Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok/nők mennyire férne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők mennyire férne bele nektek kapcsolatban ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Tehát van alakulóban egy kapcsolatom már mondhatni majdnem összejöttem a lánnyal de azt nem tudja még hogy van egy fiatal lány barátom akivel már 4 hónapja irok napi rendszerességgel és csak ritkán küldd képet.

Az a lány kiskorú még 18 éven aluli és külföldön él de mindennap irok vele több órát is ha éppen ráérek, viszont nyilván ennek tükrében csak egy barát az a lány, annyi hogy szoktunk néha durvább vicceket bedobni csókolózásról vagy közös jövöről hülyülni, de ez csak viccelgetés.

Zavarna benneteket ha ezt tovább folytatnám ezzel a lánnyal de tényleg csak barátok vagyunk. Nyilván úgyse lesz semmi mert nagy a távolság és nagyobb a korkülönbség, szóval ez beleférne nektek vagy sem kapcsolatban?

Esetleg ez már megcsalásnak számítana?

Vagy egyáltalán el kell ezt mondanom?

Erre vagyok kiváncsi



2021. ápr. 10. 09:12
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
23%
27, Akkor megválaszolom én. Az a prekoncepció, hogy ha tapasztalatlanabb, akkor biztos ezzel majd visszaélek és ezt kihasználom. Hát nem.
2021. ápr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs bajom azzal, ha a páromnak ellenkező nemű barátai is vannak, vagy egyedül megy bulizni, olyan társasággal, ahol vannak szingli csajok is stb. De épp azért, mert tudom, hogy tiszteletben tartja a kapcsolatunkat, így nincs mitől félnem. Te nem tartod tiszteletben. Legalábbis az én szememben az, hogy más nővel közös jövő tervezgetése, meg csók, meg akár egyéb szexuális utalás, flört van nagyon túl megy a barátság határain, hacsak nem szoktál a férfi barátaiddal is így beszélgetni. A barát "nemtelen", hiszen nem az számít, ami a lába között van. Ha már az a téma, akkor ő nem barát.

Ha kiderülne, hogy a párom így "barátkozik", szakítanék, mert egyértelműen nem egyforma az erkölcsi iránytűnk. Effektív, ez nem megcsalás, de annak a határozott előszobája és jogosan merülhet fel a kérdés, hol is húzza meg a másik a határokat. Vajon más nők tapperolása, szex chat, flört stb is még mind rendben van? Én ott húzom meg a határt, ahol a legkisebb mértékben is "kiviszi" a kapcsolaton kívülre a másik a romantikát, vagy szexualitást.

Egy monogám kapcsolatba két ember van. Nálatok máris három, minimum érzelmileg, de szerintem szexuálisan is, akkor is ha a kiscsajjal nem tudsz lefeküdni mert messze van.

2021. ápr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Ollókezű Edward ***** válasza:
77%
Nem férne bele, mert egy percig sem hinném el, hogy nem akarod meghúzni. És amúgy el nem tudom képzelni, hogy egy 28 éves miről tud órák hosszákat beszélgetni napi szinten (!) egy 16 évessel. Messziről bűzlik a dolog.
2021. ápr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!