Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretővel lezáratlan kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretővel lezáratlan kapcsolat?

Figyelt kérdés

Egy igen kedves gyerekkori barátom miatt kérdem. 13 éves házasság, egy kisgyerek. Ismerem a feleséget is. kedves, rendes, picit dirigálós. Családján kívül nincs nagyon élete.

Nemrég vallotta meg egy iszogatós estén, hogy fél évig volt egy szeretője. És otthon megsejtett valamit a feleség, így vége lett. De belül nem tudja mit tenne. Szíve szerint sem. Nem kérdés, hogy a gyerek miatt nem borít, és egyedül meg -válás esetén-anyagilag nem menne.


Szeretné elfelejteni, és nem tudom mit tanácsoljak. Őszintén, igen kedves barát és ha a szívemre hallgatok nem az asszony mellett tartanám, mert míg nem tudtam a kapcsolatáról is láttam, hogy abban az időben mennyivel vidámabb volt.

Le lehet zárni magunkban egy olyan szeretői viszonyt, ami igazából csak egy harmadik fél miatt lett lezárva? Idővel jobb lesz, és megint a feleségét fogja szeretni?

Ti mit tanácsolnátok? Ha náluk vagyok, szemmel láthatólag boldog, de már nem tudom mennyit színészkedik, mennyit nem.



2021. febr. 19. 15:56
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
42%

Látom mélyen érintenek a válaszok. Figyelj, lebukott a pasid és választott, nem téged. Ez van, megszívtad. Hidd el, hogy az összes közös gyönyörűnek hitt pillanatotokat úgy tagadta meg, amikor pitizett az asszonynál, hogy ha hallottad volna, azonnal kivernéd a fejedből azt az álomképet, hogy te valaha is több voltál egy lyuknál ennél a férfinél.


Egyébként a 35-ös pórul járt, de a felesége ugyanolyan gané, mint a 35-ös új nője volt, mert aki képes kiperelni a gyerekei apját a vagyonából bosszúból, mert úgy gondolja, hogy birtokolhatja a másikat, az is egy aljas ember.

2021. febr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 A kérdező kommentje:

Igen, mélyen érint :) Hogy milyen sötét vagy :)


Érdekes viszont, ha már feltétlen úgy érzed, hogy ott kell kiabálnod, ahol nem kérdeztek, hogy milyen sokan (kb, mind te) üvölt, hogy milyen szemét a barátom (vagyis én az elhagyott szerető) hogy tanácstalan, de senki sem írt olyat még, hogy a feleségével hogy kéne megoldania. Csak a duma arról, hogy mekkora fos, ha lelép, de ha marad, akkor senkinek sem szúr szemet, hogy szó szerint beáldozza magát. Nekem nem kéne olyan ember, aki csak a gyerek miatt van velem, de amint látom itt sokak ezt győzelemként élik meg.

És továbbra sem tudom hogy érez, de egy biztos. Ütheted a fejed a falba, attól még volt érzelem a másik lány irányába, és fáj vagy sem, tuti nem az asszonyra gerjed most :)

2021. febr. 19. 23:40
 43/55 anonim ***** válasza:
62%
Tök mindegy, a gyerekeket nem lehet visszacsinálni, bármennyire szeretnéd is.
2021. febr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:

Ki akarná visszacsinálni? Neked mi problémád van?

Látom adnál rendesen munkát a pszichológusoknak.

Van gyerek, igen, és? Kérdés nem erre vonatkozott. Bár gondolom a sértett női agyaddal úgy vagy, hogy akinek lett gyereke bármikor bárkivel (csak az egyszerűség kedvéért) az már elköteleződött élete végéig oda. Mert a becsület azt kívánja...Komolyan sajnállak, hogy ilyen kapcsolatban lehetsz, te tényleg kipréseled a másikból a szuszt is, ilyen nők szülnek pont azért hogy valakit magukhoz láncoljanak és zsarolják vele.

Nagyszüleim második házasságukban találtak egymásra, egy-egy gyerekkel már. Igen, borzasztó volt a leélt harminc -negyven év közösen, békében, kár, hogy nem maradtak a rosszban...

2021. febr. 19. 23:50
 45/55 anonim ***** válasza:
84%
Látom nagyon szíveden viseled a barátod sorsát...:DDD
2021. febr. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 A kérdező kommentje:

Bocsánat, hogy válaszol, úgy hittem így illik...

De most már tényleg csak szánlak. Nyugodtan írj még, sok sikert kívánok neked innentől, mert szerintem téged kutya sem szeret

2021. febr. 19. 23:56
 47/55 A kérdező kommentje:

Szóval a nap végére: Kérdést törölni nem tudok és nem is akarok.

Mindenki azt hisz, amit akar, és őszinte részvétem egyesek családtagjainak.

Tudom nagyjából mi lesz a jó tanács és köszönöm azoknak, aki itt, vagy privátban leírták a történetüket, vagy normálisan tanácsot adtak.

Többieknek meg kitartást, nem baj, hogy nincs egy barátod sem, ott a férjed, őt még fojtogathatod.

További szép estét!

2021. febr. 20. 00:00
 48/55 anonim ***** válasza:
70%
Ekkora hisztit csapni azért mert kidobott szerető maradtál és nem téged választott mert csak dugásra voltál használva minden érzelem nélkül. 😆 Nem is csodálom, a válaszaidból látható, miért csak erre vagy használva. Mert csak erre vagy alkalmas.
2021. febr. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
74%
Ez igazság szerint szórakoztató olvasni, hogy vergődik feleslegesen a szerető 🤣🤣🤣🤣😆😆 de jót mulattam így estére
2021. febr. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:

Dehogy mulattál te jól, szétszed az ideg, mert még miután lezártam a kérdésemet is többször írtál. Nem, a sok smiley csak azt mutatja, hogy erőlködsz. Én ideges nem vagyok, már ezerszer rádhagytam, hogy higgy amit akarsz. Egészen biztos vagyok benne, hogy te egy elhanyagolt nő vagy.



Ismét lezártam, de nyugodtan írj még, ha jól esik, és pakolgass még ezer smiley-t , tuti attól hitelesebb lesz.


Én sajnos elmentem mára, elfáradtam, neked kitartó nevetgélést, bizonyára nem a keserűség szólt belőled.

2021. febr. 20. 00:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!