Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok/nők mennyire férne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők mennyire férne bele nektek kapcsolatban ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Tehát van alakulóban egy kapcsolatom már mondhatni majdnem összejöttem a lánnyal de azt nem tudja még hogy van egy fiatal lány barátom akivel már 4 hónapja irok napi rendszerességgel és csak ritkán küldd képet.

Az a lány kiskorú még 18 éven aluli és külföldön él de mindennap irok vele több órát is ha éppen ráérek, viszont nyilván ennek tükrében csak egy barát az a lány, annyi hogy szoktunk néha durvább vicceket bedobni csókolózásról vagy közös jövöről hülyülni, de ez csak viccelgetés.

Zavarna benneteket ha ezt tovább folytatnám ezzel a lánnyal de tényleg csak barátok vagyunk. Nyilván úgyse lesz semmi mert nagy a távolság és nagyobb a korkülönbség, szóval ez beleférne nektek vagy sem kapcsolatban?

Esetleg ez már megcsalásnak számítana?

Vagy egyáltalán el kell ezt mondanom?

Erre vagyok kiváncsi



2021. ápr. 10. 09:12
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
89%
Minek írkálsz egy gyerekkel ennyit? Nekem nem kéne egy olyan infantilis pasi, aki smacizásról csetelget egy tinilánnyal. Ez nem megcsalás, szimplán gáááz. Örüljél, hogy becsajoztál és foglakozz a nőddel, ne egy külföldön élő kislánnyal.
2021. ápr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

#8:

Nekem már az szakítóok, ha 28 évesen azt nem érted, miért szemét dolog egy 16 éves lány érzéseivel játszadozni.

Meg kell magyarázni, hogy amúgy miért probléma, hogy egy másik nővel tervezgeted a közös jövőt? Ha csak viccelsz, az még rosszabb!

2021. ápr. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Mert nagyon jól érzem magam vele amig írunk erről arról. Nem kell különösebb célnak lenni, én úgy szeretem tölteni az időmet hogy jól érezzem magam, és ha megnevettet és leköti a figyelmem valaki akkor szivesen szánok rá időt akkor is ha ebből nekem hasznom nem lesz.


Nem is értem te csak akkor csinálsz valamit ha nyersz vele valamit?

Vagy valami hasznod lehet belőle akkor szólsz emberekhez?

Nálam nem így megy.

2021. ápr. 10. 09:41
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem a lány kora, hanem a léte a baj.
2021. ápr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás, de nem férne bele. A megcsalás és az ártatlan beszélgetés között van valahol.
2021. ápr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Pontosan ez egy ártatlan beszélgetés,meg is beszéltük hogy csak hülyülünk, azért nem hiszem hogy ez érzésekkel való játék lenne.
2021. ápr. 10. 09:48
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

ez nem baratsag. nyilvan meg akarnad dugni, csak a tavolsag miatt ez nem megoldhato, lehet, hogy a csaj benne se lenne, csak huzza az agyad.

es igen, engem zavarna, leginkabb a napi szinten valo irkalas meg a kepkuldozgetes es hasonlok. nyilvan nem kell vele megszakitani a kapcsolatot, de le kell fokozni teljesen minimalra szerintem.

2021. ápr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Fordítsd meg: téged zavarna, ha a csajod csetelne napi több órát más pasikkal? Képeket küldözgetne, meg smacizásról beszélgetne? Na ugye.
2021. ápr. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
77%

‘szeretem tölteni az időmet hogy jól érezzem magam, és ha megnevettet és leköti a figyelmem valaki akkor szivesen szánok rá időt akkor is ha ebből nekem hasznom nem lesz.‘


aha es akkor is szivesen szannal ra idot meg jol erezned magad, ha mondjuk nem egy csinos 16 eves lany lenne, hanem egy atlagos, csunyacskabb 30-as? vagy esetleg egy srac? elvegre a BARATSAG errol szol, kulsotol fuggetlenul elvezzuk a masik tarsasagat szexualis felhang nelkul.

olyan erdekes, hogy ezek a ‘csak barat’-ok mindig jocsajok szoktak lenni, soha nem mondjuk valami szurke eger kinezetu fius lanyok.

2021. ápr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

"16/18 A kérdező kommentje:

Pontosan ez egy ártatlan beszélgetés,meg is beszéltük hogy csak hülyülünk, azért nem hiszem hogy ez érzésekkel való játék lenne."


Fordítva tetszene? Ha a csajod "vicceskedne" a kenyai haverjával, hogy mennyire szereti a nagy, kemény, fekete kígyókat, főleg amikor a végén köpik a mérget.

2021. ápr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!