Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után kapcsolat helyreállítása?

Figyelt kérdés

Ha a párod magától bevallja, hogy hónapokig máshoz járt, megbocsátható?

Ha egyébként minden rendben van köztetek, akkor el lehet felejteni?

Nem jelentett semmit a másik, nem látszik, hogy bánkódna, és sokkal figyelmesebb mint azelőtt.

Közös programokból is több lesz, bújósabb, kedvesebb.

Nincsenek kapcsolatban, lezárta.

Mivel a megbocsájtás megtörtént, boldognak tűnik.

Én nem tartom vissza, magától maradna, és magától vallott be mindent.



2021. febr. 20. 18:53
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/257 A kérdező kommentje:

79, akkor sem, ha a harmadik fél nem jelentett valóban semmit? És most jött rá, hogy mekkora baromságot csinált?

Elmondása szerint nem volt semmiféle érzelem, csak testiség.

Csak hát erős vonzalom :/

2021. febr. 20. 21:37
 82/257 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, pont, hogy engem is megcsaltak, mikor épp a közös gyerekünket vártam. Csak tudod én nem a gyakorira jöttem sírni, meg mentegettem a volt párom, hanem kiraktam a francba. Aztán ő napokon belül összeköltözött a szeretővel, de kiderült, hogy egy idő után őt is elkezdte csalni. Ja és a csaj nem tudott arról, hogy gyerekünk lesz és persze, hogy azt hazudta neki, hogy már a szakítás szélén állunk. Szóval szerintem én szarabb helyzetben voltam, mint most te, de mégis összeszedtem magam!
2021. febr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/257 anonim ***** válasza:
100%

Nem erősíti meg a kapcsolatot, mert a bizalom elveszett. Picit később ér haza, vagy munkahelyi kiruccanás és egyből eszedbe jut hogy vajon most kivel van.

Ez elkísér benneteket.

Nagyon erősnek kell lenni hogy ezt a békát lenyeld.Amúgy kíváncsi lennék rá mit mondaná, ha bedobnád hogy megbocsátasz, de te is lefekszel mással. Nem kell megtenni, de tuti ki lenne akadva rajt.

2021. febr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/257 anonim ***** válasza:
85%
Persze, hogy nem akarsz a szeretővel beszélni, mert félsz, hogy akkor kiderül, hogy mégsem olyan főnyeremény ez a pasi. 😂
2021. febr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/257 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, kérdező. A kérdéseidre nem fogsz tőlünk választ kapni és most a férjedtől sem. Csak idővel fog kiderülni, hogy valóban megbánta-e és hűséges lesz-e mostantól örökre, HA te erre esélyt adsz neki.

Neked kell eldöntened, hogy tudsz és akarsz-e ebben a tudatban vele tovább tervezni, vagy sem.

Mi sajnos nem tudjuk megmondani, mit hoz a jövő. Pedig jó lenne, én is örülnék neki. De ez nem így megy. Soha ne mondd, hogy soha. Én amilyen hülye vagyok, azt is el tudom képzelni, hogy az exemmel valamikor még a jövőben összefúj a szél. Hiába mondom, hogy nem, nem és nem! Tudom jól, ha most bekopogna, itt állna az ajtóban, képtelen lennék őt elküldeni. A nyakába omlanék, hiába járatnám le ezzel saját magamat és rohannék a vesztembe. Még az a szerencse, hogy nem tudja, hol lakom. Az, hogy üzenetben elküldtem melegebb éghajlatra, az egy dolog.

Szóval nagyonis átérzem a helyzeted. A szívnek nem tudsz parancsolni, mondhatod te neki, hogy légyszi ne, ne szeressek rossz embert. Ez nem így megy. De néha igenis tudni kell az észre hallgatni, még ha fáj is. Nekem is nehéz volt kiraknom, nehéz volt elhajtanom, amikor békülni akart. Mégis a szívem mélyén vágyom további megkeresésekre, hogy harcoljon értem. Míg fáj, biztos, hogy továbbra is elhajtanám. De hogy mit hoz a jövő... Fogalmam sincs. Ilyen az élet.

2021. febr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/257 anonim ***** válasza:
86%

Most nem leszek népszerű, de egyszer voltam egy házas pasi szeretője 5 hónapig. Miattam lett vége, mert nem akartam folytatni. Büszke nem vagyok rá. Ha a pasin múlott volna még mindig tartana.

Fél évvel a "szakítás" után is még irogatott, pedig akkor már terhes volt a felesége. És mindig leírta mennyire hiányzom, sokat gondol rám. És hogy bármikor újrakezdené.

Én már nem, soha többet.

2021. febr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/257 A kérdező kommentje:

82, akkor te erőssebb vagy, mint én, így most jobb?

idejöttem sírni...gratulálok , empátia van benned....


83. egyébként ezt sem értem. Minden nap többször beszéltünk telefonon. Hogy tudta egyáltalán megszervezni??


Picit most felborult a világom, és a legrosszabb az egészben, hogy nem tudom, hogy a férjem hol van benne.

Engem szeret még? Szeretett-e valaha, ha nem , és így színészkedik.

Vagy oda is lettek érzései? Vajon a nő miatt tiltotta le, mert tényleg megunta vagy pont azért hogy ne lássa?


Köszönöm az eddigi segítséget, próbálom összekaparni magam

2021. febr. 20. 21:49
 88/257 A kérdező kommentje:

85. köszönöm! Én pont így érzek. Le tudnám köpni magam, hogy még mindig szeretem és hogy így tud fájni. Ezért is kapaszkodom abba lehet, hogy az csak egy félremenet volt.


86. én nem ítélkezem, nem te vettél feleségül senkit. De az sem volt kutya. Ott kit szeretett az illető, ha hozzád ment volna szíve (egyéb testrésze) szerint, de közben meg otthon családot alaptíott??? ez beteg.én nem akarok körberöhögött ember lenni

2021. febr. 20. 21:53
 89/257 A kérdező kommentje:
Egyébként 86-s miért nem téged válaszott akkor mit mondott?
2021. febr. 20. 21:54
 90/257 anonim ***** válasza:
100%
Velem nagyon aranyos volt mindig bújt, homlokpuszi, csók ölelés szex minden, szóval mintha szerelmes lenne. Meg az hogy olyan sokáig keresett, nem gondolnám hogy szerelem, de egy nagyon erős vágy volt az irányomba az biztos. A felesége utána lett terhes, mi akkor már nem találkoztunk csak még keresett.
2021. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!