Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető voltam ?

Figyelt kérdés

Igen, az voltam, de itt kér egy kérdőjelet a kérdés után, így muszáj volt írnom.

Szóval: tavaly nyáron egy baráti sütögetésen ismerekedtünk meg, nem is volt igazán résztvevő, csak hozott valamit a házigazdának, csak én vettem át. Iszonyat gyorsan egymásra kattantunk, ilyen nálam még nem is volt. Láttam a gyűrűjét, nem is titkolta. Egy ürüggyel két hét múlva megkeresett és elindult a lavina. Igen, ez meg az vagyok, mindegy is. Iszonyat jókat...d.tunk, és mellette mindig vidám voltam. Nem hülyített, nem etetett, már első percben elmondta, hogy nem válik, mert van közös gyerekük is (két kicsi) . Bár a feleségéről nem mesélt, úgy gondoltam, csak látja, hogy valami nincs rendben, de egészen múlt hétig rendszeresen találkoztunk. Én úgy láttam, hogy időközben már elkezdett valamit érezni, bár erről nem beszéltünk, de egyre aggódóbb lett, figyelmesebb, ahogy én is. Kalandnak indult, de menet közben megismertük a másikat. Ennek ellenére tudtam, hogy meddig van az én szerepem.

Viszont múlt héten volt egy necces helyzet és a neje durván ráérzett, hogy mi van, és még engem is megkeresett.

Elváltunk levélben, elváltunk titokban telefonon is, ahol elmondta, hogy eszméletlenül sajnálja, de a családja az első, és nem szeretne hétvégi apuka lenni.

Ezt fel is fogtam, de ami furcsa, hogy jött utána egy levél a feleségétől, hogy leszek kedves elhúzni a bánatba, és, hogy a férje mindent elmondott, és jobb, ha tudom, hogy ők együtt maradnak, és állítólag azt is mondta az "ex", hogy az egész neki nem jelentett semmit


éés ezek után kaptam tőle is egy levelet, hogy sajnálja, de félreértettem (jó hosszan ) és ő csak jól érezte magát, de a feleségét szereti.


Most hogy is? Igen feldolgozom, bár valóban rosszul érint, de mi? Most jött rá, hogy a nejét szereti? Ennyi hónap után? Miközben a lebukás széléről táncolt vissza rengeteg alkalommal és írta, hogy alig várja, hogy jöhessen?

Tudom, tudom én vagyok a lyuk, ő meg a szemét, de őszintén, engem a saját oldalam zavar. Ennyi ideig létezik, hogy ennyit hazudozott? Mármint tettekkel is? Nem mondta, hogy szeret, meg nem is beszéltünk erről, nem mondta, hogy válna, sőt , és nem is kértem rá, de ahogy viselkedett.

Többször találkoztunk úgy, hogy nekem pl. épp megvolt és ő nem tudott máskor jönni a héten, de maradt, és semmi nem volt, de ettünk együtt, és konkrétan ilyen kedves férfival még nem találkoztam.

Most megkért, hogy ne keressem többet :/ Nem fogom persze, és elfogadom, de jó lenne hinni, hogy nem volt minden hazugság.

Nem ismerem a feleségét , így nem tudom megítélni hogy milyen ember, de a kapcsolatunk alatt elejtett szavakból úgy láttam, hogy neki a család a két gyerek és nem a két gyerek plusz az asszony.


Nem mondanám, hogy nem vérzik a szívem, de még jobban fáj, hogy nem tudom eldönteni nekem hazudott-e mikor azt mondta, ő ezt nem szeretné abbahagyni , de muszáj, vagy a nejének.



2021. márc. 7. 20:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 anonim ***** válasza:
73%

58 vagyok. Jaj de buta vagy te😄 a feleségem nem lakótárs, szexelünk, csak vágyom az újra, az ismeretlenre.

Ha én felakarok szedni egy nőt, még a csillagokat is lehazudom az égről, bármit, csak bejussak a bugyiba😄.

Most nagyon őszinte voltam hozzád kérdező.

Ha akarod tudok képet küldeni a farkamról, hogy lásd nem vagyok nő🤪.

Egy cetlire ráírom, hogy a gyakoris kérdező részére készítve, mellé teszem a bránert és kész. Így látnád hogy nem a netről egy random farok. Amúgy online így szoktuk csinálni😄 ha kérünk puncis képet azt valamivel bizonyítani kell, hogy nem egy random punci.

48F

2021. márc. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/86 A kérdező kommentje:

Egyértelmű, hogy nő vagy, és elég szánalmas. Tudod az elmúlt pár napban nézelődtem itt, és szerintem te az vagy, aki folyamatosan őrjöng minden szeretős posztnál. Még a sok smiley is stimmel.

De tőlem legyél "férfi" , őszintén csak szánlak. Nem vagyok túl rossz emberismerő, de nem irigylem azt, aki mindenfelé csak hazudik, és büszkén posztolja magáról, hogy miket ki nem talál, és hogy él vissza más bizalmával. Teszem hozzá, pont ugyanezt a feleségeddel is.

Küldenél fotót a farkadról? Nem semmi milyen mohaszinten tengődsz. Tényleg csak szánlak és őszintén nem csodálom, hogy neked hazudoznod kell, mert nyilván tiszta lapokkal sem a feleségednek sem másnak nem kellenél. Kutyának sem. Ilyen ember fényévekre kerülök.

És feleslegesen feszengsz, mert ezzel is kezdtem, hogy nálunk nem volt hazudozás, nem volt ígérgetés, szóval legalább elolvastad volna. Engem nem vágtak át, és bármennyire fáj, nem én vagyok akinek a legrosszabb ebben a történetben


De továbbra is biztos vagyok benne, hogy te ugyanaz a nő vagy, és sok sikert kívánok, remélem többet nem írsz.

2021. márc. 8. 12:52
 63/86 anonim ***** válasza:
72%

Jaj, szerintem is egy nő :D És ha tippelnem kellene, az a jó kis behízott, ápolatlan "jajénagyerekemnekélek", nem dolgozom, nem tanulok, csak tespedek fajta :)


Az én férjem korábban a szeretőm volt és képzeld, most nekünk is van gyerekünk :) Van, hogy a férfi otthagyja a nejét, ha rájön, hogy alapvetően nem passzolnak és ez a gyerekekre is kihatna. Attól, hogy te egy idénytelen hazudozó vagy még nem minden férfi az :D


Persze nyilván egy nő vagy, aki ahelyett, hogy vigyázna magára meg a párkapcsolatára, kötözködéssel próbálja levezetni a feszkót. Szánalmas!

2021. márc. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/86 A kérdező kommentje:

63. köszönöm!

Én sem értem amúgy ezt az általánostást, még ha férfi is lenne, amit kétlek.

Nem minden félrelépő lesz automatikusan a világ legocsmányabb férge.

Nekem nem vetített, nem ígért, pláne nem hobbyból csinálta

2021. márc. 8. 13:02
 65/86 anonim ***** válasza:
78%

Pedig igaza van a pasinak. Lehazudják a csillagokat is a nőknek. Neked azért hogy lefeküdj vele, bújik meg cukiskodik meg minden. A feleségének meg hogy ne rakja ki.

Hiába sértődtél meg ezen.

Ez az igazság. Nyilván te láttál ebbe többet mert ő nem akar téged, a családot választotta.

2021. márc. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/86 A kérdező kommentje:

Nem sértődtem meg, de érdekes, hogy egyből utána bukkantál fel :)

Látom egyeseknél nehéz a felfogóképesség, ha nem szűrnek le semmit abból hogy százszor elmondtam, nekem nem hazudtak semmit :)

És neked is őszinte részvétem, ha szerinted minden férfi ilyen alávaló. Rossz lehet neked, bár gondolom ugyanaz vagy, mint a 48F :)


További szép napot kívánok


ui: ja és ez a szó, hogy "választotta". Ilyet normális ember nem ír. Csak akit megcsaltak és örül hogy ő nyert, mert azt hiszi ez egy verseny.

Szerintem válj el

2021. márc. 8. 13:08
 67/86 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem neked orvos kell 😄

Azért bukkantam fel mert írtam már neked választ. És most Elolvastad a többit.

De további jó, nyervogást 😄

2021. márc. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/86 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meglesz, szép napot Neked
2021. márc. 8. 13:15
 69/86 anonim ***** válasza:
41%

Hát ez van anyukám, dobtak. Használtak, aztán dobtak. Van ilyen, csak felesleges elméleteket gyártani. De biztos téged szeret a pasi(bruhahahaha) csak a csúnya felesége nem engedi😄. Majd lesz neki másik, bőven van ilyen butus nő, bár én a házas nőket jobban szeretem, azok legalább tudják mi, merre, hány méter.

A farok képet azért ajánlottam fel, hogy bebizonyítsam, hogy férfi vagyok, de felesleges, megmakkantál attól, hogy eldobtak és kihasználtak. Ez előfordul sajnos.

48F

2021. márc. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 A kérdező kommentje:

Egészen biztos vagyok benne, hogy te nő vagy, ezen feleslesen pattogsz :)


Igencsak sajnállak, mert valamiért nem tudsz leválni erről a posztról.

De további szép napot, biztos lesz még más, aki kiváncsi farokfotókra, bocs , hogy én nem :)

2021. márc. 8. 13:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!