Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki volt már szerető, szeretté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt már szerető, szerettél az lenni?

Figyelt kérdés
2021. márc. 7. 21:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
31%

Ha házas vagy, nem értem miért tartasz szeretőt. Mert egy fo.s kapcsolatban, amiből anyagi okok miatt nem tudsz kilépni oké vagy gyerek.

de hogy érzések nélkül csak szex. ez fura. Nem hiszem hogy egy rossz kapcsolatban csak az hiányzik és nem lesz több egy szerető.

Meg azt sem, hogy közben a párod szereted. kettő egyszerre nem megy, max. ha beteg vagy

2021. márc. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
87%

"Ha házas vagy, nem értem miért tartasz szeretőt."


Majd megtudod.


És ki mondta, hogy a szeretők között nem lehetnek érzések?

2021. márc. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

ezt kérdem. Mivel ezt írták, hogy megvan más, mármint szex. szóval ezért nem értem.

Nem fogom megtudni, házasodjon akinek két anyja van :D

2021. márc. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
65%
#10 vagyok. Nagyon jó a kapcsolatom a férjemmel, szeretjük egymást és sem az anyagiak sem gyerek nem gátolna hogy kilépjek a házasságomból de miért tenném? Vannak olyan élethelyzetek amikor akarva-akaratlanul összejön egy szeretői viszony. Neked lehet hogy nem megy a kettő egyszerre de ebből ne vonjál le messzemenő következtetéseket főleg a dolgok ismeretének a teljes hiányában.
2021. márc. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
31%

Szánalmas vagy. Dehogy szereted te a férjed. Majd akkor beszélj szeretetről, ha nincs benne hazugság. Gondolom nem tud a szeretődről?

Persze szereted...a kényelmet.

2021. márc. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
64%

Jó volt, izgalmas, kalandos. Nem bújkáltunk, sőt !

Miért lett vége?

Érzelem, mindkét részről. Éreztem, hogy örlődik, hagytam, had maradjon otthon. Azóta is folytatni akarja, de tudom képtelen lenne válni, ahhoz gyenge.

Igen, máskor is belépek egy ilyen szeretői státuszba.

2021. márc. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
74%
A saját lelkiismeretünkkel majd mi törődünk.
2021. márc. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
49%

Törődj, kit érdekel. Ez tipikusan az a helyzet, mikor senkit sem szeretsz.

Nem kényszer szülte, hogy nem tudsz válni, de nem is arról van szó, hogy hosszú távon szórakozol mással, de a párod szereted. hogyne

2021. márc. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
56%
De még mindig az érdekel, hogy miért fáj ez neked? Mi közöd hozzá, hogyan élünk?
2021. márc. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

az te sötétség fejeldelme, hogy írtál nyilvánosan egy oldalra. miért osztottad meg? fáj az igazság? :)

megcsalni valakit okkal szoktak, nem rutinból, meg hobbiból.

de grat további szép nulla életet

2021. márc. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!