Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjem exszeretőjét hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem exszeretőjét hogy szüntessem meg?

Figyelt kérdés

Mindösszesen 7 hónapos kapcsolat volt.

Párom mondta el, mert nem bírta már.

Én adtam neki új esélyt, de a volt szerető fel-felbukkan.

Mivel minden levelet látok (megmutatja) így látom, mikor ír, hogy hiányzik, miért így viselkedik stb.

Párom már nem is reagál.

Engem még az elején egyszer megkeresett, és közölte, hogy köztük mély érzések voltak, mert egymást becézgették, milyeneket szeretkeztek, és hogy nyűgnek mondta a házasságunkat.


Hogy tudnám eltüntetni végleg? Mert mindig akkor borít mikor épp rendeződne.

Páromat is látványosan feszélyezi a dolog


2021. márc. 30. 13:16
 201/242 anonim ***** válasza:
87%
De te még mindig nem érted mi a probléma??? Ne a szeretővel versenyezz már!!! Neked az a győzelem, hogy a drága férjed nem vele maradt? Ennyi? Erre vered magad? Igaza volt itt valakinek, te csak feleség akarsz maradni és ennyi. Nulla önbecsülésed van. Annyira azért mégse vagy fontos, hogy ha 7 hónapon keresztül döngette. Komolyan ennyire szerencsétlen vagy? Semmi tartásod. Megalázott, átvert, hazudott, megcsalt, te meg még mindig arra vered magad, hogy deeeeveledmaraaad.... De jó neked😀😀 rólad is mindent elmond, hogy ezzel a szinttel megelégszel
2021. ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/242 anonim ***** válasza:
100%

#200, nem titkolni kell, hanem tiltani.

Már vagy tízen kifejtettük, hogy ez milyen egyszerű.

Arra sohasem reagálsz, hogy miért nem teszitek?


Most ti valóban az üzenetekről élveztek?

Szerintem próbáljátok ki a szexet is, az se rossz ám!

2021. ápr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/242 A kérdező kommentje:

Én mindenre válaszoltam, ellenben senki sem reagált arra, amit 194ben leírtam.

Érdekes 🤨

2021. ápr. 2. 15:28
 204/242 anonim ***** válasza:
89%

Na majd èn reagálok!

Mondani bármit lehet...nem tudom, hallottàl-e már olyanról, hogy valaki hazudik.

Még hogyha igaz is, hogy nem volt érzelem a szeretők iránt, (ne legyèl benne biztos, inkább ezt hazudják, sőt, van aki még magának is ezt hazudja, hogy ne fájjon úgy a szerető elvesztése) az vitán felül áll, hogy a feleség iránt se szeretet, se szerelem, se tisztelet nincs. Van ellenben megszokás, sokszor van gyerek, és anyagi javak, amiknek az elvesztése fájna inkább, nem a feleségé. De hát ugye ha ez napvilágot látna, akkor feleség nem bocsájtana meg, menne a fele vagyon, azt meg a többség nem akarja elengedni.

Egy egy alkalmas botlás is joggal megkérdőjelezi a férj tiszteletét, érzelmeit a feleség iránt. A 7 hónapos kapcsolat pedig meg is vàlaszolja a szeretőtől függetlenül:van esèly rá, hogy a szeretőbe se szerelmes, de hogy te beléd se, az halàl biztos.

2021. ápr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 205/242 anonim ***** válasza:
88%

Nézd. Egy ilyen férfi a szeretőjét se szereti. Ebben igazad van. Van olyan férfi, aki a szeretőjét szereti csak nem tud válni mert képtelen a gyermekeit otthagyni, hiába rossz a házassága.

A te esetedben nem erről van szó.ez a férfi nem szereti a szeretőjét, mert vele ment volna. Csak sajnos téged sem szeret eléggé. Ha igazán szeretne, nem ment volna félre. Ha igazan szeretne, lecserélné a telefonszámát, letiltaná a nőt minden létező platformon, de akár még fel is jelentené zaklatásért. De ő nem ezt csinálja. Ő fogadja ezeket az üzeneteket és neked még kérkedik is velük. Élvezi hogy fajdalmat okoz két nőnek is. Hazudik mint a vízfolyás. Két nő harcol érte, neki csak hazudni kell, adni az ártatlan áldozatot, ti meg (egyelőre képletesen) egymást tépitek őérte. A férjed élvezi az előadást amit nyújtotok.

Hogy miért maradt pont veled? Lehet hogy te kevésbé vagy hisztis, nem követelőzöl. lehet hogy jobban főzöl, vagy csak megszokta már a lakást, a környezetet, meg a társadalmi kapcsolatokat amik a házasságotokkal járnak. Kényelmesebb vagy neki. Középkorúként nem könnyű teljesen új életet kezdeni. Neked csak elég ha eljátsza a hattyú halálát, te mindent beveszel. Főzöl rá, mosol rá, megérted őt, vigasztalod. Kényelmes, és csak napi pár hazugságot kell érte megereszteni. Valószínűleg élvezi is a szegény áldozat szerepét.

Neked ez megfelel, hát örülj. :) A nőt csak ő tudná letiltani de hát nincs rá két perce, szóval nincs mit tenni :)

Sok boldogságot!

2021. ápr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/242 A kérdező kommentje:
204 -nek köszönöm a válszát, mert legalább valaki nem rúgott belém
2021. ápr. 2. 16:02
 207/242 anonim ***** válasza:
100%

Van egy mondás:

"Egyes nők úgy harcolnak a f@szért, mint Kossuth a hazáért."

Hiába mondod azt, hogy ez a szerető lerázhatatlan, neked sincs tartásod.

Annyi, de annyi férfi van még a világon, mégis ezért a szerencsétlen gerinctelen alakért képes vagy harcolni :D


Ha már mindig mások kommentjeire reagálsz, hogy mások hogy élnek, én is kimásolok neked egy kommentet, gondolkozz el rajta.


"Feleségét szereti? Te lennél a felesége helyében? Mert én nem.

Biztos szereti, miért ne szeretné? Csak nem párjaként. Ha viszont úgy érzed, hogy még csak nem is egy rossz házasságban vergődik, akkor tényleg lásd tisztán, milyen ember. Sokan szeretnek egyből ítélni, pedig tényleg rengeteg ember él érzelemmentes házasságban, ahonnan nehéz kilépni."

2021. ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 208/242 A kérdező kommentje:

Nekem van tartásom!!

Csak minket nem 7 rövidke hónap köt össze. Ennyi idő után nem futottam még senki után

Mi házasok vagyunk, mi kötöttük össze az életünket

2021. ápr. 2. 17:20
 209/242 anonim ***** válasza:
90%

Neked?? Tartásod??😂

Ne viccelj már, hogy lenne már neked tartásod, mikor képes vagy egy ilyen undorító, gerinctelen hazug ember mellett maradni és még döngeted is a mellkasod, hogy bibibiii engem választott, nem a szeretőt, ha hazajön engem csókol és nem a falat. Hagyjuk már, de tényleg. Egy nő, akinek van tartása az nem nyeli be ezt a sok szart, azt hogy hosszú hónapokon keresztül nézték hülyének, verték át és alázták meg. A megcsalás a legnagyobb árulás, amit az egyik fél tehet a másikkal és a leggusztustalanabb is, te meg még mosdatod is ezt a szar alakot, hogy jaj hát volt egy kis hullámvölgy, jaj de engem választott, megmutatja a telefonját és biztos szeret. Megsúgom: az a férfi, aki ilyen aljas módon képes átverni a feleségét az biztosan nem szereti, mert akkor soha nem bszott volna félre.

2021. ápr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 210/242 anonim ***** válasza:
90%
Jó, de látod, hogy nem a szeretőt választotta, egy igazi aranyember😀😀😀 meg hát ők is dugtak közben... Akkor biztos nem voltak érzelmek. 😀😀
2021. ápr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!