Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők! Mikor jöttetek rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők! Mikor jöttetek rá, hogy többet éreztek a másik iránt? Mi volt a pont, vagy mi történt, ami átbillentett? Mennyi idő telt el?

Figyelt kérdés

Mikor csak szexkapcsolatnak indult.

Ilyen "nekem nincs szeretőm", meg "nem éreztem" nem érdekel válasznak. Olyanokét várom, akik akaratukkal szembe belecsúsztak érzelmileg.


Légy kedves és írd meg, hogy te a megcsaló vagy a szerető vagy a történetben. Köszönöm


És igen, szeretőként érdekel a történet. Én két hónap után tudtam, hogy ráfáztam, mert egy búcsúzásnál tovább ölelt mint kellett volna, és akkor éreztem, hogy ez már más


2021. márc. 31. 21:22
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


"a megtörténteket soha nem tudja kitörölni"


Hát ez az. De sokaknak még az is rettegést okoz, hogy mi lesz, ha az anyós, meg a sógor rájön. Főleg ha a baráti társaságod is inkább rokonokból áll :)

2021. ápr. 2. 16:31
 22/30 anonim ***** válasza:

#20 vagyok

Úgye? Hihetetlen mennyi energiát ölnek bele,hogy ki ne tudodjon vagy nehogy látszodjon rajta🙂. Ebből is látszik rossz ahogy van menekülne a jelenlegi életéből ahelyett,hogy újra kezdené ahol ne adj Isten boldog is lehetne. Ahol 3-dik van az jelképe,hogy menne már,de nagyon

2021. ápr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

22/

Én konkrétan ismerek ilyet :D Előbb marad a működésképtelen házasságában, mert minden jó. Nagy család, lakás, gyerek, rokonok, meg minden fittyfene, csak épp a párjával semmi sem stimmel. És simán vannak akik el akarják hitetni, hogy szeretik a párjukat csak!!! a szex nem stimmel. Jó, szóval jó barátok...


Egyébként én sem értem, hogy miért nem látják sokan, hogy egy szerető sokszor egy tünet, ami rámutat, hogy mekkora gáz van.

Könnyebb a szeretőt ku.vázni és elhinni, hogy ő dörgölőzött és a férjnek bekajálni a hülyeségeit, mint szembenézni vele, hogy volt egy rés a kapcsolaton.

2021. ápr. 2. 18:22
 24/30 anonim ***** válasza:

#22 vagyok

Idézlek:jó,szóval jó barátok..

Erre csak azt tudom mondani,hogy akkor létezik nő-férfi barátság? 😀 Nagyon sarkosítva,de akkor létezik?!

Igen,a szerető tünet,ha nő ha férfi. A megcsaló keresi a szeretőt,mert az ember nem megy oda nő/férfihez,hogy hello,lehetek a harmadik? Légy sziiii.

Az alap probléma a kapcsolatban van,könnyebb út a szerető a nehezebb út a válás.

Mivel a megszokott életet feleség/férj nem akarja elvesziteni a szeretőn csattan az ostor,ezzel kifejezve a dühüket,hol ott a megcsaló az egésznek az elindítója.

2021. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

az ember nem megy oda nő/férfihez,hogy hello,lehetek a harmadik? Légy sziiii.


:D Pedig sokan ezt hiszik...


De jó, tetszik amit írtál.


Hát igen, létezik férfi-nő barátság, ha már egyik sem vonzódik a másikhoz

2021. ápr. 2. 22:06
 26/30 anonim ***** válasza:

19


Már most is eléggé fáj mindkettőnknek...és egyre jobban szeretem.



,,Feleségét szereti? Te lennél a felesége helyében? Mert én nem. Biztos szereti, miért ne szeretné? Csak nem párjaként. Ha viszont úgy érzed, hogy még csak nem is egy rossz házasságban vergődik, akkor tényleg lásd tisztán, milyen ember. Sokan szeretnek egyből ítélni, pedig tényleg rengeteg ember él érzelemmentes házasságban, ahonnan nehéz kilépni.


De ha ő csak játszik, akkor játsszon a pöcsével és viszlát"


Igazából igen, én azt látom valamilyen szinten szereti őt, nem semleges irányába. Ezt a gesztusaiból, szavaiból, tetteiből veszem ki. Ugyanakkor utánam lángol a szíve.

Hogy milyen a kapcsolatuk? Szinte minden héten összevesznek, szex alig van (kb. egy hónapban kétszer-háromszor). Egyébiránt érzem azt a nehezen felbontható összeszokást, összenövést és alapharmóniát is, ami miatt együtt vannak még...Ennek ellenére azt mondta (háromszor is) adjak neki egy évet. Ha nem látok változásokat (a közös tárgyakkal,vagyonnal kapcsolatban), akkor kamuzott. Közben pedig meglátom tényleg akarom-e őt, vagy sem...(Ami tényleg nem elhagyagolható, mert ugyan belé vagyok szerelmes, de a párommal felszabadultabb vagyok,vele inkább önmagam tudok lenni, mint ezzel az emberrel,akibe szerelmes vagyok). Igazából szerintem ez egyenes is volt, de közben meg nem is. Kijelenti, hogy lehet, hogy engem választ, de az is lehet, hogy nem. Viszont csak 1 évig fog bizonytalanságban tartani. Persze, én sem ugranék neki azonnal, ha például már holnap elhagyná a párját...ahhoz túl józan vagyok, nem ismerem őt eléggé, és ugye nem tudok mellette még annyira feloldódni. Amit még hozzá kell tennem, hogy ezeket mindig ittasan vagy részegen mondta...és szerinte részeg ember az őszinte ember...


Amúgy itt most puncija van mindenkinek.. :D

2021. ápr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
19 el ne hidd 😀,részeg ember gátlástalanabb de nem őszinte.
2021. ápr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

27-es:

Igen, ez bennem is nagyon sokszor ott van...de közben néha az is,hogy mi van, ha igazából ez az igazság,hogy szabadulni akar ebből a kapcsolatból,de józanul gyáva ezt még saját magának is bevallani? A párja is mindig részegen veszekszik vele (mármint mindketten részegek ilyenkor). Egyszer egy olyat vágott hozzá a párja (ezt én is hallottam a saját fülemmel), hogy az az igazság,hogy utálják egymást. Meg egyszer mondta nekem a párja (részegen),hogy mint ember, szereti őt.

Szóval nem tudom egyszerűen eldönteni,hogy mi a helyzet...



Azt is mondta nekem (szintén részegen),hogy ezeket a szavakat józanul is így fogja gondolni (mármint azt, hogy adjak neki 1 évet és csak az övé vagyok). Azóta nem kérdeztem rá nála, de asszem teszek majd egy kört..kíváncsi vagyok mi lesz a reakciója és mit fog rá mondani...



Illetve egy valamit kifelejtettem: ,,ha majd elveszlek (mármint feleségül), anyud fog főzni a lagzira" (tetszett neki,amit csinált anyum). Azt hiszem eddig ez volt a legmeredekebb. Minden bizonnyal akkor is részeg volt mert amúgy kb.minden délután bever minimum egy sört...

Visszakérdeztem,erre valami olyasmit írt,hogy ő már nem mond semmit,mert bármi lehetséges és hogy szeret engem...

2021. ápr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

28 nem tudom hány éves vagy,de hidd el az nem jó amikor valaki ennyire iszik és csak akkor nyíl meg,nyilván alkoholista.Párja is iszik akkor meg ki is egészítik egymást.Láttad őket részegen nem volt kiábrándító?

Hidd el egy alkesz soha nem változik meg csak világmegváltó amikor iszik,de józanul egy lúzer.

2021. ápr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

29-es:


22 vagyok. Ő amúgy 33, a párja 39.

Többször is láttam őket részegen, általában én is ittam velük, szóval akkor nem volt kiábrándító.. De az,hogy minden nap piálnak, még ha nem is részegségig,csak becsiccsentésig, elég gázos szerintem is...Ez már alkoholizmusnak mondható?

Az biztos,hogy én nem tűrném el, hogy minden délután meg este (még hétköznap is) illuminált állapotban legyen, bőven elég,hogy bagózik és nem akarja letenni. És most jut eszembe,hogy nagyon régen LSD-zett is, azt sikerült elhagynia, elvonón is volt, most pedig piál...mi van, ha a piát leteszi, megint drogozni kezd? Egyébként azt mondta,hogy a sör segít neki kikapcsolni, lezsibbadni agyilag meg testileg is meló után (ülő munkát végez,ami miatt fáj pl. a dereka). És a pánikrohamaira is jól szokott jönni...Én ezeket meg tudom érteni, főleg az utóbbi kettőt (bár a pánikroham nem tudom milyen lehet..), de mégis olyan,mintha menekülne a valóság elől valami miatt minden egyes nap. Vagy csak szimplán az élet elől menekül?


Hú, azt hiszem kezd tisztulni a kép, ahogy kiírom magamból a dolgokat..

2021. ápr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!