Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretővel lezáratlan kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretővel lezáratlan kapcsolat?

Figyelt kérdés

Egy igen kedves gyerekkori barátom miatt kérdem. 13 éves házasság, egy kisgyerek. Ismerem a feleséget is. kedves, rendes, picit dirigálós. Családján kívül nincs nagyon élete.

Nemrég vallotta meg egy iszogatós estén, hogy fél évig volt egy szeretője. És otthon megsejtett valamit a feleség, így vége lett. De belül nem tudja mit tenne. Szíve szerint sem. Nem kérdés, hogy a gyerek miatt nem borít, és egyedül meg -válás esetén-anyagilag nem menne.


Szeretné elfelejteni, és nem tudom mit tanácsoljak. Őszintén, igen kedves barát és ha a szívemre hallgatok nem az asszony mellett tartanám, mert míg nem tudtam a kapcsolatáról is láttam, hogy abban az időben mennyivel vidámabb volt.

Le lehet zárni magunkban egy olyan szeretői viszonyt, ami igazából csak egy harmadik fél miatt lett lezárva? Idővel jobb lesz, és megint a feleségét fogja szeretni?

Ti mit tanácsolnátok? Ha náluk vagyok, szemmel láthatólag boldog, de már nem tudom mennyit színészkedik, mennyit nem.



2021. febr. 19. 15:56
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:

9-es , igen erről írtam én is. Szerintem ez a legborzasztóbb verzió. Erre abszolút nem biztatnám,de mint írtam nála ez nem hobby. Ez igazán megalázó lenne a nejének is, hiszen ilyenkor egy feleség a szamár. Úgy vélem hogy nem azt kéne számításba vennie, hogy hol lesz jobb, hanem, hogy jó-e az amiben él (nem ímmel-ámmal) . Teljes boldogsághoz kell a normális kapcsolat nem csak anya-apa (ezt is hallom náluk, hogy a neje apának hívja, és őszintén ez nekem nem szimpatikus)

Nem szeretném, ha a másik nő miatt lépne, hanem azt szeretném, ha önmagáért lépne, akármerre is. De úgy, hogy ott boldog lesz, mert sztem ez most felkavarta az állóvizet.

Mindenesetre továbbra sincs ötletem

2021. febr. 19. 17:40
 12/55 anonim ***** válasza:
73%
Alapvetően különbözik a megközelítésetek. Te valamiféle abszolút állapotban hiszel, ami nincs.
2021. febr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:
12-es ezt nekem írtad? kivel különbözik? Mi az abszolút állapot? Boldognak lenni, akár egyedül is?
2021. febr. 19. 17:48
 14/55 anonim ***** válasza:
igen az utolsóra. Azt gondolod.
2021. febr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 A kérdező kommentje:
Szomorú lehet neked akkor. Megszokásból nehéz kilépni, ez tény. De aki nem mer egyedül lenni, az nem is érdemli meg a boldogságot.
2021. febr. 19. 17:59
 16/55 anonim ***** válasza:
Érdekes következtetés ez a leírtak alapján:)
2021. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
78%

Annyira süt, hogy te vagy a szerető...

Nyugodj le. Akinek xar a házassága, nem szereti a feleségét, az szépen elköltözik és beadja a válást. Ebben a sorrendben.

Aki csak kikacsintgat, és titkolja a szeretőt, az izgalomra vágyik, de nem akarja a feleségét elveszteni. Ezért intézi titokban.

Minden más meg csak duma.

Az is, amit te ide írsz. Jó, hogy azt nem írod, ok nélkül féltékeny a felesége. 😆 Persze, hogy elszámoltatja, ha sejti, hogy félrejár. Ha nem tenné, akkor is ő a hüje, mert nem vette észre.

Az, meg hogy szerinted a szerető a boldogság, az egy butaság. Rengeteget vesztene miatta. A gyerekét, az egzisztenciáját, a jóhírét, a belefeccölt éveket, mindent. Miért? Szerelem? Ugyan... Volt ő annyira szerelmes, hogy el is vette, családot alapítottak, az egész életük közös. Mi maradt a puszta érzésből, pár év után? Ráadásul vele nem úgy kezdte, hogy el kell dobni a fél életét, oda a család, és nem kapja vissza. Férfi életében is nagy fájdalom. Ezt nem tudja ellensúlyozni, hogy a szeretővel jobb a szex.

2021. febr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 A kérdező kommentje:

Szerintem elbeszélünk egymás mellett, de rendben. Én csak tanácsot várnék, bárkitől, aki volt benne. Nem utasítást, hanem csak meglátást. Kinek hogy ment, hogy oldotta meg. És igen, továbbra is abban hiszek, hogy ne a harmadik miatt lépjen, ha lép, mert magáért kellene. De úgy látom, hogy okkal lett pont az a lány. Ennyi. Nem tudom ebben mi a furcsa. Én sem látom mélyebben, nem az a kivesézős típus, de ismerem már ezer éve, tudom mit fojt el magában, és kb. mindent

Lenne lehetőség azt mondanám költözzön el egy időre és ha csak a megszokás miatt húz vissza a szíve, váltson. De akkor is ott lesz, hogy a gyereket ritkábban látja, és sztem sem érdemes egy rossz kapcsolatban maradni egy gyerek miatt, de ott nem a gyerek sínyli meg, hanem ő, és anyagilag megint felejtős. Nyitott házasságnál meg levágná a neje a fejét. Szóval passz, és sajnálom, ha arra gondolok, nem szíve szerint fog dönteni

2021. febr. 19. 18:16
 19/55 A kérdező kommentje:

17-es, aki a hülye szót pontos j-vel írja, már nincs is miről beszélnünk. Jó, akkor én vagyok a szerető, sőt ő a meleg barátom, és nincs merszem egy anonim oldalon leírni...

Van sok hasonló kérdés ezen az oldalon, nyugodtan menj oda ócsárogni, gondolom, megcsalt feleség lehetsz :)

2021. febr. 19. 18:18
 20/55 A kérdező kommentje:

Újból leírom azért a gyengébb agyúak kedvéért. Unatkozó megcsalt nők ne írjanak, mert kb. végig sem olvasom.

Ilyen mentalitással, ahogy a kedves 17-es is fröcsög, nem csodálom, hogy egy férfi sikítva fut.

Nem, nem volt oka a nejének féltékenykedni, mégis ez megy mindig. És az elszámoltatásra pedig: egy újabb válasz , amivel igazolod, hogy sok esetben okkal menekülnek más karjaiba a férfiak (vagy nők). Elszámoltatni...mintha a kutyája lenne. Nincs rosszabb, mint egy önbizalomhiányos nő, aki legszívebben hét lakat alatt tartaná a párját.

Jó dolog az önámítás, de egy magát picit is szerető ember nem hiszi, hogy valóban egy hónapokig/évekig tartó viszonynál a másik titokban csak a házastársára vágyik. Tedd szabaddá, gyerek nélkül, meglátjuk marad-e (és igen, biztos lesz, de azok azok akik a komfortért maradnak, de már rég nem a nejért.) Őszintén nem is lenne szerető egy szép kapcsolatban és igen, pont ez az, hogy titokban tartotta. Ha javítani szeretne, már rég leült volna és elmondja, hogy megoldják ketten.


Kérdésem továbbra is azoknak szól, aki voltak már hasonló szituációban, esetleg ítélkezésmentesen tudnak velem ötletelni. Köszönöm

2021. febr. 19. 18:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!