Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért ítélekezik itt mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélekezik itt mindenki olyan könnyen? Vagy van itt olyan ember, aki pénz nélkül, gyereket hátrahagyva kilépett egy házasságból?

Figyelt kérdés

Olvasgatom a fórumot és azt látom, hogy mindenki,aki elítéli a megcsaló felet, egytől-egyig bátor és persze jómódú is.

Olyan nehéz elhinni, hogy igenis vannak olyan házasságok, amik nem felbonthatók?

Működik, a maga módján, de amiért nem lehet válni, az a sok év, hitel, gyerek ilyenek,

Mert tényleg férfiként nem lehet válni, ha nem akarsz hétvégi apuka lenni csak, és tudod, hogy így lenne (igen, van ilyen) Illetve nem tudjátok eladni a közös lakást.


Ilyenkor mit lehetne tenni? Miért lesz automatikusan a legrosszabb az az ember, aki megtalálja, akár csak az átmeneti boldogságát máshol?

Mondjuk figyelemelterelésnek, és nyitott házasság szóba se jöhet.


Mi mást lehetne tenni? Feleség sem hülye, bár nem tud nyíltan a megcsalásról, de ő sem tesz semmit a házasságért. És már rég kihűlt. Jó barátság nagyjából megvan, összetartunk, gyereket szeretjük, közösen neveljük, de néha rettenetesen hiányzik az intimitás. Van szex is, és még mielőtt azt kapnám, hogy máshol is ellaposodna, azért én nem tudom ki élvezi, hogy x év után már más nincs, csak a szokásos menetek x időnként.


2021. márc. 24. 10:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy táska cuccal jöttem el.. nem egyszerű, de a szar házasságnál ez is jobb!
2021. márc. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de még egy kérdés. Környezetetek (mármint család, barátok ) mit szóltak hozzá? Ők tudták, hogy baj van? Nem ítéltek el?
2021. márc. 24. 11:52
 13/17 anonim ***** válasza:
85%

A kérdésre a válasz az énvédő mechanizmus. Mindenki szereti magát jónak látni, szeretné azt érezni, hogy ő jobb és több az átlagnál, szeretné igazolni saját magának, hogy jó döntéseket hozott.

Ennek az érzésnek az eléréséhez segítség az anonim fórumokon történő mocskolódás. Bár nem is ismerjük egymást, fogalmunk sincs a másik félről, de könnyebb a lelkünknek, ha degradáljuk, leszóljuk, betámadjuk. Fogalmunk sincs ugyan az illető életéről, nem ismerjük a valós körülményeit - még a nevét sem ismerjük! - de úgy érezzük, hogy néhány sor alapján mi mindent jobban tudunk nála, jobban látjuk az életét. És ha az ő írása nem passzol a mi világnézetünkhöz, ha megrendítené a felépített rendszert, akkor bizony rögtön jön a riadó, hogy a saját énképünk védelme érdekében muszáj támadnunk.

Csak figyeld meg például ezt a hozzászólásomat! Pár percen belül olyan piros lesz, mint egy közlekedési lámpa! Mert hát fáj az igazság ugye...

2021. márc. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
13. Nekem tetszett a válaszod. Érdekes megközelítés, és tényleg megy mindig a sárdobálás, pedig nem is ismerjük egymást.
2021. márc. 24. 13:10
 15/17 anonim ***** válasza:
80%

13, nem a maró gúny és szarkazmus fáj a végén. Egész addig értelmes hozzászólás volt. Bár én soha senkire nem nyomok pirosat, de te épp úgy támadsz a végén (előfeltevések és korábbi tapasztalatok miatt), mint amiért ekézed a jónépet. Ezek szerint, ez neked is valamilyen én védő mechanizmusod lehet.

Amúgy az amit írtál sok esetben áll is. De nekem nem azért nyílik ki a bicska a zsebemben az ilyen "a sors úgy hozta, hogy muszáj félre kefélnem" féle írások miatt, mert ez nem fér bele a világba alkotott képembe. Pontosan tudom, hogy az emberek legalább fele, ha nem nagyobb százalékban ilyen sunyi és aljas módon oldják meg a problémáikat. Nemtől függetlenül.

Azért leszek dühös, mert a kérdező olyan, mint a "pénzért szopok a bokorban, de nem vagyok prosti" feldogású nők. Ő tulajdonképp nem is görény azért, mert átveri a párját, hiszen ha elmondaná, elhagynák, így meg, ő kielégül és a langyos hugyban is tovább ázhat. Mindeközben, az asszony is ázik (szintén önszántából a pocsolyában) , azzal a különbséggel, hogy minden bizonnyal hűséges. Mert ha nem lenne monogám típus, a kérdező simán kezdeményezhetné a nyitott kapcsolatot, anélkül, hogy ott hagynák, mint eb a szaharát.

Lehet,hogy az élet nem fekete és fehér, de úgy gondolom, az önzés, hazugság, csalás kombó sehogy nem fér a világos színek közé.

2021. márc. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Javítás: *13, nem, a maró gúny és szarkazmus fáj a végén.

* mert ez nem fér bele a világról alkotott képembe.

* Pontosan tudom, hogy az emberek legalább fele, ha nem nagyobb százaléka ilyen sunyi és aljas módon oldja meg a problémáit.

Elfelejtettem átolvasni mielőtt rányomtam, hogy küldés. Elnézést a hibákért.

2021. márc. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj, csak értelmes, egészséges lekületü Nő, nem megy bele ilyesmibe
2021. márc. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!