Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Itt a megcsalt feleségek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a megcsalt feleségek miért gondolják a sok baromságot, amiket leírnak a szeretőkről?

Figyelt kérdés

Komolyan kérdem. Voltam már szeretői pozícióban, és soha nem érdekelt, hogy elvegyem a másikat (az amúgy már rég halott) házasságából.

Csak nézek egy-egy posztnál, ahogy fröcsögve verik a mellüket, hogy a férj (a jóravaló, ártalmatlan) bezzeg őket választotta...

Komolyan elhiszik itt, vagy magukat áltatják ezzel? Hogy aki hosszú ideig egy fix másik személlyel csalta az szereti? És hogy a szerető alulmaradt?


Ez valami verseny? Tudják, hogy ők ha valóban a másik irányba csak fellángolás volt , akkor is csak max. jobbak, de nem első számúak? Nem bántás, de tényleg , egy szerető tünete annak, hogy otthon gáz van


Ha itt valaki segítséget kér, mert történetesen olyan embert szeretett meg, akinek van családja, akkor automatikusan rib.nc és természetesen , ha nem őt választja a másik, akkor a feleség az , akire amúgy titokban jobban vágyott a férj?..

Nem akarom elhinni, hogy ezt komolyan gondolják. Hát más nőre hajtottak. Tepertek, könyörögtek, rájuk nyúltak magukhoz. És a szerető ha akarja , ha nem, tudja a feleség viselt dolgait.


Egy olyan férfi nem volt még velem (foglalt) akinél érdekelt volna, hogy mi van odahaza, de egytől egyig menekült az ilyen feleségektől.

Mindig én szakítottam és volt aki még évek után is keresett.

Szóval kérdezném, ki az ürítőlyuk? (Kifejezetten taszító ez a szó, de úgy látom ez ezen az oldalon bevett szóhasználat)


Ha én feleség lennék , nagyon, de nagyon nem fogadnék vissza olyan embert, aki már rendszeresen félrejárt, pláne, ha egy másik nővel, de mindig azzal. Mert pontosan tudom, hogy szex közben nem én lennék a fejében, és a szakítás max. kényszerhelyzet lenne.

És ha meglepő , ha nem, valóban a legtöbben a gyerek miatt nem mennek szét. Nem azért mert nem viselné el, hanem mert a férfiaknál szinte sosem marad, így csak hétvégi apuka lenne.


Biztos van persze olyan is, hogy egy szerető megszereti a másikat, de én saját magamból kiindulva csak annyit tudok mondani, hogy eszem ágában sincs mással egy fedél alatt lenni és minden nyűgét-nyavalyáját felvállalni egy komoly kapcsolatnak.


Ja és záróakkordként: mindig, de mindig több volt a másik részről, és nagyon egyszerű, hogy miért. Nem nem azért mert ingyen lyuk és nem azért mert újdonság, titok meg hasonlók. Hanem azért mert két ember elkezdett vonzódni egymáshoz, és megkedvelték egymás társaságát. És szingliként ezekből kapcsolat lett volna, vagy legalábbis több. És igen, valóban, egy szerető nem nyúlkál a telefonodba, nem ellenőriz fél percenként, és ha mesélsz, figyel. Pont mint egy ideális kapcsolatban.



2021. febr. 26. 19:30
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
93%

Nem készül itt senki semmilyen cicaharcra.

Nem vagyok és nem is voltam sem feleség, sem szerető, csak megvan a véleményem ezekről a történetekről.

Ha igazán el akartak volna válni, akár miattad, akár maguk miatt, akkor megtették volna úgy is, hogy te nem akartad őket. De a történetben nem szerepel az, hogy bárki is lépett volna, hisz pont erről beszélsz,hogy a gyerek, meg stb miatt végül senki nem lépett.

Azt meg nem mondtam, hogy aláztak.

Azt mondtam, hogy aki csalja a párját, az bizony sem a párját sem a másikat nem szereti, csak magát.

Nem tudom, neked ebben mi a bántó. Ezek csak tények.

2021. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:

Nekem nem bántó :)

Volt olyan, aki egy szavamra lépett volna.


Egyszerűen két ember megismerkedik. Én sosem hajtottam foglaltakra. Megtetszett flört, ilyenek. Kiderült hogy foglalt. Én ezzel mit kezdjek? Egyébként szinglinél sem vágyom többre, mert tudom milyen kb. az összes környezetemben lévő kapcsolatról, hogy mivel jár. Szóval én nem tartozom a feleség felé semmivel, nem is ismerem. Nem is érdekel. Legyen a férfi dolga. És egyetlen szemét férfi sem jött még. Komolyan. Inkább a kifacsart, kiégett emberek, akik még vágynak többre,de ha egy férfi mondja, hogy nincs otthon sok szex, akkor önző szemét, ha a nő, akkor szegény el van hanyagolva



Nem védek én senkit, de nem pokolból jött egyik sem. És ha hiszed ha nem, legtöbb valóban nem tudna hova menni.Nincs miből és ahol van gyerek ott van ám visszatartó erő.

Te mit választnál? Egy langyos kapcsolatot ahol elvagytok és ott a gyerek is, vagy egyedül egy üres albérletben gyerek nélkül?


Vagy itt mindenki csak csodás házasságokat ismer? Én kb. kettő működőt :/

Több mind vegetálás, megcsalás nélkül is.

2021. febr. 26. 20:40
 13/49 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mit választanék. Elsőkörben azt, hogy a kapcsolatom ne langyos legyen, hanem ki se hűljön.

És kár mentegetni a pasikat, akikkel viszonyod volt, mert amennyi energiát fektettek beléd, azt forgathatták volna a házasságukba is.

Én nem vagyok házas, de van már mögöttem egy majdnem 10 éves kapcsolat,ami végül véget ért, mert az évek alatt más irányba változtunk. De az utolsó pillanatig voltak közös élmények, programok, újdonságok, nem csak vegetáltunk egymás mellett. Szóval szerintem ha már valaki tartós kapcsolatra vállalkozik, pláne, ha ezt házassággal is igazolja, akkor vállalja azt, hogy abba a kapcsolatba energiát kell tenni, mert magától nem fog működni. Ahogy akkor sem, ha csak az egyik fél igyekszik.

Nyilván a lángoló szerelem alább hagy az évek alatt, de igenis lehetséges évekig szeretetteljes és izgalmas kapcsolatban élni, csak megfelelő partnert kell hozzá találni.

Egyébként meg sokan elvannak teljesen jól a langyos vízben is úgy, hogy számukra az tökéletes. A körülöttem lévő párok kb ki sem mozdulnak otthonról, nem csinálnak semmit, csak telnek a mindennapok. Sok embernek ennél többre nincs is igénye, nekik ez tökéletesen megfelel. Aki meg többre vágyik, hát tegyen érte. De ne megcsalással.

2021. febr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:

Nem mentegetem. Csak rávilágítok, hogy nem olyan aljasak. Ennyi

Biztos van aljas is, nekem olyannal nem volt még dolgom :D

2021. febr. 26. 20:57
 15/49 A kérdező kommentje:

"mert amennyi energiát fektettek beléd, azt forgathatták volna a házasságukba is."

Ez nem így működik :) érzéseket nem tudsz kierőszakolni , pláne nem vágyat. És honnan tudod addig mit tettek? Komolyan hiszed, hogy aki pl. hét év után félremegy, az így kelt reggel? Sokan évekig őrlődnek és próbálkoznak. Sokan pedig egyszerűen csak mást szeretnek meg.


"csak megfelelő partnert kell hozzá találni."

Itt van a kutya elásva. Nem mindig az lesz a házastársad, aki a nagy ő, örökre. Sokaknak a második lesz az igazi. Vagy nem házasodik újra


"csak telnek a mindennapok. Sok embernek ennél többre nincs is igénye"

Hát max. a töketlenek. Többiek elnyomják

2021. febr. 26. 21:01
 16/49 anonim ***** válasza:
68%

Jajj, feleség vagyok és szerető is, a magadfajta nők nagyon el vannak tájolódva :D

Gondolom elmúltál már 30, a kutyának nem kellesz, csak ilyen kapcsolatra vagy alkalmas, de azért előadod hogy milyen jó neked.Pont annyira lehet ez jó, mint a megcsalt többgyerekes teheneknek...

2021. febr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:

:) Már vártam egy hasonlót :)

Így van, amúgy nagyon szomorú vagyok, és kutyának sem kellek :*

2021. febr. 26. 21:40
 18/49 anonim ***** válasza:
62%
Még egy szerető aki többet hisz magáról, mint ami.
2021. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen mindegy ki mit mond, ahol megcsalás van ott komoly baj van!!
2021. febr. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
94%
Engem speciel nem érdekel a szerető. Engem az érdekel hogyha a férjemnek van, akkor haladjunk, váljunk el.
2021. febr. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!