Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető voltam ?

Figyelt kérdés

Igen, az voltam, de itt kér egy kérdőjelet a kérdés után, így muszáj volt írnom.

Szóval: tavaly nyáron egy baráti sütögetésen ismerekedtünk meg, nem is volt igazán résztvevő, csak hozott valamit a házigazdának, csak én vettem át. Iszonyat gyorsan egymásra kattantunk, ilyen nálam még nem is volt. Láttam a gyűrűjét, nem is titkolta. Egy ürüggyel két hét múlva megkeresett és elindult a lavina. Igen, ez meg az vagyok, mindegy is. Iszonyat jókat...d.tunk, és mellette mindig vidám voltam. Nem hülyített, nem etetett, már első percben elmondta, hogy nem válik, mert van közös gyerekük is (két kicsi) . Bár a feleségéről nem mesélt, úgy gondoltam, csak látja, hogy valami nincs rendben, de egészen múlt hétig rendszeresen találkoztunk. Én úgy láttam, hogy időközben már elkezdett valamit érezni, bár erről nem beszéltünk, de egyre aggódóbb lett, figyelmesebb, ahogy én is. Kalandnak indult, de menet közben megismertük a másikat. Ennek ellenére tudtam, hogy meddig van az én szerepem.

Viszont múlt héten volt egy necces helyzet és a neje durván ráérzett, hogy mi van, és még engem is megkeresett.

Elváltunk levélben, elváltunk titokban telefonon is, ahol elmondta, hogy eszméletlenül sajnálja, de a családja az első, és nem szeretne hétvégi apuka lenni.

Ezt fel is fogtam, de ami furcsa, hogy jött utána egy levél a feleségétől, hogy leszek kedves elhúzni a bánatba, és, hogy a férje mindent elmondott, és jobb, ha tudom, hogy ők együtt maradnak, és állítólag azt is mondta az "ex", hogy az egész neki nem jelentett semmit


éés ezek után kaptam tőle is egy levelet, hogy sajnálja, de félreértettem (jó hosszan ) és ő csak jól érezte magát, de a feleségét szereti.


Most hogy is? Igen feldolgozom, bár valóban rosszul érint, de mi? Most jött rá, hogy a nejét szereti? Ennyi hónap után? Miközben a lebukás széléről táncolt vissza rengeteg alkalommal és írta, hogy alig várja, hogy jöhessen?

Tudom, tudom én vagyok a lyuk, ő meg a szemét, de őszintén, engem a saját oldalam zavar. Ennyi ideig létezik, hogy ennyit hazudozott? Mármint tettekkel is? Nem mondta, hogy szeret, meg nem is beszéltünk erről, nem mondta, hogy válna, sőt , és nem is kértem rá, de ahogy viselkedett.

Többször találkoztunk úgy, hogy nekem pl. épp megvolt és ő nem tudott máskor jönni a héten, de maradt, és semmi nem volt, de ettünk együtt, és konkrétan ilyen kedves férfival még nem találkoztam.

Most megkért, hogy ne keressem többet :/ Nem fogom persze, és elfogadom, de jó lenne hinni, hogy nem volt minden hazugság.

Nem ismerem a feleségét , így nem tudom megítélni hogy milyen ember, de a kapcsolatunk alatt elejtett szavakból úgy láttam, hogy neki a család a két gyerek és nem a két gyerek plusz az asszony.


Nem mondanám, hogy nem vérzik a szívem, de még jobban fáj, hogy nem tudom eldönteni nekem hazudott-e mikor azt mondta, ő ezt nem szeretné abbahagyni , de muszáj, vagy a nejének.



2021. márc. 7. 20:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim ***** válasza:
100%

50# én nem osztottam észt a feleségének, mert nem bukott le otthon a férj,de ha lebukott volna akkor sem.. Az az ő dolguk lett volna. Én vetettem véget a viszonyának 3 hónap után, és nem is leszek soha többé ilyen helyzetben.

49#

2021. márc. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 anonim ***** válasza:
46%

Aki itt a szingli/ elvált oldalról írogat biztos másképp tekint a házasság intézményére, mintsem az aki ebben él.

Arról mindenkinek lehet véleménye, hogy a lelkét, megbecsülését óvja, gerincét tartja meg, vagy tényleg hagyja, hogy egy életen át szivassák.

A végén mind odajutunk, hogy csak emlékeink maradnak, kérdés az, milyen!?

2021. márc. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 anonim ***** válasza:
87%
Írod, hogy felnéztél a pasira. Mégis miért? 2 gyerek mellől, akik ráadásul kicsik, az egyik 4 éves, szóval nem is olyan rég, még egy működő kapcsolat volt, simán félremegy. Nem leül a feleségével és megbeszéli, hogy nem megy valami, hanem hazudik neki és megcsalja. Nem voltál egetrengető az életében, mert akkor otthagyta volna a nőt, ahogy sok pasi elvált már. Ez számára egy jó kifogás volt. Egyszerűen egy gerinctelen ember. A felesége is barom, de, ha te mentegeted a pasit a gyerekek miatt, hidd el, neki nagyobb visszatartó erő, hogy lépjen. A másik, te se vagy kisebb barom, te önként mentél bele, tudhattad, hogy ez lesz a vége. A feleségének nem volt választása, kész tények elé lett téve. Szóval összességben ne bánd a pasit, nem éri meg.
2021. márc. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/86 anonim ***** válasza:
68%
Csak rendbe akarja hozni az otthonit. A feleségnek azt mondta, ami ebbe a helyzetben a legjobban hangzik🤷🏼‍♂️ Ne vedd magadra. Amit neked írt levelet, jó bizonyíték az asszonynak, hogy ez csak kaland volt.
2021. márc. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a hasznos válaszokat. Szívem egy része még sír, de ha őszinte akarok lenni, valóban egy hazugságban marad és ez olyan kiábrándító.

Miért néztem fel rá? Mert kedves, céltudatos emberke és imádja a gyerekeit. Többet között ezért, de még sok más miatt is. Hogy helyes-e, hogy így oldja meg otthon a dolgokat? Nem. De ettől még nem lesz a világ legnagyobb patkánya, akkor sem, ha velem sem volt becsületes a végén. Egyikünk sem tervezett ilyet, ő sem volt ilyen helyzetben. Ennyi volt ebben, hogy megégettük magunkat.


Nem hiszem, hogy szándékkal akart bárkinek fájdalmat okozni. És nem is így szeretném lezárni. Hogy lett volna lehetősége azóta egy sort írni, hogy ne haragudjak? Igen. Ez így gyáva volt? Hát az.


Nem tudom mi tartja abban a kapcsolatban, hideg fejjel nem hinném, hogy az újra feléledt szerelem, és pláne nem a vágy. Ilyet nem tudsz csak úgy elzárni a másik irányba. De ez már legyen az ő dolga.


De ez van, vannak fájdalmas dolgok, amiket el kell engedni.


Köszönöm még egyszer mindenkinek , szép napot

2021. márc. 8. 08:55
 56/86 anonim ***** válasza:
100%

Uh nehogy azt hidd, hogy lezárta, csak éppen olyan rövid a póráz, hogy esélye sincsen kavarnia a sz*rt. Egy vagy két hónap múlva jön a hiszti, hogy mennyire sajnálja és hogy az asszony a seggében volt 0-24, dehogy milyen jó volt és szeretne folytatást, de ezúttal még nagyobb titokban. Inkább készülj fel, hogy elküldd a picsába, ha nem képes válni, akkor egye meg, amit főzött és maradjon csak a nejével, az ő problémája, hogy sz*r az élete otthon.

Az ilyen nem áll le, csak meghúzza magát, amíg megfigyelik.

2021. márc. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Nem tudom, nem hinném. Értem aztán ne váljon. Nem is várnám el. Inkább kiábrándító, ha tényleg minden így igaz, hogy magáért nem áll ki. Nekem nincs szükségem olyan emberre, aki inkább így éli le az életét, mert ha most végigondolom, elég hosszú idő telt el velem, rá kellett volna döbbennie, hogy otthon nincs már rendben semmi. Csak az a szomorú, hogy egy jó részem még most is sajnálja, mert valóban esélytelen válás esetén, hogy nála maradjanak a gyerekek, már ha tudna menni máshová... Nem felmentem, de tényleg így látom.
2021. márc. 8. 09:57
 58/86 anonim ***** válasza:
46%

Ez a férfiaknál úgy szokott működni, hogy a feleségünket szeretjük ugyan, de a szex egy kicsit már uncsi. Ha találunk egy nőt, aki dugható és tetszik nekünk, mi is neki, akkor dugjuk, amíg lehet. Bármit behazudok és bármilyen szerepet eljátszok, amíg akarom a másik nőt. A feleségemet viszont sosem hagynám el. Gondolom él még benned a remény, hátha sikerül még valami, mert beleszerettél a manusba. Nem akarlak elkeseríteni, de ezt a reményt hesegesd el magadtól, mert meg fogsz keseredni.

Nyilván örülünk neki, mi férfiak, hogy mindig lehet szerezni ilyen nőket, akivel fel tudjuk dobni az unalmas szexuális életünket.

48F

2021. márc. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 A kérdező kommentje:

58. Köszönöm a válaszodat.

Egészen biztos vagyok benne, hogy te nem férfi vagy. Vagy nő írt ilyen extrémen szánalmas választ, vagy ha valóban hímneműnek is születtél, a férfitól fényévekre vagy. Mert aki így beszél akár szeretőről, akár a feleségéről (gondolom nem tud a szeretődről), az távolról sem az.

De köszönöm, hogy leírtad :) Én inkább nőre tippelek egyébként, főleg, hogy általánossában beszéltél :)


Egyébként én is segítek. Egy jó kapcsolat alapja férfi-nő között, hogy a szexuális életük működjön. Mert anélkül kedves 48F, hát köztetek max. barátság van. De sok sikert bizonyára csodálatos életed lehet egy lakótárssal és olyan nőkkel, akiknek hazudozol. Ez igen sokat elárult rólad.

Tudod lehet, hogy én most szerelmes lettem, de nem nekem kell hazugságban tovább élnem


További szép napot.

2021. márc. 8. 12:28
 60/86 anonim ***** válasza:
72%

Fogalmam sincs hány éves vagy, de fogalmad sincs róla milyen egy kapcsolat 10-20 év után. Nincs rózsaszín köd meg egyéb álomvilág amire te gondolsz.

Főleg nem 2 kisgyerek mellett.

2021. márc. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!