Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Itt a megcsalt feleségek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a megcsalt feleségek miért gondolják a sok baromságot, amiket leírnak a szeretőkről?

Figyelt kérdés

Komolyan kérdem. Voltam már szeretői pozícióban, és soha nem érdekelt, hogy elvegyem a másikat (az amúgy már rég halott) házasságából.

Csak nézek egy-egy posztnál, ahogy fröcsögve verik a mellüket, hogy a férj (a jóravaló, ártalmatlan) bezzeg őket választotta...

Komolyan elhiszik itt, vagy magukat áltatják ezzel? Hogy aki hosszú ideig egy fix másik személlyel csalta az szereti? És hogy a szerető alulmaradt?


Ez valami verseny? Tudják, hogy ők ha valóban a másik irányba csak fellángolás volt , akkor is csak max. jobbak, de nem első számúak? Nem bántás, de tényleg , egy szerető tünete annak, hogy otthon gáz van


Ha itt valaki segítséget kér, mert történetesen olyan embert szeretett meg, akinek van családja, akkor automatikusan rib.nc és természetesen , ha nem őt választja a másik, akkor a feleség az , akire amúgy titokban jobban vágyott a férj?..

Nem akarom elhinni, hogy ezt komolyan gondolják. Hát más nőre hajtottak. Tepertek, könyörögtek, rájuk nyúltak magukhoz. És a szerető ha akarja , ha nem, tudja a feleség viselt dolgait.


Egy olyan férfi nem volt még velem (foglalt) akinél érdekelt volna, hogy mi van odahaza, de egytől egyig menekült az ilyen feleségektől.

Mindig én szakítottam és volt aki még évek után is keresett.

Szóval kérdezném, ki az ürítőlyuk? (Kifejezetten taszító ez a szó, de úgy látom ez ezen az oldalon bevett szóhasználat)


Ha én feleség lennék , nagyon, de nagyon nem fogadnék vissza olyan embert, aki már rendszeresen félrejárt, pláne, ha egy másik nővel, de mindig azzal. Mert pontosan tudom, hogy szex közben nem én lennék a fejében, és a szakítás max. kényszerhelyzet lenne.

És ha meglepő , ha nem, valóban a legtöbben a gyerek miatt nem mennek szét. Nem azért mert nem viselné el, hanem mert a férfiaknál szinte sosem marad, így csak hétvégi apuka lenne.


Biztos van persze olyan is, hogy egy szerető megszereti a másikat, de én saját magamból kiindulva csak annyit tudok mondani, hogy eszem ágában sincs mással egy fedél alatt lenni és minden nyűgét-nyavalyáját felvállalni egy komoly kapcsolatnak.


Ja és záróakkordként: mindig, de mindig több volt a másik részről, és nagyon egyszerű, hogy miért. Nem nem azért mert ingyen lyuk és nem azért mert újdonság, titok meg hasonlók. Hanem azért mert két ember elkezdett vonzódni egymáshoz, és megkedvelték egymás társaságát. És szingliként ezekből kapcsolat lett volna, vagy legalábbis több. És igen, valóban, egy szerető nem nyúlkál a telefonodba, nem ellenőriz fél percenként, és ha mesélsz, figyel. Pont mint egy ideális kapcsolatban.



2021. febr. 26. 19:30
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
78%
Saját magad írtad, hogy a szerető egy tünet. Te annyira se tartod magad, hogy, egy olyan kapcsolatba menjél bele, ahol felvállalnak. Ha engem megcsalnának, kidobnám a párom, de a szerető pont nem érdekelne, főleg a hozzád hasonlóak, mert nem tartanám egyenrangúnak magammal, én azért ennyire igénytelen nem vagyok, hogy ilyen kapcsolatba, sőt többe is belemenjek. Ez az érv pedig szánalmas, hogy tetszik az adott ember. Egy, nem vagyok ösztönlény és becsülöm magam annyira, hogy ne egy elromlott kapcsolat pótléka legyek, kettő, ha te nem is akarod az illetőt igazán párkapcsolatra, akkor minek vagy vele, miért nem keresel olyat, aki tényleg bejön?
2021. febr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
79%
Ja, és büszke vagy rá, hogy a feleségét neked kibeszéli. Azért beszéli ki neked, mert a lelki szennyesládája voltál. Olyan dolgokat mondott el neked, amit másnak nem akar. Te nem tartozol a környezetéhez, ergo nem kerül ki semmi tőled a hazug kis életéről. Az ilyen pasikból egy mp alatt ábrándulnék ki. 0 próblémamegoldó képesség és még szipog is a dugópajtijának, szánalmas.
2021. febr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
39%

Voltam szerető, de sose akartam, hogy elváljon, mert nem akartam komolyan együtt lenni a pasival.

Szexen kívül randizgattunk, csomót cukiskodtunk, bemutatott a barátainak is.

Amikor egyszer felhozta, hogy elhagyná a feleségét értem, akkor bepánikoltam és majdnem szakítottunk. Egyáltalán nem akartam ezt és nem akartam komoly kapcsolatot. A neje persze rájött, de azután is folytattuk, aztán én mondtam, hogy hagyjuk ezt abba, mert engem is idegesített a helyzet már.

A nej hú de örült, hogy őt választotta, nem tudom hogy magyarázta ki magát végül a pasi, dehát még együtt vannak. De érdekes, annyira nem mocskolódott rám a nő, valahogy mintha levágta volna a szitut vagy jól elő lett adva otthon, hogy nem is volt olyan komoly ez, csak szexeltünk. De én örültem, hogy így nyugi volt, nekem nem bántotta az egomat, ők meg maradhattak együtt, ha már akarták.

2021. febr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:

25. Örülök, hogy kiadtad magadból. Én akkor ösztönlény vagyok :) Te házasságra, gyerekre vágysz (és persze ez a normális és természetes) én pedig csak jól érzem magam.

Hallottál már szexkapcsolatról? Barátság extrákkal?

Engem nem kell felvállni egy ilyen kapcsolatban, ki kérte? :) Mutasson be otthon, hogy drágám ő itt a Juci, és mostantól vele járok minden szerdán vacsorázni majd ....d..ni?

:) Hidd el elég sokra tartom magam, ez nem egy megalázó szituáció. Más lenne, ha lennének érzelmek. De nincsenek


Én nem arra írtam, hogy én egy tünet vagyok, hogy egy férfi szemében adott esetben nem lehet több,ha nem értenéd. Én arra utaltam hogy hiába hordják le a harmadik felet, nem lesznek előrébb, mert első körben a kapcsolatukkal volt gond.

És persze örülök, hogy nem tartasz magaddal egyenrangúnak, látom megint verseny van :)

Továbbra sem vagyok pótlék, de sajnos vannak akiknek feleslegesen írnám le még ötször, mert nem érti, mivel nem akarja. Ez kölcsönös dolog, de gondold úgy, hogy ki vagyok használva, és a megbecsült tagja a hármasnak a feleség :)


Nem akarom párkapcsolatra, mert mint írtam, nem vágyom elkötelezettségre. Tudom fura, de van ilyen, és pont olyannal vagyok aki tényleg bejön. Hogy te úgy könyveled el, hogy ezek a titkos kapcsolatok nem lehetnek balanszban, mert a másik fél tuti használ, hát gondold ezt. Én rávilágítani akartam, hogy nem így működnek a dolgok, de mindegy


További szép napot :)

2021. febr. 27. 11:36
 25/49 A kérdező kommentje:

26-os látom van még benned, ne tartsd vissza. Igen , bizony, elmondta, sőt olyat is, ami sokkal intimebb, és mélyebb. Lelki szemetesláda? Nem elsőkörben a feleségnek is annak kéne lennie? Még az is az én hibám lesz, hogy otthon nincs kivel beszélni :D

Nyugodtan pattoghatsz, de pont olyan dolgokon rugózol, amik arról szólnak, hogy milyen gáz van otthon, hogy ott már nem beszélgetnek



27-es. Ezt sem látják, komolyan. Hogy nincs ló, jó a szamár is alapon megy vissza egy hosszabb viszony után. Csak a dobálózás. Hinni annak, aki hónapokig, évekig másnál keresett szexet, vigaszt, beszélgetést, törődést. Jól van, hát ki hogy gondolja

2021. febr. 27. 11:42
 26/49 anonim ***** válasza:
61%
25: Mi ez a felvállalás-mánia néhányaknál? Őszintén, ki nem szarja le? Egy a lényeg: olyan pasival lehessek, akit kívánok, aki kíván, akivel jó a szex, és akit nem kell kiszolgálnom, illetve nem kell a családjával, rokonságával, barátaival, ismerőseivel jópofiznom, előttük "vizsgáznom". Miért magától értetődő, hogy párkapcsolat kell mindenkinek, mikor számos más módon is élhető az élet? 2021-et írunk, ideje lenne eldobni ezt a maradi, begyepesedett, vérkonzervatív értékrendet. Vagy ha nem, akkor megtartani magadnak, nem beállítani etalonnak és kvázi számon is kérni másokon.
2021. febr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:

26. Ne nekem mondd :)

Én is pont így látom, kell a francnak még egy család, meg közös számla. Eleget dolgozok, önálló vagyok, saját lábon állok. Nem is osztozkodnék.Csakis az örömökben :)

2021. febr. 27. 13:49
 28/49 anonim ***** válasza:
Bocsi, Kérdező, akkor még 25-ös volt, most már 21-es (ma 11:21-kor elküldött hozzászólás).
2021. febr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
57%
Ja, most már látom, a besavanyodott vénlány kérdése alá estem, akit a kutya nem vesz komolyan. Sajnálom, talán egyszer összejön, addig se keseredj.😄
2021. febr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:

28-ös, akkor valami törlésre került :)



29..Olyannyira nem veszel komolyan, hogy végigolvastad az egészet, és kommentáltad :)

2021. febr. 27. 14:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!