Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető voltam ?

Figyelt kérdés

Igen, az voltam, de itt kér egy kérdőjelet a kérdés után, így muszáj volt írnom.

Szóval: tavaly nyáron egy baráti sütögetésen ismerekedtünk meg, nem is volt igazán résztvevő, csak hozott valamit a házigazdának, csak én vettem át. Iszonyat gyorsan egymásra kattantunk, ilyen nálam még nem is volt. Láttam a gyűrűjét, nem is titkolta. Egy ürüggyel két hét múlva megkeresett és elindult a lavina. Igen, ez meg az vagyok, mindegy is. Iszonyat jókat...d.tunk, és mellette mindig vidám voltam. Nem hülyített, nem etetett, már első percben elmondta, hogy nem válik, mert van közös gyerekük is (két kicsi) . Bár a feleségéről nem mesélt, úgy gondoltam, csak látja, hogy valami nincs rendben, de egészen múlt hétig rendszeresen találkoztunk. Én úgy láttam, hogy időközben már elkezdett valamit érezni, bár erről nem beszéltünk, de egyre aggódóbb lett, figyelmesebb, ahogy én is. Kalandnak indult, de menet közben megismertük a másikat. Ennek ellenére tudtam, hogy meddig van az én szerepem.

Viszont múlt héten volt egy necces helyzet és a neje durván ráérzett, hogy mi van, és még engem is megkeresett.

Elváltunk levélben, elváltunk titokban telefonon is, ahol elmondta, hogy eszméletlenül sajnálja, de a családja az első, és nem szeretne hétvégi apuka lenni.

Ezt fel is fogtam, de ami furcsa, hogy jött utána egy levél a feleségétől, hogy leszek kedves elhúzni a bánatba, és, hogy a férje mindent elmondott, és jobb, ha tudom, hogy ők együtt maradnak, és állítólag azt is mondta az "ex", hogy az egész neki nem jelentett semmit


éés ezek után kaptam tőle is egy levelet, hogy sajnálja, de félreértettem (jó hosszan ) és ő csak jól érezte magát, de a feleségét szereti.


Most hogy is? Igen feldolgozom, bár valóban rosszul érint, de mi? Most jött rá, hogy a nejét szereti? Ennyi hónap után? Miközben a lebukás széléről táncolt vissza rengeteg alkalommal és írta, hogy alig várja, hogy jöhessen?

Tudom, tudom én vagyok a lyuk, ő meg a szemét, de őszintén, engem a saját oldalam zavar. Ennyi ideig létezik, hogy ennyit hazudozott? Mármint tettekkel is? Nem mondta, hogy szeret, meg nem is beszéltünk erről, nem mondta, hogy válna, sőt , és nem is kértem rá, de ahogy viselkedett.

Többször találkoztunk úgy, hogy nekem pl. épp megvolt és ő nem tudott máskor jönni a héten, de maradt, és semmi nem volt, de ettünk együtt, és konkrétan ilyen kedves férfival még nem találkoztam.

Most megkért, hogy ne keressem többet :/ Nem fogom persze, és elfogadom, de jó lenne hinni, hogy nem volt minden hazugság.

Nem ismerem a feleségét , így nem tudom megítélni hogy milyen ember, de a kapcsolatunk alatt elejtett szavakból úgy láttam, hogy neki a család a két gyerek és nem a két gyerek plusz az asszony.


Nem mondanám, hogy nem vérzik a szívem, de még jobban fáj, hogy nem tudom eldönteni nekem hazudott-e mikor azt mondta, ő ezt nem szeretné abbahagyni , de muszáj, vagy a nejének.



2021. márc. 7. 20:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 lizzi77 ***** válasza:
94%
Jaj, drágám, persze, hogy kedvel, miért ne kedvelne, meg miért ne lett volna kedves veled, te is kedves voltál vele, szerettetek együtt lenni, stb. De lebukott, ilyenkor szánja-bánja bűneit, kb. fél évig jó fiú lesz otthon, ugrik az asszony minden szavára, aztán majd keres másik szeretőt. Minél hamarabb szabadulj tőle inkább, tiltsd le, ne nézegessed a profilját, lépjél tovább. Szórakozásnak jó voltál, de nem fogja miattad az eddig felépített kis életét eldobni miattad, az tutifix.Tapasztalat.
2021. márc. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 A kérdező kommentje:

27. Köszönöm <3


28. "szánalmas, döntésképtelen kisfiú legbelül". Úristen, hát ennyire egyformán látjuk. Konkrétan ezt látom. Hogy egy gyerek, aki most elég szánalomraméltó. De bárcsak tudnám utálni...

Tudom, hogy a gyerekei miatt nagyon tartott a lebukástól, ezért is volt, hogy sokszor próbáltunk elválni egymástól.

2021. márc. 7. 21:41
 33/86 anonim ***** válasza:
86%

25-ös vagyok, én az kedves nej és a szerintem általa diktált vagy sugalmazott levélre gondoltam. Ez szánalmas.


Simán elképzelhetőnek tartom, hogy benne is kialakult az, ami benned, de fél a gyerekei elvesztésétől. Nekünk könnyebb volt, mert a gyerekei kamaszok, ha akarnak, felülnek a buszra és idejönnek hozzánk. De ha kicsik a gyerekek, akkor ezt nehezebb megoldani Meg ha a a felesége átment vérszívó életmódba, őt sem egyszerű döntés lekapcsolni a gazdatestről. Akárhogyan is, van 2 gyerekük, vannak mögöttük évek, nem olyan egyszerű azt mondani, hogy édesem, én most kilépek az életedből, állj talpra ahogyan bírsz. Az én férjem ezt megtette, végigéltem, nem volt könnyű látni sem, nemhogy megcsinálni.


Simán lehet, hogy egyszerűen csak szeretné, ha a gyerekei a szüleikkel nőhessenek fel. Ha kicsik, ez még erősebb szempont lehet. Mindenesetre ha azt érezte, amit te, akkor nem kicsit szenvedhet most. És sajnálom, de egy kicsit kívánom is neki, talán tanul belőle. "Gyáva népnek nincs hazája."

2021. márc. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 A kérdező kommentje:

31. Már letiltottam, pont azért mert félek, hogy követném :/

Úristen de szánalom, most hogy írjátok ezeket. Ilyen gyáván lehet élni? :(

2021. márc. 7. 21:43
 35/86 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is a te helyzeted a legjobb ebben a szituban. A legrövidebbet a gyerekek húzták, a két jómadár meg innentől egyenlően szív véleményem szerint. Késsel lehet vágni a feszültséget abban az otthonban és a gyomorideg a mindennapok része, sokkal jobban jártál. Neked még van esélyed normális életre.
2021. márc. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 anonim ***** válasza:
100%
Valaki évekig képes csinálni ezt
2021. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 A kérdező kommentje:

33. "szeretné, ha a gyerekei a szüleikkel nőhessenek fel"

Uh, pontosan ezt mondta el, többször is. Nem tudom már, hogy mit higgyek.

Utáljam, vagy szánjam. Nem lennék a helyében sem.

Kicsi gyerekek vannak (4 és 7 éves)

Nem tudom milyen a neje pontosan, de aki segített neki megadni az elérhetőségemet az elején, a barátja, és ő annyit mondott, hogy elég rövid pórázon van, és ha találkoznak is mindig be kell jelentkeznie telefonon. Kb. ennyi

2021. márc. 7. 21:49
 38/86 A kérdező kommentje:

35. Hát nem fogok megházasodni az fix. :/ Nem lennék a helyükben, bár most gondolom nagyon boldogok, de már lassan ezt is elhiszem.


36. Őszintén? Szerintem nálunk sem lett volna itt vége, vagy lehet, de inkább azért, mert én nehezebben is viseltem. Nem kövelőztem, csak néha bánatos voltam

2021. márc. 7. 21:53
 39/86 anonim ***** válasza:
63%

Még mindig a 25-ös: mindegy milyen a felesége. Az biztos, hogy valami nem kerek, mert ha az én férjem bukna le, nem levelezgetés lenne, hanem válóper. Ez csak feltételezés, de ha ennek a nőnek nincsen saját egzisztenciája és/vagy normális állása, akkor neki 2 választása van


1. csendben tűri, hogy a férje csalja és simán lehet, hogy az egyik delikvensnél egyszer végleg ott is marad a kis férje,


2. mindent megtesz azért, hogy a viszony megszűnjön és ne folytatódhasson. Elsárkányosodik a magánnyomozásban meg az állandó feszkóban.


Nekem mindkettő szánalmas, de ez egyéni preferencia. De nézzük a pasi oldaláról, mert ő sem piskóta. Nyilván nem szereti/nem tiszteli a feleségét. Ő vagy folytatja azt, amit veled is csinált vagy kiszáll. Ha a másodikat választja, akkor ezt úgy kell tennie, hogy van 2 gyereke, akiknek ugyanúgy biztosítania kellene az eddigi életszínvonalat és még magának is külön el kellene indítania egy új életet.


Az én férjem csak azért mert kilépni, mert ezt anyagilag megtehette. Rossz ezt belátni, de sokszor pár kizárólag a pénz miatt maradnak együtt. Ahogy lehet hogy anyuka a pénz miatt nem vágta még ki mint macskát, úgy simán lehet, hogy ő is azért marad, mert nem tudna két életet finanszírozni és nem akarná, hogy a gyerekei élete egy picivel is rosszabb legyen.


Csak ismételni tudom magam, itt te vagy a nyertes.

2021. márc. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 A kérdező kommentje:

Csendben nem tűri. ez már biztos :)

Nagyon korrekt volt, köszönöm. Nem ártott kívülről is ránéznem erre a helyzetre, és erre a férfira.


"Az én férjem csak azért mert kilépni, mert ezt anyagilag megtehette. Rossz ezt belátni, de sokszor pár kizárólag a pénz miatt maradnak együtt. "

Köszönöm az őszinteségedet.

2021. márc. 7. 22:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!