Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után kapcsolat helyreállítása?

Figyelt kérdés

Ha a párod magától bevallja, hogy hónapokig máshoz járt, megbocsátható?

Ha egyébként minden rendben van köztetek, akkor el lehet felejteni?

Nem jelentett semmit a másik, nem látszik, hogy bánkódna, és sokkal figyelmesebb mint azelőtt.

Közös programokból is több lesz, bújósabb, kedvesebb.

Nincsenek kapcsolatban, lezárta.

Mivel a megbocsájtás megtörtént, boldognak tűnik.

Én nem tartom vissza, magától maradna, és magától vallott be mindent.



2021. febr. 20. 18:53
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/257 anonim ***** válasza:
100%

47:

Szerintem nem így kell kimutatni, ha valaki szeret, hogy átver és bánt engem. Azt csak ő tudja, hogy mot érez. De hiszek még a csodákban, szóval abban is hiszek, hogy előbb - utóbb ezt kiheverem, aztán csak lesz olyan férfi, aki tényleg szeretni fog és eszébe sem jut bántani engem. Legrosszabb esetben pedig megöregszem pár nélkül, de legalább nem kell azon agyalnom, hogy éppen megcsal-e az az ember, akiért én a szívemet - lelkemet kiteszem/kitettem évekig.

2021. febr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/257 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze hogy minden nyom eltűntetve.

Vajon miért? Még a végén kiderül hogy a csillagokat is lehazudta az égről mindkettőtöknek. Egyik kolléga is félredugott, de csak sejtése volt a feleségnek, a kolléga kisírta magát a helyzetből, szó szerint, aztán másnap már megint a szeretőjével volt.

2021. febr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/257 anonim ***** válasza:
100%
Én lazán elmennék a lakására az említett hölgynek. De bőven elég lenne egy név amúgy. Nem hiszem el, hogy egyik közösségi média felületen sincs fenn. Ott rá lehetne írni, hogy beszélni/találkozni akarsz vele.
2021. febr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/257 A kérdező kommentje:

51. Igen, én is így vagyok. Én inkább vagyok egyedül, ha nem kellek és ez is furcsa, mert eddig őt is ilyennek ismertem. Önállónak, határozottnak.


Továbbra is csak annyit tudok, hogy nem látszik szomorúnak a másik miatt

2021. febr. 20. 20:19
 55/257 A kérdező kommentje:

52. durva :( ez most felkavart


54. nem szeretnék oda lesüllyedni, hogy egy másik felet hibáztatok. Nem vagyok ilyen.

tudom a nevét...

2021. febr. 20. 20:21
 56/257 anonim ***** válasza:
92%
Annyira szánalmas vagy hogy az már nevetséges, hogy ennyire próbálod mentegetni. Figyelj, ha vele akarsz maradni, akkor minek írtad ki a kérdést? Mert minden válaszodból süt, hogy téged ez nem igazán érdekel és még majdnem a másik nőt hibáztatod.. Az meg sem fordult a csöpp kis agyadban, hogy ez a nő már nem az első nő? És ha valóban csak testi vágy lett volna, akkor egy alkalom után az el is múlhatott volna, vagy szerinted fegyvert tartottak szegény férjed fejéhez, hogy kényeztesse a nyelvével, csókolgassa, ölelgesse, megdöngesse azt a másik nőt?! Ugyan már.. Maradj vele, azért mondta el, mert tudta, hogy megbocsájtasz, innentől egyenes az út, tudja, hogy nincs következmény, és még okosabban fogja csinálni.
2021. febr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/257 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..


Nem teljesen az a sztori de egy naív nő mentegetőzése.

2021. febr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/257 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves vagy.

Igen, szánalmas vagyok.

Sőt belátom, a neve alapján láttam róla egy-két fotót.

És valóban szöges ellentétem. Ezért sem stimmel. Egy pontban sem hasonlítunk.


Nem védem és nem szídom a másikat.

Nem lett vége mert gondolom a vonzalom nem egy alkalom erejéig tartott, hanem hónapokig. Lehet pont azért mert egy tőlem teljesen más nő volt. Én vékony, ő nagyobb, én alacsony, ő magasabb, nekem hosszú hajam van, neki rövid. És a nőn sem látszik, hogy szomorkodna (nem nem követem)

2021. febr. 20. 20:31
 59/257 A kérdező kommentje:
57. köszönöm, hát igen, elég átlátszó :(
2021. febr. 20. 20:32
 60/257 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy biztos, hogy eddig nem ment félre.

Ez biztos. De ettől nem is lett most jobb.

2021. febr. 20. 20:34
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!