Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki volt már szerető, szeretté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt már szerető, szerettél az lenni?

Figyelt kérdés
2021. márc. 7. 21:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Köszönjük szépen! Akkor mész is?:)
2021. márc. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

Parttalan ez a vita, én nem is folytatnám.

Kedves 20-as, szeretnél te egy olyan nulla életet mint az enyém :)

2021. márc. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
49%

Igen, rettentően szeretnék egy férjet, akihez nem vonzódom és egy külső kapcsolatot, amiben nincs érzelem :D

álmodozz csak, tutira mindenki téged irigyel.

meséld el a férjednek is, ő is tutira fog :D

2021. márc. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
#11 Igazán nem értem, hogy a kérdés melyik részét vetted magadra, amiért hozzászóltál.
2021. márc. 8. 13:59
 25/26 anonim ***** válasza:
61%

Nem vettem magamr egyiket sem. Számomra hiteltelen az olyan sztori, hogy szeretem a párom, de két emberrel dugok. Majd akkor mondja bárki, hogy ez igaz, ha nyitott kapcsolatban él. Vagy netán te szereted azt, akinek hazudsz?

Szóval lehet süketelni, attól még igazam lesz. Vagy beteg aki sorozatosan érzések nélkül csinálja, vagy hazudik. magának is. Hosszú távon már eleve kizárt, hogy szerelemmel szeresd a párod (az ellaposodott süket duma)

Szóval kell legyen érzelem a másik irányba, vagy szimplán nem komplett az illető. Érzelmek nélkül szexelek mással és érzelmek nélkül vagyok odahaza:?

Nektek elég, hogy a párotok a barátotok? Mindjárt elhiszem, hogy otthon is van kiadós szex meg mással is. max átmenetileg míg van szerető, feldobja a hangulatot, de ha stimmelne minden otthon és a szívedben is, ez nem menne. CSerélj helyet a pároddal, úgy nyilatkozz szeretnéd-e ezt. És nemmel fogsz válaszolni, különben nem félnétek otthon bevallani

2021. márc. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Igen. F 42
2021. márc. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!