Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretővel lezáratlan kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretővel lezáratlan kapcsolat?

Figyelt kérdés

Egy igen kedves gyerekkori barátom miatt kérdem. 13 éves házasság, egy kisgyerek. Ismerem a feleséget is. kedves, rendes, picit dirigálós. Családján kívül nincs nagyon élete.

Nemrég vallotta meg egy iszogatós estén, hogy fél évig volt egy szeretője. És otthon megsejtett valamit a feleség, így vége lett. De belül nem tudja mit tenne. Szíve szerint sem. Nem kérdés, hogy a gyerek miatt nem borít, és egyedül meg -válás esetén-anyagilag nem menne.


Szeretné elfelejteni, és nem tudom mit tanácsoljak. Őszintén, igen kedves barát és ha a szívemre hallgatok nem az asszony mellett tartanám, mert míg nem tudtam a kapcsolatáról is láttam, hogy abban az időben mennyivel vidámabb volt.

Le lehet zárni magunkban egy olyan szeretői viszonyt, ami igazából csak egy harmadik fél miatt lett lezárva? Idővel jobb lesz, és megint a feleségét fogja szeretni?

Ti mit tanácsolnátok? Ha náluk vagyok, szemmel láthatólag boldog, de már nem tudom mennyit színészkedik, mennyit nem.



2021. febr. 19. 15:56
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
73%
😆🤣
2021. febr. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
79%
Mélyen érinti a barátja sorsa, na...most mit kell ezen röhögni?:)
2021. febr. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
85%
Jól van, ne haragudj, nekem 3 évbe telt, mire ki tudtam mondani, hogy elengedem. Neked még túl friss. Örülj neki, hogy nem kell miattad végigcsinálnia azt, amit a 35-ösnek. Csak kiábrándult volna belőled örökre. Így megmaradhattok egymásnak egy szép emléknek, egy soha be nem teljesülő szerelemnek. Én örülök, hogy nálunk így alakult, de 3 évbe telt, mire el tudtam fogadni, hogy a szerelemnek nem mindig van létjogosultsága, akkor se, ha ez lett volna az első és ez volt az utolsó esély.
2021. febr. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
49%
Hm.
2021. febr. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
39%
xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddv aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa rakd beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nyalj kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
2021. febr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!