Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után kapcsolat helyreállítása?

Figyelt kérdés

Ha a párod magától bevallja, hogy hónapokig máshoz járt, megbocsátható?

Ha egyébként minden rendben van köztetek, akkor el lehet felejteni?

Nem jelentett semmit a másik, nem látszik, hogy bánkódna, és sokkal figyelmesebb mint azelőtt.

Közös programokból is több lesz, bújósabb, kedvesebb.

Nincsenek kapcsolatban, lezárta.

Mivel a megbocsájtás megtörtént, boldognak tűnik.

Én nem tartom vissza, magától maradna, és magától vallott be mindent.



2021. febr. 20. 18:53
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/257 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nyugodtan írj a nőnek, hogy mesélje el az ő verzióját is meg, hogy küldjön screenshotokat a beszélgetésekről, de a legjobb az lenne ha élőben mutatná meg, mert az tuti, hogy nem lenne megszerkesztve.
2021. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/257 A kérdező kommentje:

69, de ha nincs velem megelégedve, akkor továbbra sem értem, hogy miért ragaszkodik teper, és vág el mindent a másik irányba.


Telefonszáma sincs meg!!


70, ettől félek én is, hogy ő is tepert :(



Bár tudnám mit érzett. ha valóban csak szex volt, de hónapokig, akkor létezik, hogy elmúlik egyik napról a másikra a vágy?

2021. febr. 20. 21:05
 73/257 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy múlik el 😔
2021. febr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/257 A kérdező kommentje:

Jaj és még ez eszembe jutott: valami olyasmit mondott, hogy pont azért sem folytatták, mert ő félt, hogy engem elveszít, és nem érte meg a kockázat.

Nem tudom pontosan hogy fogalmazta, de hogy inkább elnyomta a vonzalmat, mert én többet érek ennél, az meg lecseng (ett?)

Ja és az ágyban is odaadóbb.(bocsánat)

2021. febr. 20. 21:10
 75/257 A kérdező kommentje:

73. Biztos vagy benne? Nem lehet, hogy ráunt?

Tényleg ellentétem is az a nő. Nem lehet, hogy az újdonság varázsa ennyi idő után és aztán rájön, hogy velem mégis összeköti megannyi év, ott meg csak max. egy fellángolás.

Egyszer csak elmúlik nem?

2021. febr. 20. 21:12
 76/257 anonim ***** válasza:
89%

“ valami olyasmit mondott, hogy pont azért sem folytatták, mert ő félt, hogy engem elveszít, és nem érte meg a kockázat.”


Akkor nem félt, hogy elveszít téged, mielőtt először lefeküdt azzal a nővel? Te tényleg ennyire ostoba és naív vagy, vagy kamu a kérdés?!

2021. febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/257 A kérdező kommentje:

Bár kamu lenne. Ezek szerint te még ilyen helyzetben nem voltál.

Gondolom elment az agya akkor. De nyilván félt, ezért sem ment tovább már


Továbbra sem védem, csak próbálok a fejébe látni, mivel én ilyet eddig nem tettem és nem is férne bele az értékrendembe. De eldobni sem szeretnék hirtelen mindent, ha van rá kis esély, hogy rendbe lehet hozni a dolgokat.

Hogy valóban egy felejtős kaland volt, ami lehet még meg is erősít minket hosszú távon

2021. febr. 20. 21:28
 78/257 anonim ***** válasza:
100%

75# inkább beszart hogy el veszíti kényelmes életét.Vagy a nő elhintette hogy kitálal, és ezért mondta el ő, hogy milyen rendes, most meg játssza a hős szerelmest.

Te sem feküdnél le valakivel ha nem vágysz rá.Írtad hogy érzelmes a férjed, akkor ne gondold hogy ott mindent kizárt.


73

2021. febr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/257 anonim ***** válasza:
86%
Nem hinném hogy egy viszony megerősít egy kapcsolatot.
2021. febr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/257 A kérdező kommentje:

78. Hát ez most igen szíven ütött :/

Igen, eléggé lelkis :( Nem tudom hogy a nő zsarolta-e volna. Ilyet nem mondott


Hát összeszedem magam, nem tudom még merre.

Szeretővel nem beszélek, épp elég volt párszor látnom :/

És hát mindegy is mit mondana, a megcsalás megtörtént...


Remélem azért még mindig, hogy ha lezárta, oda már nem köti semmi, még vágy sem, mert két irányba nem lehet vonzalom


Ha arra gondolok, hogy titokban még eszébe jut...

2021. febr. 20. 21:35
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!