Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után kapcsolat helyreállítása?

Figyelt kérdés

Ha a párod magától bevallja, hogy hónapokig máshoz járt, megbocsátható?

Ha egyébként minden rendben van köztetek, akkor el lehet felejteni?

Nem jelentett semmit a másik, nem látszik, hogy bánkódna, és sokkal figyelmesebb mint azelőtt.

Közös programokból is több lesz, bújósabb, kedvesebb.

Nincsenek kapcsolatban, lezárta.

Mivel a megbocsájtás megtörtént, boldognak tűnik.

Én nem tartom vissza, magától maradna, és magától vallott be mindent.



2021. febr. 20. 18:53
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/257 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett választania, mert én fejeztem be. Ha rajta múlik még mindig összejárunk. De ő nem mondta el otthon, legalábbis akkor nem.
2021. febr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/257 A kérdező kommentje:

90. uh. De akkor miért nem téged választott? Nem azért vetettél véget, mert többet szerettél volna?

5 hónap alatt egyszer sem mondta el, hogy mit érez feléd és a felesége felé?

2021. febr. 20. 21:59
 93/257 anonim ***** válasza:
Meg gondolom utána sem.
2021. febr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/257 anonim ***** válasza:
85%

Mi mondhatunk bármit, a kérdező már eldöntötte, hogy megbocsájt neki. Szóval innentől teljesen mindegy. Magával bszik ki, már elnézést a kifejezésért.


De ha van egy kis józan esze, akkor kivágja a csávót.

2021. febr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/257 anonim ***** válasza:
76%
Nem szerettem volna többet tőle. Amúgy sem bíztam volna meg benne, mert engem is megcsalt volna. Le akartam zárni, ő meg nehezen de elfogadta.
2021. febr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/257 A kérdező kommentje:

Nem csávó, hanem a férjem. Örülök, hogy te eldöntötted, hogy én hogy döntöttem, bár még én sem tudom.

És igen, bevallom: keresem a mentségeket, mert máshogy eléggé őrjítő.


És ha jobban esik azt is belátom, hogy a párom valószínű nem volt teljesen semleges a másik felé, mert nem olyan típus, de benne van a pakliban, hogy ő bizony szex terén eléggé más igényű mint én, lehet ott élte ki magát

2021. febr. 20. 22:04
 97/257 A kérdező kommentje:

95. 5 hónap alatt te sem éreztél iránta semmit? Csak úgy összejártatok?

Ilyen van?

2021. febr. 20. 22:05
 98/257 anonim ***** válasza:
100%
Akkor itt van a probléma, kiéli a vágyait mással, most majd elül kicsit aztán jöhet a következő nő.Mert elnyomni nem sikerült a vágyakat neki.
2021. febr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/257 anonim ***** válasza:
75%
97# szerelmes nem voltam, de fontos volt nekem, szerettem vele lenni. Nagyon működött a kémia és ugyanarra vágytunk az ágyban. És ő is így érezte.
2021. febr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/257 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként van egy volt kollégám, aki már a negyedik feleségét fogyasztja. Csalta mindet,ki tudja, mennyi nővel. Velem is akarta az aktuálisat, innem tudom. A bizalmába engedett, jóban voltunk, de én ebbe nem mentem bele. Rajta azt látom, hogy a maga módján szereti azt a nőt, gyereket is fogadtak örökbe azóta. De a vére meg "hajtja" folyamatosan. A feleség viszont rengeteg szeretetet kap otthon. Mert a férfi ilyen. Ért a nők nyelvén, tudja mi kell nekik. Gondoskodó, udvarol, meg minden. Alapvetően ő egy jó ember, de sajnos ösztönlény, erre mást mondani nem tudok. Vannak olyanok, akik nem tudnak uralkodni a vágyaik felett, gyengék. Szükségük van egy stabil társra, de újdonságokra is. A kérdés az, hogy te beéred-e azzal, hogy a férjed veled alapvetően jól bánik, de benne van a pakliban, hogy továbbra is kalandozni fog, vagy keresel olyan férfit, akinek az egyetlen nő vagy az életében.

Természetesen az említett feleség mit sem sejt. A férj túl óvatos, minden beszélgetést töröl és tiszta lapokkal játszik a szeretőivel. Így azok nem buktatják le, nem keresik, amikor tudják, hogy a férjnek nem alkalmas. A felesége is használja a férj telefonját pedig. Mégsem bukik le. Na ez a nem semmi, nem?... :(

2021. febr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!