek miatt nem érdemes együttmaradni, de azért nyilván a kapcsolat felé billenti a mérleget. Ha nem akar elválni, akkor a meglévő kapcsolatát kéne rendbehoznia. Nagyon sok munka és őszinte beszélgetés kéne ehhez a kapcsolatba, hogy működjön. És azért azt se felejtsük el, hogy itt a "rosszfiú" a barátod, mert ő járt félre fel évig és lapít még mindig. Valszeg a felesége se éppen ilyen házasságra vágyik.
2021. febr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
52%
Olyan is van, hogy látja, hogy az sem lenne jobb, akkor inkább marad a gyerek mellett. Nagyon sok olyan ember van, aki egyszerűen nem érzi jól magát egy partnerrel és ez nem a szerelemről szól, hanem az életmódról. Sosem esik szó arról, hogy azért is meg lehet a másikat csalni, mert egyszerűen hobbit csinál az ember a flörtölésből. Ez azt jelenti, hogy annak él, hogy több partnerrel legyen. Létezik ilyen, nem egy.
2021. febr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:

Igen, abban igazad van, hogy elfogult vagyok, de nem tudom én sem mit kéne lépnie. És igen, az is igaz, hogy sztem a feleségével azért ilyen mert otthon ezt látta.

Van egy kollégám is aki évek óta félrejár. Évek óta! De nála elmondhatom, hogy egy iszonyat langyos kapcsolatban van, és a neje, hát olyan semmilyen. Tudom ez fúj, gonosz dolog, de nem hiszem, hogy egy értelmes felnőtt ember nem érzékeli, hogy igenis ő is felelős, hogy nem működik valami. Ezzel szemben, a neje nem tesz semmit, csak naponta százszor telefonál, főleg munka vége felé. (Barátom neje is ilyen)

Ezt csak azért meséltem el, mert nála is látom, hogy mikor érzi feldobottnak magát, de azt is látom, hogy neki így kényelmes, ő ilyen típus. És tudod miért nem válik? Mert a szerető előtt nem sokkal költöztek Bp-en kívülre és a fél házat ő húzta fel. Ezért. És valahogy nem tudok olyan feleséget sajnálni, aki a nyakadon ül, de tenni ő sem tesz semmit.

Barátom, meg a barátom és nála tényleg úgy érzem, ez nem egy olyan dolog, amire vágyott, vagy számított volna.

Lehet, hogy a felesége normális, de úgy tippelek, az intimitással komoly gondok vannak. És igen, le kéne ülniük megbeszélni, de félek ez nem fog megtörténni. Picit úgy érzem, ha nem lenne gyerek, vagy lepapírozva a házasság, nem biztos, hogy maradna.

Lehet elfogult vagyok, de nem rosszfiú, tényleg nem az. Eddig egyszer sem ment félre, pedig lett volna szerintem lehetősége ennyi év alatt. Fél év alatt is mindig szakítani akart a lánnyal állítólag, csak valamiért mindig egymásra találtak. Most elvileg nincs kontakt. Otthon van mosolygás, de hogy mit él meg belül nem tudom.

2021. febr. 19. 17:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!