Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretővel lezáratlan kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretővel lezáratlan kapcsolat?

Figyelt kérdés

Egy igen kedves gyerekkori barátom miatt kérdem. 13 éves házasság, egy kisgyerek. Ismerem a feleséget is. kedves, rendes, picit dirigálós. Családján kívül nincs nagyon élete.

Nemrég vallotta meg egy iszogatós estén, hogy fél évig volt egy szeretője. És otthon megsejtett valamit a feleség, így vége lett. De belül nem tudja mit tenne. Szíve szerint sem. Nem kérdés, hogy a gyerek miatt nem borít, és egyedül meg -válás esetén-anyagilag nem menne.


Szeretné elfelejteni, és nem tudom mit tanácsoljak. Őszintén, igen kedves barát és ha a szívemre hallgatok nem az asszony mellett tartanám, mert míg nem tudtam a kapcsolatáról is láttam, hogy abban az időben mennyivel vidámabb volt.

Le lehet zárni magunkban egy olyan szeretői viszonyt, ami igazából csak egy harmadik fél miatt lett lezárva? Idővel jobb lesz, és megint a feleségét fogja szeretni?

Ti mit tanácsolnátok? Ha náluk vagyok, szemmel láthatólag boldog, de már nem tudom mennyit színészkedik, mennyit nem.



2021. febr. 19. 15:56
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
58%
Én nem vagyok egyáltalán megsértődve senkire :D a véleményem írtam le, most ha el sem olvasod, akkor azzal nem tudok mit kezdeni. Én veled ellentétben elég figyelmesen elolvastam az egész sztorit, további sok sikert!
2021. febr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
74%

Most mit akarsz hallani? Hogy még mindig beléd szerelmes és éjszakánként a párnájába sír? És hogy egyszer majd ráébred, hogy érted mindent érdemes eldobnia? Megéri neki a hétvégi apaság?

Nem unatkozó megcsalt feleség vagyok, hanem egy más férjébe szerelmes nő, aki megértette, hogy a legjobbat akkor teszi a férfinek, ha elkotródik a képből.

2021. febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 A kérdező kommentje:

31-es :Végigolvastam és nem változott a véleményem. Írod a boldogsága ára, hogy elveszítené a családját. Ez erősen sarkított és szuggesztív. Egy árva segítő szándék nem volt benne, csak kötekedés, és szimplán lekurv.ztad a harmadik felet, csak úgy csuklóból

Nem vesztené el a családját. Egy pár válna, nem egy gyerek, ebbe minek belerángatni? És egyelőre még nem is volt semmiről sem szó, de már megint oda lyukadunk ki, hogy ha csak felmerül a gondolata a válásnak, már szemét. Persze, ha elvettél valakit, szégyelld magad, ha nem sikerül egy életre tervezni mégsem. Neki is joga van a boldogsághoz, mint azoknak is, aki újraházasodtak, vagy csak külön mentek. De ismétlem, továbbra is segítséget várok, nem olyat, mekkora fos a cimborám. Nekem ő mintha a testvérem lenne, és aki itt köpköd mehet máshova.

2021. febr. 19. 22:14
 34/55 A kérdező kommentje:

32-es őszinte részvétem. Gondolom amióta elkotródtál a képből, annyi időd van, hogy unalmadban válaszolgatsz random kérdésekre.

Igen, most már bevallhatom, azt akarom tudni, hogy sír-e miattam. Igaz nem beszélünk, de most majd megírom neki, hogy mivel itt ezt tanácsolták keressen fel. Logikus.

További szép estét, remélem kipuffogtad magad, véletlenül sem megcsalt feleség :)

2021. febr. 19. 22:16
 35/55 anonim ***** válasza:
67%

Ahoz képest, hogy országos cimborád, semmit se tudsz róla. Nem tudod, hogy mit érez, mit gondol, milyen a házassága, csak azt hajtod, hogy egyedül úgy lehet boldog, ha a szeretőt választja. Mindenkit lehordasz, aki nem ezt írja.

Csak leírom, hogy jártam.

Mint a cimborád. Hosszú házasság, két gyerek, jó feleség, csak unalmas lett. Aztán jött a kollegina, aki csinos volt, és igen csak flörtre kész. Egy darabig csak játék volt, de beleestem, lefeküdtünk, a többi jött magától. Egyszer elkezdett hisztizni, hogy döntsek, ő így nem folytatja, ő vagy a feleségem. Különben mindent elmond neki. Féltem, hogy bosszút áll, ezért is mondtam el otthon mindent. Életem legrosszabb napja volt. Persze a feleségem kidobott.

A barátnőm a fellegekben járt, persze egyből összeköltöztünk. Nyomatta egész nap, hogy a boldogságot választottam. De rohadtul azt éreztem, hogy elb. Tam az életem. A nagyobbik gyerek hozzám szólni nem akart. A kicsi sírt, hogy mikor megyek haza. Közben hiányzott a feleségem, az otthonom, az unalmas életem. Volt, hogy a zuhany alatt bőgtem. Boldog válás nincs. Békés se. Miközben arra vágytam, hogy a volt feleségem vissza akarjon kapni, ő csak kiperelte belőlem a xart is.

A nagy boldogság helyett az lett, hogy minden láthatásnál elszabadult a pokol. Olyan oldalát mutatta a barátnőm, ami finoman szólva sem tetszett.

Mire úgy érztem, hogy jobb lenne a gyerekeim anyjával békülni, és újra egy család lenni, elújságolták, hogy új kan van a láthatáron. Aki be is költözött gyorsan. Mire észbe kaptam, apunak hívták a gyerekeim a telefonban.

Közben a barátnőm elkezdett követelőzni, hogy ha őt jobban szeretem, miért nem veszem el. Rájöttem, hogy nem is szeretem, csak nála lakok. Szégyenszemre 41 évesen költöztem haza anyámhoz.

Elvesztettem a gyerekeim. Két hetente egyszer itt alszanak, de nem vagyok a családjuk része, ezt érzem én is. Ott a csodálatos apu, aki mindent jobban tud. Talán ötször találkoztunk. Minden alkalommal hányni tudnék, ahogy feszít a családomban, ahol lehetnék én is. Sokáig reméltem, hogy szakítanak és kibékülünk.

Most amim van, az 80 ezer gyerektartás, ennyi jut az apaságból. Amint egy nő ezt megtudja, vagy azt, hogy anyámmal élek, már fut is. Évek óta senkim nincs. Miközben a volt feleségem az új kanjával boldog, gyereket szült, és ők kocsit vesznek, én meg egy cipőt se tudok.

2021. febr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
54%
Pontosan ezért szálltam ki annak a férfinek az életéből, akit mindennél jobban szerettem. Megértettem, hogy soha nem fogom tudni pótolni neki a gyerekeit. A kérdező amúgy a sértett szerető, aki nyilvánvalóan dobva van és ugyanolyan szörnyeteg mostoha lenne, mint a 35-ös új nője volt, mert képtelen felfogni, hogy hétvégi apát csinálni egy férfiből, aki szereti a gyerekeit, a legnagyobb merénylet az ellen, akit elvileg szeret.
2021. febr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:

Ühüm :)

Hát hogyne :)

Szép sztori. Senkit sem hordtam le, és mást olvashattál, ha az jön le, hogy én a szerető pártján állok, mivel nem állok sehol, sőt ha sikerült volna értelmezni, inkább lenne picit egyedül. De sebaj.

Történeted nem hatott, meg te vagy a gyáva jellemtelen férfiak mintapéldánya, és én szégyellem magam helyetted is. Dehogy szeretted te a feleségedet, csak nem volt jobb, így visszakúsznál, mert életképtelen vagy. GYerekeid meg ok nélkül nem hívnak mást apának.

Jól is tette a feleséged, hogy nem fogadott vissza, mert tudta kb. mire kéne. Szeretőd szintben pont hozzád illet :)

Történeted nem egyezik a barátom történetével, mert te rossz házasságból rossz szeretőhöz ugrottál. Ott sem volt tartás benned, mert még egy napot sem bírtál volna egyedül lenni. És igen, valóban nem látok a barátom fejébe, mivel

1. nem vagyok gondolatolvasó

2. sosem volt bőbeszédű

3. friss a történet és ideje/kedve sem volt még rámzúdítani

2021. febr. 19. 23:15
 38/55 anonim ***** válasza:
74%
Vergődhetsz itt és a hapsinál is, soha nem fog téged választani. Ha annyira kellettél volna, már rég veled lenne és téged választott volna. Annyira átlátszó már ez hogy a barátom, haverom, munkatárs etc. Már volt itt elég ilyen kérdés hogy át lehessen látni ezeken a történeteken.
2021. febr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 A kérdező kommentje:

36-os, inkább rád hagyom már, mert látom nem sikerült értelmezni a kérdést.

Esküszöm tisztelem a nőket, de te már a hányinger kategória vagy, pláne az önfényezéssel. Ha kielégülsz attól, hogy azt írom én vagyok a szerető, akkor legyek neked az :) Neked valószínűleg egy barátod sincs, ezért ilyen nehéz elképzelni egy ilyen helyzetet

2021. febr. 19. 23:17
 40/55 A kérdező kommentje:

38- gondolom a 36- os is te vagy, meg még jó néhány :) Innentől ilyen szófosó nőkre nem reagálok :)

Kolléga és barát két különböző ember, de nem baj.

Elhiszem, hogy volt itt már sok ilyen kérdés, sajnos én eddig nem láttam őket, lévén- veled ellentétben-nem itt élem az életem. Gondolom véletlen, hogy pont ilyen témáknál vagy akkor mindig jelen :)

2021. febr. 19. 23:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!