Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők! Mikor jöttetek rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők! Mikor jöttetek rá, hogy többet éreztek a másik iránt? Mi volt a pont, vagy mi történt, ami átbillentett? Mennyi idő telt el?

Figyelt kérdés

Mikor csak szexkapcsolatnak indult.

Ilyen "nekem nincs szeretőm", meg "nem éreztem" nem érdekel válasznak. Olyanokét várom, akik akaratukkal szembe belecsúsztak érzelmileg.


Légy kedves és írd meg, hogy te a megcsaló vagy a szerető vagy a történetben. Köszönöm


És igen, szeretőként érdekel a történet. Én két hónap után tudtam, hogy ráfáztam, mert egy búcsúzásnál tovább ölelt mint kellett volna, és akkor éreztem, hogy ez már más


2021. márc. 31. 21:22
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

10/ Fizetéses részt leszámítva, pont így van.

Vannak ám független nők is.

Nem vágyok családra, gyerekre, van munkám, sok is, szeretem is.

Pont kielégítő

Viszont nálam bejött most a képbe az érzelem, így vége lett, mert ott viszont tényleg rossz lett volna a folytatás.


Szerintem ő sem volt érzelemmentes, de ilyen játszmákba nem akartam beleállni. Eszemben sincs harcolni senkiért.

2021. márc. 31. 23:02
 12/30 anonim ***** válasza:
No vagyok, szereto, o hazas, csalad nelkul, semmit nem gondoltunk, h ki mit akar, meglattuk egymast, beszelgettunk, megcsokoltam, es egy egyutt toltott het utan mar azon voltunk hogy szeretjuk egymast, valason gondolkodott, csodalatos volt minden es most nem tudom mi van, alig beszel velem..persze sietettem es hisztiztem
2021. ápr. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Mindketten kapcsolatban vagyunk-voltunk. November közepén ismerkedtünk meg akkor még "legálisan". Már az első két hétben kölcsönösen kialakult a fellángolás egymás iránt. Nálam nem tarott sokáig (kb.2 hétig). Nála elkezdett erősödni az érzés. A ragaszkodás részemről megmaradt, így nem tudtam őt elengedni, folytattuk "illegálisan". Találkozgattunk, de közben beteg lettem, ezért több,mint 1 hónap kimaradt. A végén sajnos (megint) összevesztünk és kimondta,hogy folytassuk barátként. Belementem,bár a szívem mélyen nem akartam és bíztam benne,hogy ő sem (szerelmet vallott nekem). Elmentem hozzájuk,mint barát, de persze a legnagyobb természetességgel folytattuk ott,ahol abbahagytuk...ez a találkozás volt az a pont,hogy azt éreztem és most is azt érzem,hogy kezdek szerelmes lenni. Nem tudom mi történt. Talán nem akarom elveszíteni? Vagy egyszerűen már olyan fontos lett,hogy az már a szerelem csíráját idézte elő belőlem? Rátett az is,hogy rég találkoztunk? Vajon innen még vissza lehet lépni, ezt még el tudom fojtani?
2021. ápr. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

"meglattuk egymast, beszelgettunk, megcsokoltam"

Na igen, ez az, amire nem számít az ember...

2021. ápr. 1. 13:50
 15/30 A kérdező kommentje:

13. Sajnálom :(

Úgy látszik ez a húzd meg-ereszd meg dolog minden ilyen kapcsolatban benne van, ahol már felbukkannak az érzések...

2021. ápr. 1. 13:51
 16/30 A kérdező kommentje:

Ja, amúgy nem tudod elfojtani. Szerintem már az elején is ezt érezted, csak az agyad ellenkezett.

Mivel az ilyen kapcsolatok tiltottak, sokszor beteljesületlenek, még inkább kicsinálják az embert, mert " mi lett volna ha"...


És két hét alatt ha vannak érzések, hát .....

2021. ápr. 1. 13:54
 17/30 anonim ***** válasza:

13-as vagyok.

Kérdező,mire gondolsz pontosan a húzd meg-ereszd meg alatt?


Persze, a pillangókat éreztük mindketten,csak nálam kialudt a fellángolás tüze (parázs persze maradt, mert tudtam,hogy képes vagyok belészeretni,csak ő nem hitte el). Nála erősödött az érzés és szerelem lett. Bár nem hinném,hogy ugyanazt érzi irántam,mint a párja iránt,akivel már 7 éve együtt vannak. Szokta is hangoztatni,hogy szereti őt. Az elején azt mondta, soha nem hagyná el őt, később meg már azon az állásponton volt,hogy el tudná hagyni, csak nagyon nehezen.

Nálam pedig csak szerelemcsíra van még, de még így is nagyon fájfalmas,amit még nem mondtam neki. Amikor hallom,hogy milyen szépen beszél a párjával, belesajdul a szívem. Amikor megcsókol és elenged, belesajdul a szívem. Amikor csak kicsit csókol meg,belesajdul a szívem 😞 Amikor legutóbb ott voltam náluk, már majdnem elsírtam magamat. Ezekből látom azt,hogy már nálam is kezd több alakulni,mert eddig ezek nem voltak. Egy ideig szerintem egyébként vissza lehet fogni a nagy érzelmeket,legalábbis én képes vagyok még csírájában elfojtani. Egy ilyet könnyebben lehet visszafogni,mint egy már kialakultat.

És sajnos-ezáltal-hogy én is többet kezdtem el érezni,pont arra az útra léptünk rá,amitől féltem,mert tudtam,hogy ez lesz (mintha ki lennék facsarva,mint egy rongydarab)...és ez még csak rosszabb lesz szerintem,ha nem tudjuk ezt valahogyan kezelni..Avagy el kell váljanak útjaink😔

És egyébként igen, ez a ,,mi lett volna,ha" még külön rossz benne. Mi lett volna,ha most én lennék a párja? Működnénk együtt? Mi lett volna, ha később születik meg,ezáltal kevesebb lenne köztünk a korkülönbség..? Úgy tuti jobban működne (én kicsit soknak érzem azt a 11 és fél évet).


Bocsi,hogy ilyen hosszú lett,de erről senkivel nem tudok beszélgetni és jól esik kicsit kiadni magamból a dolgokat..😅

2021. ápr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Mármint na, nem a nagy érzelmeket lehet visszafogni (azokat tényleg nem lehet,max. elnyomni egy kicsit) hanem meg lehet tartani egy ideig ezt a semleges állapotot, még mielőtt bármi kialakulna...a szerelem csíráját meg...hát nem tudom. Én most azt érzem,ha ritkábban kezdenénk el találkozni, távolságtartóbbak lennénk egymással és tényleg csak barátként néznénk egymásra, akkor még szerintem meg lehetne ezt fojtani, legalábbis az én részemet.
2021. ápr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

17-18


Én most azt mondanám, amit úgy sem fogsz megfogadni: rohanj. Te már rég szerelmes vagy. És ettől sokkal rosszabb lesz. Mivel szeretőként igazából,-ha nem vált a megcsaló, nem válik- sosem fog kiteljesedni, mindig megmarad egy ilyen keserédes állapoton. Úgy fog fájni, hogy csak.


Feleségét szereti? Te lennél a felesége helyében? Mert én nem. Biztos szereti, miért ne szeretné? Csak nem párjaként. Ha viszont úgy érzed, hogy még csak nem is egy rossz házasságban vergődik, akkor tényleg lásd tisztán, milyen ember. Sokan szeretnek egyből ítélni, pedig tényleg rengeteg ember él érzelemmentes házasságban, ahonnan nehéz kilépni.

De ha ő csak játszik, akkor játsszon a pöcsével és viszlát


ui: érzelmeket nem lehet visszafogni. Szép is lenne :)

2021. ápr. 2. 12:17
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
#19 ezt szépen leírtad. Tényleg gyávák az emberek döntő többsége. Senki nem akar a langyosból kilépni,csak a kifogások. Hu hát én már 20 éve házas vagyok,van gyerek(némelyik nagykorú),a ház az enyém is stb.stb. Inkább lenyeli a békát és kesereg,vergődik,szenved és ezt is úgy hogy ne vegye észre senki azzal a tudattal majd el múlik,csak a megtörténteket soha nem tudja kitörölni
2021. ápr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!