Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Itt a megcsalt feleségek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a megcsalt feleségek miért gondolják a sok baromságot, amiket leírnak a szeretőkről?

Figyelt kérdés

Komolyan kérdem. Voltam már szeretői pozícióban, és soha nem érdekelt, hogy elvegyem a másikat (az amúgy már rég halott) házasságából.

Csak nézek egy-egy posztnál, ahogy fröcsögve verik a mellüket, hogy a férj (a jóravaló, ártalmatlan) bezzeg őket választotta...

Komolyan elhiszik itt, vagy magukat áltatják ezzel? Hogy aki hosszú ideig egy fix másik személlyel csalta az szereti? És hogy a szerető alulmaradt?


Ez valami verseny? Tudják, hogy ők ha valóban a másik irányba csak fellángolás volt , akkor is csak max. jobbak, de nem első számúak? Nem bántás, de tényleg , egy szerető tünete annak, hogy otthon gáz van


Ha itt valaki segítséget kér, mert történetesen olyan embert szeretett meg, akinek van családja, akkor automatikusan rib.nc és természetesen , ha nem őt választja a másik, akkor a feleség az , akire amúgy titokban jobban vágyott a férj?..

Nem akarom elhinni, hogy ezt komolyan gondolják. Hát más nőre hajtottak. Tepertek, könyörögtek, rájuk nyúltak magukhoz. És a szerető ha akarja , ha nem, tudja a feleség viselt dolgait.


Egy olyan férfi nem volt még velem (foglalt) akinél érdekelt volna, hogy mi van odahaza, de egytől egyig menekült az ilyen feleségektől.

Mindig én szakítottam és volt aki még évek után is keresett.

Szóval kérdezném, ki az ürítőlyuk? (Kifejezetten taszító ez a szó, de úgy látom ez ezen az oldalon bevett szóhasználat)


Ha én feleség lennék , nagyon, de nagyon nem fogadnék vissza olyan embert, aki már rendszeresen félrejárt, pláne, ha egy másik nővel, de mindig azzal. Mert pontosan tudom, hogy szex közben nem én lennék a fejében, és a szakítás max. kényszerhelyzet lenne.

És ha meglepő , ha nem, valóban a legtöbben a gyerek miatt nem mennek szét. Nem azért mert nem viselné el, hanem mert a férfiaknál szinte sosem marad, így csak hétvégi apuka lenne.


Biztos van persze olyan is, hogy egy szerető megszereti a másikat, de én saját magamból kiindulva csak annyit tudok mondani, hogy eszem ágában sincs mással egy fedél alatt lenni és minden nyűgét-nyavalyáját felvállalni egy komoly kapcsolatnak.


Ja és záróakkordként: mindig, de mindig több volt a másik részről, és nagyon egyszerű, hogy miért. Nem nem azért mert ingyen lyuk és nem azért mert újdonság, titok meg hasonlók. Hanem azért mert két ember elkezdett vonzódni egymáshoz, és megkedvelték egymás társaságát. És szingliként ezekből kapcsolat lett volna, vagy legalábbis több. És igen, valóban, egy szerető nem nyúlkál a telefonodba, nem ellenőriz fél percenként, és ha mesélsz, figyel. Pont mint egy ideális kapcsolatban.



2021. febr. 26. 19:30
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
60%
Nem vagyok se feleség se szerető. De nem mindig a feleség a rossz, lehetsz akár milyen szép, intelligens, kedves,szerető feleség, jó anya, de aki meg akar csalni megfog. Még a legszebbet is megcsalják, és nem igaz, hogy minden feleség egy elhanyagolt hárpia. Vannak férfiak akiknek az agya oda lent van. Nem gondolom, hogy verseny lenne a szerető és a feleség között. Itt mindenki sérül feleség és szerető is. Aki undorító, szemét alak az a pasi. Amúgy én se maradnék együtt egy ilyen pasival a gyerek miatt meg főleg nem. Aki egyszer csalt többször is fog. Kell,hogy legyen egy nőben annyi önbecsülés, hogy nem fogad vissza egy ilyen pasit, de a 3. félben is, hogy tartja magát annyira, hogy ne csak szerető státuszban legyen. Bocs de egy szerető tényleg csak egy üritő lyuk plusz lelki szemetesláda. Valaki büszke is rá, fura. Aztán van amikor apuci lebukik, feleség kiteszi és együtt marad a szeretővel nincs ló jó a szamár is elven. Pedig a szeretőt se szereti, csak kell aki ápolja oda lenn. Aki szeret nem csal meg és nem tapos bele a másik lelkébe, de nem is hülyiti a másikat. Ezek a pasik egoisták, semmi se érdekli őket egyik nő se csak a farkuk semmi más.
2021. márc. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:

31 "egy szerető tényleg csak egy üritő lyuk plusz lelki szemetesláda"


Hát csak visszatértél 🤣

2021. márc. 23. 19:05
 33/49 anonim ***** válasza:
53%

Szerető voltam sok-sok évig. Nem voltam fiatalabb náluk, mind egy korosztály vagyunk kb. Ők több mint 20 éves házasok. Majdnem nyolc évig voltunk együtt. Heti 3-4 alkalommal találkoztunk, sok mindenben segített, számíthattam rá. Sok mindent csináltunk együtt. Nem csak szex volt. Ünnepeket ugyanúgy megtartottuk, mint bárki más normális pár. Napi kapcsolatban voltunk, naponta beszéltünk. Hatalmas szerelem volt.

Aztán lebukott. A felesége öngyilkossággal fenyegetőzött, hatalmas fesztivált csinált. A pasi meg akkor rögtön szakított velem, bizonygatta, hogy csak őt szereti. Azóta a pasi mégegyszer lebukott, hogy utánam kíváncsiskodik. De a feleség baromi büszke, hogy végül őt választotta, hogy kitart mellette a férje, így tuti hogy őt szereti. Azóta telenyomják a közösségi oldalt közös programokkal, összebújós képekkel.

Én meg csak lenézni tudom a nőt, nincs benne semmi tartás, nem tartom semmire, a pasit meg egy gyáva alaknak.

2021. márc. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
62%
31es vagyok, nem tértem vissza mivel most először szóltam hozzá de látom lepontozod ha valaki nem ért egyet veled. Igen is ennyi egy szerető. Mondhatsz bármit de nem írtál volna ki erről kérdést ha nem érdekelne a téma, hogy ki mit gondol egy szeretőről. Mint írtam sosem voltam, sosem csaltak meg. Szimplán a környezetemben látom, főnököm idősebb jó módú hülyiti a fiatal 30-as nőcit,aki a szeretője fűt-fát ígér neki hazudik mekkora sárkány a felesége miközben egy rendes, kedves, szerető, gondoskodó nő (ismerem).Már tart a viszony kb.5-6 éve. Ígéri elválik, de sose teszi meg. Sajnálom a fiatal csajt,hogy ezzel megy el a fiatalsága. Igenis egy használati tárgy. Szomorú,hogy csak ennyire becsüli magát, nem csak ő sok ilyen nő van. Nyugodtan lepontozhatsz, nem az én lelkem sérül és nem az én önbecsülésem van a béka segge alatt. Én tükörbe tudok nézni ;)
2021. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
84%

Én nem értem, miért írtad ki ezt a kérdést. Valamit bizonyítani szeretnél? Ha jól érzed magad így, akkor miért érdekel mások véleménye. Léteznek lazább kapcsolati formák is. Hogy valaki miért olyat választ mindig, aki foglalt, az már egy pszichológus asztala.

Ha minden férfi tényleg a feleséget választotta, nem téged, az nyilván mérlegelés eredménye, a feleség "győzött". Még akkor is ha szerinted nem ideális az ő kapcsolatuk.

Neked is jó olyan férfi akinek nem csak te létezel. Ha neked nem megalázó az osztozkodás, akkor a feleségnek miért lenne az?

2021. márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
88%
Tudjátok úgy lenne ez jó ha mindenki mehetne amerre akar...
2021. márc. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
70%

Huhh, egy kicsit letaglózott ez a téma így hajnalban.

Én nő vagyok és barátnő, de elsődlegesen ember.

Az egy színt, a hol erről a dologról érdemben lehet beszélgetni.

Speciel én nem tennék olyat, senki háta mögött, amivel ilyen mélységekben bánthatom a másikat.

Én az őszinteség és egyenesség híve vagyok.

Tök mindegy mi az ok, milyen a másik. Igenis felelősséget kell vállalni a tetteinkért.

Ezt a sunyi sutyi dolgot annyira gyengének tartom. Az egy töketlen alak, aki ezt megteszi.

A szeretőket, legyen az nő vagy férfi, szintúgy.

Számomra semmivel nem tudja igazolni a létjogosultságát egy olyan szerep, amiben pontosan tudja, hogy fájdalmat okoz egy másik félnek.

Házastársak közt is van olyan aki undorító, van aki nem.

Ergo van aki áldozat, valaki nem, elég széles skálán mozognak a személyiségtípusok, és a felállások, mint itt is kiderült az írásokból.

Persze bele lehet menni fejtegetni, de végső soron a megcsalás, akármelyik szerepben is van, az ember, aki részt vesz benne, azt gerinctelennek tartom.

Azokat a házastársakat is, akik egy válás után eszköznek használják a gyereket a megtorlásra, de ez másik téma.

Sok példa létezik de nem tud érdekelni. Az egész egy akkora alja szint..


Amúgy szerető. Akármilyen büszkén állítod be a szerepedet, kihallatszik valami sértettség minden írásodból.

Ezt mondjuk nem tudom hova rakni.

De itt tőled, meg egy hozzászólótól olvastam, hogy szeretőként nem kell bevállalni egy párkapcsolat nyűgeit mint a család, meg a közös számlafizetés meg a többi.

Ebből az süt, hogy elköteleződési problémáitok vannak. Meg hogy inkább vagytok másodhegedűsök, csak ne kelljen felelősséget vállalni jelen helyzetben, egy párkapcsolatban. Ez nem éppen egészséges pszichére vall.


Meg lehet mutogatni bárkire.

Férjként a feleségre, hogy sárkány, feleségként a férjre és a szeretőre, hogy áldozattá tették, a szerető meg moshatja kezeit, hogy a férfi döntése.


Szóval tök mindegy melyik, a saját döntéseit ő hozza meg, az ő döntése, ő csinálja, nem vele történik.

Ha a férj úgy dönt, megcsalja a feleségét, annak tudatában teszi, hogy ezzel bántja a feleségét.

A szerető ha belemegy egy párkapcsolatban élő palival, annak tudatában teszi, hogy a lelkébe tapos egy másik nőnek.

Erre szerintem nincs mentség, nincs kire mutogatni, ez téged jellemez. Mármint azt aki teszi amit tesz.


Ha körülöttem mindenki lop, csal, hazudik, az én döntésem hogy beállok e. Ha én lopok, csalok, hazudok, én csinálom, az én döntésem, rákenhetem akárkire az égvilágon, akkor is én teszem. Az én jellememhez, a döntésem teljes tudatában adom hozzá gerinctelenséget.

Vagy bármit. Akkor is ha úgy teszek mintha nem gondolnék bele.


A mosom kezeimet hozzáállás...

Lehetsz rá büszke, hogy önálló vagy, tudod fizetni a számláidat, meg amit csak akarsz. Igen, ez is a te felelősségvállalásod. Meg az is amit leírtál.

Nem számít hogy valaki ürítőkyuknak és lelkiszemetesládának hív, te meg magadat szexpartnerek és barátnak. Az lényegen nem változtat. Tök mindegy hogy a férj dönti el hogy megcsalja a feleségét. A Te döntéses hogy részt veszel e egy ilyen dologban. És akárhonnan forgatjuk, a megcsalás egy undorító, gerinctelen dolog.

Ha te részt veszel benne, az téged jellemez.

2021. márc. 24. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
100%

Én nem gondolom hogy a megcsalás biztosan minden esetben a rossz megoldás.

Vannak ilyan nők és férfiak, akik teljesen aszexuálisok, vannak elhanyagoló, közömbös, stb. házasfelek bőven. Ha nincs gyerek, nyilván a válás a megoldás, de van hogy mondjuk van több gyerek és egyszerűen túl sok kárt okozna a válás. Mármint megértem ha valaki így gondolja, hogy nem tenné ki a gyerekeit a válásnak, de ő is szeretne valami örömfélét megélni az életben.

Ilyen esetben én megértem ha valaki szeretőhöz fordul. Pokol ha a masik nem akar szexet de elvárja a hűséget vagy mondjuk számítógépesjáték-függő, stb. Van ezer féle variáció ami a szürke zónában mozog, nem könnyű eldönteni a félnek hogy váljon vagy ne mert csak rossz megoldás létezik. Pláne ha az anyagiak is közrejátszanak.

Ilyenkor sokszor a legkevesebb gondot az okozza ha valaki szeretőt tart x évig amíg a gyerekek fel nem nőnek, mert a cölibátust ugye sokan nem bírják évekig, meg lelkileg testileg romboló hatású is.

Nem minden fekete-fehér, ezzel csak ezt akartam mondani, én nem ítélkezem.

2021. márc. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
66%
Nem a megcsalt feleségek írnak legtöbbször , ha nem mi olyan erkölcsű férfiak akik undorodnak az olyan nőktől akik foglalt hapsikra utaznak mert az izgalmas nekik, bezzeg a szingli józska nem kellet nekik ..
2021. márc. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok se feleség se szerető,csupán van a baráti társaságomban ilyen is olyan is.Nos van egy házaspár ahol a pasi nagyon csalódást típusú,több megcsalás is kiderült,de a feleség mindig szemethunyt felette...Nos én ezt sem értem meg,aztán a sokadik félrelépés után,lépett is a pasi ,és akkor O volt a mocskos gazember...jelzem azért mert lépett,amíg csak csalta addig O jó ember volt...😒😐Csak azért írtam le ,hogy ilyen is van,nem csak olyan ahol a disznó férfi sunyiba csal,és a feleség még nem tud róla.Van szereto is akit ismerek ,és úgy lett szerető ,hogy a férje elhagyta ezért egy barátnője férjével folytat szexuális kapcsolatot....Nos ez is olyan ,hogy hányni tudnék ,de ilyen képmutatoak az emberek, amikor elhagyta a férje egy másik noert , akkor mindenki sajnálta,aztán amikor kiderült ,hogy a barátnője férje kezelgeti eléggé sokkolt mindenkit...
2021. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!