Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok/nők mennyire férne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők mennyire férne bele nektek kapcsolatban ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Tehát van alakulóban egy kapcsolatom már mondhatni majdnem összejöttem a lánnyal de azt nem tudja még hogy van egy fiatal lány barátom akivel már 4 hónapja irok napi rendszerességgel és csak ritkán küldd képet.

Az a lány kiskorú még 18 éven aluli és külföldön él de mindennap irok vele több órát is ha éppen ráérek, viszont nyilván ennek tükrében csak egy barát az a lány, annyi hogy szoktunk néha durvább vicceket bedobni csókolózásról vagy közös jövöről hülyülni, de ez csak viccelgetés.

Zavarna benneteket ha ezt tovább folytatnám ezzel a lánnyal de tényleg csak barátok vagyunk. Nyilván úgyse lesz semmi mert nagy a távolság és nagyobb a korkülönbség, szóval ez beleférne nektek vagy sem kapcsolatban?

Esetleg ez már megcsalásnak számítana?

Vagy egyáltalán el kell ezt mondanom?

Erre vagyok kiváncsi



2021. ápr. 10. 09:12
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
95%

28 éves felnőttként egy 16 éves 10. osztályos gyerekkel írogatni gusztustalan dolog. “Csak hülyülünk, ártatlan beszélgetés” aha biztos az apja is úgy gondolná, hogy egy 28 éves pasi csak barátilag írogat a lányával. Ha ez igaz, akkor egy 16 éves értelmi szintjén állsz? Akár szexuálisan, akár barátilag(úgyis kamu) írogatsz vele, ez mindenhogy gáz.


“annyi hogy szoktunk néha durvább vicceket bedobni csókolózásról vagy közös jövöről hülyülni, de ez csak viccelgetés.”


Ja meg viccből szoktál a pö_csödről is képeket küldeni, meg néha csak úgy poénból leírod neki, mennyire kinyalnád. Szerinted ez az egész mégis hogy férne bele egy kapcsolatba?? Bezzeg ha a barátnőd beszélne így napi órákat egy pasival, az gondolom zavarna.

2021. ápr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
De te is érzed hogy gáz, mert ha olyan ártatlan lenne akkor nem itt kérdezgetnél, hanem mondanád a csajodnak, hogy van egy tinilány BFF-ed, akivel mindennap több órát dumcsizol, képeket küldözgetsz meg a közös jövőt tervezed... miért nem egy pasi barátoddal érzed hú de jól magad, miért egy tinilánynak kell legyezgetnie a hiúságod? Jézusom de gáz vagy.
2021. ápr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
#19 múltkor leszólított félrészegen egy elég csúnyácska pasi. Én sportosan vékony, igényes lány vagyok, szóval messze nem vagyunk egy kategória. 5 percig ott bókolgatott, aztán azt mondtam neki, hogy barátom van, erre ő “ja hát ő csak barátilag akart ismerkedni”😂Na persze, pont ennyire barátkozik a kérdező is a kiscsajjal, amint lenne rá lehetősége, megprütykölné.
2021. ápr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Felmerült benned mint kérdés, azaz te is érzed, hogy valami nem oké. Szerintem a nők többségét zavarná, ugyanakkor az számít, hogy barátnőd mit gondol. Ha szerinted ez nem jelent semmit, belefér a kapcsolatba, kérdezd meg a barátnőd, ha neki oké, más véleménye kit érdekel?

Ami viszont probléma, hogy egy naiv kamasz érzelmeivel játszol, neki még nincs kiforrott személyisége, mint egy 30 körülinek, jobban fog sérülni, ráadásul írásodból úgy látom meg akarod dugni és csak az akadályoz meg, hogy messze van.

2021. ápr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
A barátomnak vannak lány barátai, akikkel beszélget és az nem zavar, mert normális keretek között zajlik, viszont amit te csinálsz, az zavar. Napi több órát írogatsz vele és a közös jövőről hülyéskedtek... Érthető, ha ez bárkit zavar és felteszem fordított helyzetben te se lennél elragadtatva.
2021. ápr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
10%

Nem tudom honnan ez a mély lenézés a 16 évesek felé. Dumáltam én is 16 éves lánnyal. 26-27 voltam akkor.

Nem akartam tőle semmit végül, de kifejezetten értelmes beszélgető partner volt. Kérdezgetett a volt kapcsolataimról, tapasztalataimról, én pedig igyekeztem felhúzni az önbizalmát.

Egy 16 évessel bőven megérheti beszélgetni. Nem hülye, csak nem élt még annyit és kevesebb tapasztalata van.

Sőt, szívderítő amikor nem próbálnak berakni csapda helyzetekbe és érzelmi hintákba mint 1-1 kiélt "tapasztalt" nő.

2021. ápr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

#26:

Nagyon ügyesen körülírtad, hogy tapasztalatlan.

Kár, hogy nem érted, hogy pont ez a baj.

2021. ápr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Más az, amikor egy tinivel úgy beszélgetsz felnőttként, hogy a tapasztalataidat adod át és más, amikor meg akarod húzni. A kérdező nyilvánvalóan hülyíti azt a csajt és a legszánalmasabb "csak barátkozunk" kamudumával takarózik. Azért vannak ilyen témák, aha. Én nem nézem le egyáltalán a tiniket, a felnőtt férfiakat annál inkább, akik kislányokkal szórakoznak.
2021. ápr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
22%
27, Miért is?
2021. ápr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

28 vagyok


Tapasztalátadás alatt értelemszerűen a tanácsokat értem, nem pedig egyéb jellegű tapasztalatokat :D

2021. ápr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!