Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjem exszeretőjét hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem exszeretőjét hogy szüntessem meg?

Figyelt kérdés

Mindösszesen 7 hónapos kapcsolat volt.

Párom mondta el, mert nem bírta már.

Én adtam neki új esélyt, de a volt szerető fel-felbukkan.

Mivel minden levelet látok (megmutatja) így látom, mikor ír, hogy hiányzik, miért így viselkedik stb.

Párom már nem is reagál.

Engem még az elején egyszer megkeresett, és közölte, hogy köztük mély érzések voltak, mert egymást becézgették, milyeneket szeretkeztek, és hogy nyűgnek mondta a házasságunkat.


Hogy tudnám eltüntetni végleg? Mert mindig akkor borít mikor épp rendeződne.

Páromat is látványosan feszélyezi a dolog


2021. márc. 30. 13:16
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
 171/242 A kérdező kommentje:

165-ös nem kérdezett semmit...


Egyszer, egy nővel! Így értettem

2021. márc. 31. 20:52
 172/242 anonim ***** válasza:
85%

Az sms az egyetlen, amiről csak a szolgáltató segítségével lehet letiltani.

A többi üres duma.

Tiltsa le, ennyi.

2021. márc. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/242 A kérdező kommentje:

Nem váltogatta a nőket.

Nem tudom nem mennék félre

Nincs gyerek

Közös lakás és autó van. Felesbe lennénk. Egyikőnk sem tudna saját lakást venni, de sok évvel ezelőtt sem.

2021. márc. 31. 20:53
 174/242 anonim ***** válasza:
100%
Az engem is érdekelne hogy derült ki ez a viszony?
2021. márc. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/242 anonim ***** válasza:
83%

"De látványosan maradni akar"

"Egyikőnk sem tudna saját lakást venni "

Ezért akar maradni. 😃Nincs itt érzelem, csak a számító kényelem a kandúr részéről. Az anyagiakat a pasik is nehezebben adják fel. A szeretőhöz hiába költözne, vagy bárkihez, annak a háznak, lakásnak a fele sosem lenne az övé. Szóval, ideje lenne felébredni a rózsaszín ködből.

2021. márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/242 A kérdező kommentje:

175 Sok évvel ezelőtt sem tudott volna.

De eddig nem csalt.


És itt hidd el, megtudtam volna.

Nem a szerető mondta el. Ő csak próbálkozna, ha tudna


Mindegy is, mert itt mindenki csak lehúz.


Késő van, jó éjt

2021. márc. 31. 21:15
 177/242 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem hagyjátok a francba.

Ha neki ez az élet kell, had élje így az életét.

Ha elcseszi, nekünk attól még ugyanannyiba fog kerülni a kenyér :D

Mi csak jót akartunk, felnyitni a szemét.

Látjátok ez pont ugyanaz a szitu mikor ha tudod egy ismerősödről, hogy csalja a párja és fel akarod nyitni a szemét, akkor téged hordanak el mindennek, hogy miért pofázol az életükbe, mert a férjnek hisznek.

Megérdemlik egymást.

2021. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/242 anonim ***** válasza:
90%
Elvakult vagy. Már majdhogynem szentté nem avatod a férjedet aki 7 hónapon át a szemedbe hazudott, és úgy dugott h még dugott melletted mást is. Az érzelmek itt másodlagosak, ha vannak érzelmek ha nincsenek az nem változtat a tényen h bizony 7 hónapon át csalt téged, mindegy milyen okból. Tudod ez mi?? Baromi nagy gerinctelenség. És hiába áltatod magad h veled van, téged akar, eddig kivel volt? Kit akart? Hát nem téged. Ez egy féreg, soha nem tudnék egy ilyen emberben bízni, ágyba bújni meg végképp. És egy percig ne gondold h nem teszi meg újra, valaki mással. Aki egyszer megtette, megteszi máskor is. Aki meg 7 hónapon át... kicsit használd az eszed.
2021. márc. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/242 A kérdező kommentje:

Már tényleg mennem kell.

178Én nem védem, ha láttad volna mit kapott, tudnád.

Most behúzza fülét-farkát-bajszát

Csak jeleztem, hogy ő már lezárta volna, de a nő nem engedi.


Egyikőtök szerint volt érzelem, másikótok szerint nincs de lesz másnál. Ebből látszik, hogy nem ismeritek.


Én igen, én férjem. Ez durva dolog volt, másoknak lehet megbocsjáthatatlan. De én nem válok egy alkalom után, mert ha nem szeretett bele, nálunk még működhet


Nem vagyok hülye, mindig a nyomában leszek.


Csak fárasztó az a nőcske, hogy mintha már engem akarna cukkolni, hogy ők hú milyen nagy szerelemben voltak, holott tudom, hogy nem


Ennyi jóééjt

2021. márc. 31. 22:17
 180/242 anonim ***** válasza:
15%
Ne foglalkozz a nővel, az sokkal jobban bosszantja majd.
2021. márc. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!