Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretővel lezáratlan kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretővel lezáratlan kapcsolat?

Figyelt kérdés

Egy igen kedves gyerekkori barátom miatt kérdem. 13 éves házasság, egy kisgyerek. Ismerem a feleséget is. kedves, rendes, picit dirigálós. Családján kívül nincs nagyon élete.

Nemrég vallotta meg egy iszogatós estén, hogy fél évig volt egy szeretője. És otthon megsejtett valamit a feleség, így vége lett. De belül nem tudja mit tenne. Szíve szerint sem. Nem kérdés, hogy a gyerek miatt nem borít, és egyedül meg -válás esetén-anyagilag nem menne.


Szeretné elfelejteni, és nem tudom mit tanácsoljak. Őszintén, igen kedves barát és ha a szívemre hallgatok nem az asszony mellett tartanám, mert míg nem tudtam a kapcsolatáról is láttam, hogy abban az időben mennyivel vidámabb volt.

Le lehet zárni magunkban egy olyan szeretői viszonyt, ami igazából csak egy harmadik fél miatt lett lezárva? Idővel jobb lesz, és megint a feleségét fogja szeretni?

Ti mit tanácsolnátok? Ha náluk vagyok, szemmel láthatólag boldog, de már nem tudom mennyit színészkedik, mennyit nem.



2021. febr. 19. 15:56
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
61%

Ez itt nem kérdés, hanem te beszélsz arról, hogy mit szeretnél látni a barátodnál.


Itt írtak olyanok, akik ismerik ezt a szitut, az a baj, hogy te nem ismered és nem is érdekel. Értem a barátod, hogy nem érdekled.

2021. febr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:

jól sejtem, hogy többedjére válaszolsz, mert nem tudsz leakadni?

Milyen barátomat nem érdeklem? Igen, azért öntötte ki nekem a szívét.

Ú, bakker, te az életben is ilyen fárasztó lehetsz.

Egy ember nem írt még itt tapasztalattal , csak (gondolom te) a megcsalt fél szemszögéből. Hát az meg nem érdekel, nem ezt kérdeztem.


Ezredjére is írom, olyan választ várok, ahol van segítség. Privátban is jöhet, köszönöm. Unatkozó háziasszonyok kíméljenek.

És továbbra sem tudom mit szeretnék látni, bármennyire szeretne a vesémbe látni a kedves 21-es.

2021. febr. 19. 19:24
 23/55 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem feküdj le vele!
2021. febr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
53%

Csak hogy legyen egy normális válasz is:


Első körben én valószínűleg felkeresném a nőt, hogy beszélgessek vele és kiderítsem, hogy valóban ő érdekel-e és nemcsak a gondolat, hogy félrelépjek, valamint nem-e csak azért kell, mert már nem kaphatom meg, de ha még mindig gondol rá, valószínűleg nemcsak azért.


Aztán beszélnék a feleségemmel és szépen elválnék. Majd mikor mindent elrendeztem, és tényleg kell a nő, újra felkeresném.

2021. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
65%
Rendkívül normális megoldás. :)
2021. febr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 A kérdező kommentje:

Továbbra sem vagyok, sem a férj, sem homokos, sem a szerető, de feladtam :)

24-es köszönöm szépen a választ.

Úgy látom én is, hogy a legjobb megoldás egy kis egyedüllét lenne.

Ezt biztos tanácsolni fogom (hogy beszéljenek, mint barátok)

2021. febr. 19. 20:01
 27/55 anonim ***** válasza:
Amint láthatod sajnos nem sokan "értékelik" a véleményem..
2021. febr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:

Én is azt néztem :D

Tippelhetsz, vajon ki értékelték :)

(amúgy meg vicc, mert teljesen korrekten és objektíven válaszoltál, szóval én köszönöm)

2021. febr. 19. 20:22
 29/55 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem sokakat az bosszant fel ebben a történetben, hogy a nők a gonosz rátelepedős féltékeny feleségek, akiktől menekülni kell szegény pasiknak. Holott ez nem így van, te egyértelműen full elfogult vagy a barátoddal, mintha a fos házasságáról a nő tehetne egyedül. Vagy ő üldözné a szerető karjaiba szegény megfáradt férfit. A valóság az, hogy a barátod gyenge volt, és nem kisebbíti a bűnét, hogy eddig hű volt. Most viszont elárulta a feleségét, hazudik neki folyamatosan és fél évig egy másik nő karjaiban volt. Csak azért hagyta abba, mert már a lebukás fenyegetett. Én nem a barátodat sajnálom, hanem a feleséget, akiről semmit nem tudunk, csak te olyan negatív színben tünteted fel, hogy emiatt 1-2 válaszolóban felmerült, hogy te vagy a 3 fél. A barátodnak minden joga megvan a szerelemhez meg a boldogsághoz, ennek nincs más ára, mint a családja. Mert sajnos az nem szokott menni, hogy napközben csodás férj és apa vagyok, este meg a kis pillangómnál keresem a boldogságot. Vagy-vagy. A nőnek ebben a képletben viszont nincs beleszólása a dologba, mert át van baxva, mint szar a palánkon. Kicsit vicces, hogy szegény barátodat sajnálni kell, mert elvesztené a családját, holott ő magának kavarta a szart, a feleség meg ugye kit érdekel, úgyis az ő hibája az egész. Én nemtom mit sajnálsz ennyire ezen a barátodon, magának kavarta ezt a fost, másszon ki belőle vagy ragadjon benne. Gyenge volt, elárulta a családját, így járt, viselje a következményeket. Gondolom amikor elvette meg teherbe ejtette a feleségét, senki nem tartott fegyvert a fejéhez. Akinek családja van, annak más módon kell megtalálnia a boldogságot, nem olyan felhőtlen és szabad, mint amikor független volt. Már ha felelős emberekről beszélünk.
2021. febr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 A kérdező kommentje:

Elnézésedet kérem ,de nem olvastam végig. Megint egy sértődött nő. Senki sem ment fel senkit, de megengeded én jobban ismerem. Igazából az sem érdekel, hogy ki mit gondol ki vagyok, engem sem érdekel, hogy itt ki -kicsoda.

Egyáltalán nem tűntettem fel a feleséget rossz színben, ha figyelmesen visszaolvasod. Csak tényeket közöltem. ha ettől a neje negatív szereplő lesz, nem én tehetek róla. Mint írtam már, velem kedves, barátommal sem látom, hogy kiabálna, de nem látom őket nulla/24. És igen, erősen irányítja. Ezek tények, de ezzel le is zártam a válaszomat, mert látom itt egyesek nem értik mit jelent a segítség kérés.

2021. febr. 19. 21:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!