Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjem exszeretőjét hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem exszeretőjét hogy szüntessem meg?

Figyelt kérdés

Mindösszesen 7 hónapos kapcsolat volt.

Párom mondta el, mert nem bírta már.

Én adtam neki új esélyt, de a volt szerető fel-felbukkan.

Mivel minden levelet látok (megmutatja) így látom, mikor ír, hogy hiányzik, miért így viselkedik stb.

Párom már nem is reagál.

Engem még az elején egyszer megkeresett, és közölte, hogy köztük mély érzések voltak, mert egymást becézgették, milyeneket szeretkeztek, és hogy nyűgnek mondta a házasságunkat.


Hogy tudnám eltüntetni végleg? Mert mindig akkor borít mikor épp rendeződne.

Páromat is látványosan feszélyezi a dolog


2021. márc. 30. 13:16
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
 181/242 A kérdező kommentje:

Nem foglalkozik vele senki. Így is ír, mert értetlen.

Szerelmes gondolom 🙄

2021. márc. 31. 22:21
 182/242 anonim ***** válasza:
88%
Mondd neki hogy fel lesz jelentve zaklatásért.Kíváncsi lennék a férjed reakciójára is.
2021. márc. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/242 anonim ***** válasza:
92%

"Nem vagyok hülye, mindig a nyomában leszek."


Legyél is mindig a nyomában, légy mindig gyanakvó, és féltékeny.


Majd csak megbánja a könyörgéseit még a férjed :D

2021. márc. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/242 anonim ***** válasza:
90%
Igen, egyformán értetlenek vagytok a szeretővel.Te ezért, ő meg azért. A tükörképedet látod viszont a nőben, legalábbis az értelmi szintetekben. A férjednek az ilyen nők az esetei. Pár hónapos viszonyra is olyan nőt választott, mint a felesége. 👏😃
2021. márc. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/242 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon is elképzelhető, hogy voltak érzelmek.

Kérdező, neked végig hazudott, és több lett volna 7 hónapnál is, ha van rá lehetősége. Ennyi idő alatt megismerték egymást és még mindig összejártak.

Neked hazudik most is.

Csak szeretné sok megcsalt feleség azt hinni, hogy mikor érzésékről beszél a megcsaló, csak hülyít és hazudozik.

Nem. Sokszor valóban lesznek érzések, csak egyszerűen nem könnyű a mai világban válni.

És nincs is hova mennie. Most ezért hazudik. Neked


És még valami. Mindegy, hogy szimplán elindultak érzések, mert az volt, hidd el, vagy mély szerelem is lett, de ennyi időt nem töröl ki senki az emlékezetéből csak úgy.

Már egy alkalmat sem, hiszen előtted van a másik arca, teste szex közben

És a férjed számtalan alkalomra fog élesen emlékezni, mikor a másik nőt nézte. Ruhában, ruhátlanul. Emlékezni fog az arcára és szex közben a melleire.


És te voltál régebben ebben a kapcsolatban, így neked hazudik


Én elválnék és nem lennék ilyen gyáva, mint te.

2021. márc. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/242 anonim ***** válasza:
86%
185- nek igaza van!
2021. márc. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/242 anonim ***** válasza:
78%

Kárdezo,én már kétszer is irtam..kérdésre válaszoltam.Az se felel meg?(tiltások, teloszámcsere) Azt is irtam,a férjednek kell lerendeznie.

Saját tapasztalat...sajnos vannak elmebeteg,nyomulos szeretok, akik nem birják elviselni a visszautasitást,és bosszut eskudnek.Van aki még terhességet is bekamuzik,majd hirtelen 'elvetél'..ha igy se jon ossze amit akar..

2021. ápr. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/242 anonim ***** válasza:
80%
"Nem vagyok hülye, mindig a nyomában leszek" - Arról hallottál-e már, hogy bizalom nélkül semmit nem ér egy kapcsolat? Márpedig nálatok a bizalomnak annyi, de ha neked az az életcélod, hogy valakit állandóan ellenőrizgess és rajta tartsd a szemed, ám legyen, de jobb, ha tudod, hogy akit így kell magad mellett tartani, az rég rossz.
2021. ápr. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/242 anonim ***** válasza:
96%

Eszembe jutott a volt kollégám, aki az egyik szeretőjét úgy volt kénytelen bevallani otthon, hogy a szerető sarokba szorította a pasast, hogy ha nem válik el miatta, akkor kitálal az asszonynak. Amúgy esze ágában nem lett volna elmondani otthon egy vasárnapi ebéd közben, hogy "Drágám, amúgy hónapok óta másba mártogatom a farkam!"

Persze volt nagy balhé, az asszony még be is jött a céghez megtépni a kolleginát, a férje lapított, mint sz*r a fűben, aztán mikor elcsendesedtek a dolgok, ismét hátrajárkált a szeretővel a raktárba "leltározni" 😁 Tíz évig dolgoztam a cégnél, azalatt a tíz év alatt minden nőnél bepróbálkozott és én csak 4 nőről tudok, akikkel sikerült is "összebarátkoznia". Mindeközben valahányszor bejött a felesége a céghez, lesütött szemmel mászkált köztünk, mint aki világ életében hűséges volt az asszonyhoz. Előttünk nyalta-falta az asszonyt, de ahogy kitette a lábát a nő, szinte azonnal rohant az éppen aktuális kollegina után. A mai napig együtt vannak és a saját lányától tudom, hogy otthon egy papucs a pasas. Simán el tudtak volna válni, anyagilag is lett volna lehetősége rá, de neki így volt kényelmes.


Tehát írogathatod, hogy otthon fülét-farkát behúzza a kedves férjed, attól még a hátad mögött azt csinál, amit csak akar.


Utálhatod a szeretőt, de nem ő követte el a hibát, hanem a férjed, amikor belement ebbe a dologba. Arról nem beszélve, hogy 7 hónap az nem egy rossz döntés, hanem rossz döntések sorozata.

2021. ápr. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/242 anonim ***** válasza:
100%
Azért én tennék egy próbát és ráírnék a szeretőre, hogy bizonyítsa be, hogy mikkel ámította őt a férjed. Lehet, meglepő dolgokat tudna mutatni neked, mert gondolom, a levélváltásaik/chatek még megvannak neki. Aztán lenne meglepi...
2021. ápr. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!