Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Itt a megcsalt feleségek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a megcsalt feleségek miért gondolják a sok baromságot, amiket leírnak a szeretőkről?

Figyelt kérdés

Komolyan kérdem. Voltam már szeretői pozícióban, és soha nem érdekelt, hogy elvegyem a másikat (az amúgy már rég halott) házasságából.

Csak nézek egy-egy posztnál, ahogy fröcsögve verik a mellüket, hogy a férj (a jóravaló, ártalmatlan) bezzeg őket választotta...

Komolyan elhiszik itt, vagy magukat áltatják ezzel? Hogy aki hosszú ideig egy fix másik személlyel csalta az szereti? És hogy a szerető alulmaradt?


Ez valami verseny? Tudják, hogy ők ha valóban a másik irányba csak fellángolás volt , akkor is csak max. jobbak, de nem első számúak? Nem bántás, de tényleg , egy szerető tünete annak, hogy otthon gáz van


Ha itt valaki segítséget kér, mert történetesen olyan embert szeretett meg, akinek van családja, akkor automatikusan rib.nc és természetesen , ha nem őt választja a másik, akkor a feleség az , akire amúgy titokban jobban vágyott a férj?..

Nem akarom elhinni, hogy ezt komolyan gondolják. Hát más nőre hajtottak. Tepertek, könyörögtek, rájuk nyúltak magukhoz. És a szerető ha akarja , ha nem, tudja a feleség viselt dolgait.


Egy olyan férfi nem volt még velem (foglalt) akinél érdekelt volna, hogy mi van odahaza, de egytől egyig menekült az ilyen feleségektől.

Mindig én szakítottam és volt aki még évek után is keresett.

Szóval kérdezném, ki az ürítőlyuk? (Kifejezetten taszító ez a szó, de úgy látom ez ezen az oldalon bevett szóhasználat)


Ha én feleség lennék , nagyon, de nagyon nem fogadnék vissza olyan embert, aki már rendszeresen félrejárt, pláne, ha egy másik nővel, de mindig azzal. Mert pontosan tudom, hogy szex közben nem én lennék a fejében, és a szakítás max. kényszerhelyzet lenne.

És ha meglepő , ha nem, valóban a legtöbben a gyerek miatt nem mennek szét. Nem azért mert nem viselné el, hanem mert a férfiaknál szinte sosem marad, így csak hétvégi apuka lenne.


Biztos van persze olyan is, hogy egy szerető megszereti a másikat, de én saját magamból kiindulva csak annyit tudok mondani, hogy eszem ágában sincs mással egy fedél alatt lenni és minden nyűgét-nyavalyáját felvállalni egy komoly kapcsolatnak.


Ja és záróakkordként: mindig, de mindig több volt a másik részről, és nagyon egyszerű, hogy miért. Nem nem azért mert ingyen lyuk és nem azért mert újdonság, titok meg hasonlók. Hanem azért mert két ember elkezdett vonzódni egymáshoz, és megkedvelték egymás társaságát. És szingliként ezekből kapcsolat lett volna, vagy legalábbis több. És igen, valóban, egy szerető nem nyúlkál a telefonodba, nem ellenőriz fél percenként, és ha mesélsz, figyel. Pont mint egy ideális kapcsolatban.



2021. febr. 26. 19:30
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
71%
40. Ebből is az derül ki , mennyire álszent mocskok egyes nők , ők azok akikben a bűntudat nem létezik sem a megbánás szerintem.
2021. márc. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
29%

A szeretoket se kell félteni.

Ha nem kell ,mert a pasi visszamegy az asszonyhoz,az meg visszasunnyog a párjához akit csalt...Ismeros meselte,hogy a férje volt szeretoje,pár év mulva szült egy 3.gyereket is a párjának,az a mamlasz meg boldog..!A nő meg hirdeti a facen milyen boldogok..20 eve egyutt,joban rosszban...sokan azt hiszik házasok,pedig csak 17 évesen felcsinálták,soha nem vették el 3 gyerek után se!Arrol hallgat a fáma,hogy a boldog asszonyka 10 éve még egy nős pasival dugxott,attol akart gyereket...

2021. márc. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
65%
Én nem vagyok megcsalt feleség, mégis hányingerem van azoktól az emberektől, akik annak teljes tudatában aláfekszenek olyannak, aki kapcsolatban van, és az nem nyitott / nincs rá engedélyük. Ettől függetlenül a megcsalókat még jobban elítélem, mert nekik van a legnagyobb felelősségük, de az én erkölcsi értékrendembe ez nem fér bele, akármennyire szar ELVILEG a férj és a feleség kapcsolata. Plusz azért úgy verne vkinek a mellét, hogy feleségként / férjként sosem vállalják fel, és annyit ér, hogy ő legyen a mellékes, nekem picit röhejes.
2021. márc. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
90%
Fiatalabbként én is megbotránkoztam mindenen,de ahogy idősödöm, egyre jobban látom,hogy nem minden fekete-fehér. Ha minden házasság megszűnne, amelyik nem működik, akkor alig maradna valaki párban. Nem olyan egyszerű dolgok ezek, valószínűleg csak keveseknek adatik meg az igazán jó kapcsolat, a többiek meg túlélnek valahogy.
2021. márc. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
39%
Aki szerető pozícióban van, mint ahogy te is voltál már, nem más mint egy kur,va, aki belekontárkodik a másik házasságába, függetlenül attól h halott, vagy működőképes házasságról beszélünk. A feleség az feleség marad a hűtlenség után is, a szerető viszont egy kur,va nem több. Egyébként itt most a pozíciójukról írtam a történetben, én egyébként nem a szeretőt tartom a legnagyobb bűnösnek hanem a férjet, a szerető vállalja a helyét a dologban, szíve joga azzal lenni akivel akar, bár ez von maga után némi következményt( kur,va lesz, viszont a férj nagyon gerinctelen, hazudik a feleségének, hazudik a szeretőjének, ember az ilyen egyáltalán??? Szóval a szerető is csak áldozat a férfi oltárán, mert beletolja egy olyan viszonyba ami őt is lealacsonyítja. A feleség midig előnyben van, lesz, nagyon ritka ha a férj borít mindent egy szeretőért, bár láttam már ilyet. Szóval ha a férjem megcsal vkivel, az a valaki nem más mint a kur,vája, ellenben én a felesége vagyok, ha tetszik neki ha nem.
2021. ápr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
42%
A szerető tulajdonképpen prosti,akiért nem kell fizetnem....
2021. ápr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
79%

45 elég szánalmas ha a megcsalt feleség a pozíciójára van nagyra miközben hülyére van véve.

Sokra mész a pozícióddal ha mást krogat a férjed.

2021. ápr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
45%

... és mi a helyzet velem?


Házas vagyok és szerető:)


40/N

2021. ápr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
75%
45 értem borított 😀😀dolgozd fel
2021. ápr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!