Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után mennyi idővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után mennyi idővel jön vissza a vonzalom a házasságban?

Figyelt kérdés

Olyan esetre gondolok, ahol volt a viszony alatt is szex, de nem egy alkalmas félrelépés volt, és jóval erősebb kémia működött a megcsaló és a szerető között.

Ha vége lesz a szeretői viszonynak, kb. mennyi idő, hogy fellángoljon otthon is, illetve mit lehet tenni, ha még a szerető iránt fennáll a vonzalom?


2021. ápr. 11. 11:50
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/111 anonim ***** válasza:
86%
Hát azért meghallgatnám én a feleséged is mennyire is nem volt neked a világon semmi közöd ahhoz, hogy bizalmatlan volt irányodba. Itt azt mondasz, amit akarsz és elég láthatóan azon vagy, hogy magadat mentegesd, még a gyereked is beveted erre a célra, úgyhogy nem venném készpénznek, amiket itt írogatsz. Ha meg valóban teljesen alaptalanul és mindenféle indok nélkül bizalmatlan feléd, akkor már rég le kellett volna ülni és megkérdezni miért is van ez. Ez még nem fordult meg a fejedben, azelőtt hogy megcsaltad? Ahh dehogy, hisz egyszerűbb volt másik nőhöz menekülni.
2021. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/111 anonim ***** válasza:
88%
Nekem az fura, hogy itt keresi a válaszokat. A múltkori kérdéséből is lejött, hogy milyen ember. De nem bír leállni, most új kérdést ír ki. Csak tudnám, miért.
2021. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/111 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagy más, mint egy emberi nulla. Tripla nulla és még ez sem elég kifejező. Ritkán mondok ilyet bárkire is és tényleg jó pár sutyerákkal találkoztam életem alatt, de ilyen ritka egocentrikus, önző, hazug, pökhendi, gerinctelen, gyáva sunyi embert még soha, de soha nem láttam még. Hála a jó égnek. Brrr, még a hideg is kirázott. Rettenetesen sajnálom a feleséget, hogy ilyen emberre pocsékolja az életét, szerencsétlen gyerekről ne is beszéljünk, milyen jó kilátásai vannak egy ilyen szemrebbenés nélkül hazudozó, aljas, álságos, velejéig romlott “apukával”. Csak remélni lehet, hogy véletlen sem üt rá.😟
2021. ápr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/111 A kérdező kommentje:

91. Én arra reagáltam, amit más írt :) És nem kamu fotó, szép karácsonyunk volt. Meghitt.

Voltam én sokáig őszinte. Egyébiránt továbbra is jó apa vagyok, ne erőltesd.


92. Mindjárt megsajnálom :) Bírom az ilyen férfigyűlölő nőket :) Ha olyan nagyon tudta, hogy megcsalom és azért volt a sarkamban, akkor miért nem vált el? Vicc, hogy van egy nő aki mindig ellenőrizget, de még ebben is neki van igaza :D


93. Pont azért, mert te itt vagy. Egyébiránt linklehetnéd nyugodtad melyik volt az én kérdésem, mivel még nem kérdeztem erről. Furcsa, ezek szerint mások is szeretnék rendbe tenni a házasságukat (amit persze csak ők egyoldalúan rontottak el :)


94. Első mondatod után nem olvastam tovább :)

2021. ápr. 11. 19:12
 95/111 anonim ***** válasza:
84%

Cuki, hogy még az a férfigyűlölő (mondjuk téged azért férfinek nem neveznélek, ez sértő a többiekre nézve), aki nem kajál be mindent, amit ráadásul az a fél állít, aki egy hazug gyáva alak, aki csalta a feleségét és aki a mai napig belehazud a szemébe. Minden szentnek maga felé hajlik a keze, a tied meg különösen, tekintve az eddig szenny hozzászólásaidat.

Azt is odaírtam, hogyha valóban ok és alap nélkül volt bizalmatlan, akkor miért is nem ültetted le és kérdezted meg az okát?! Miért nem kommunikáltatok, miért nem próbáltad megbeszélni vele, hogy miért bizalmatlan, ahelyett hogy ilyen gusztustalan módon hátbaszúrtad és más nőt kefélgettél?! Erre nem tudsz mit mondani, neked ez a jellemed meg a probléma megoldóképességed, hogy a szád helyett a farkaddal próbálod “megoldani” a problémát. Érdekes, hogy a fene nagy “javítsuk meg a kapcsolatot” dolog nem a félrekufircod előtt jutott eszedbe. Nyilván nem előtte, mert szartál te a házasságodra meg a feleségedre is, inkább mentél friss puncit keresni.

Minél jobban próbálod védeni magad és minél jobban magyarázkodsz, annál szánalmasabbnak tűnsz. És igen, emberileg valóban egy nulla vagy.

2021. ápr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/111 anonim ***** válasza:
84%
Jó apa jellemzői: hazudozik, átveri a szeretteit (feleségét, akinek hűséget ígért), hátbaszúrja a társát, gyáva, önző, esélyt sem ad a másiknak, hogy eldöntse kíván-e továbbra is ilyen ember mellett élni, majd pluszba bedobja a gyereket, mert szegényke nem érdemli meg a válást. (????) Mi köze a gyereknek a váláshoz? Csak mert van gyerek nem kötelező szenvedni egy szar kapcsolatban. Bár annyira nem sajnálhatod a gyerekedet, ha nem a félredugásod előtt jutott eszedbe gondolni rá. Hagyjuk is.
2021. ápr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/111 A kérdező kommentje:

Nem szúrtam hátba. Nem vagyok óvodás, ez nem bosszú kúrás volt.

Megtesztett a másik nő, sőt, több lett jóval, mint vonzalom.

Ez van, ezt dobta a gép.


Kedvedért nem fogok mást mondani. De ti egy álomvilágban éltek, ha komolyan azt hiszitek, hogy bárki aki eddig félrelépett az megbánta volna. Persze megbánom, ha bebukom, de egyébként, mit? Hogy jó volt mással? Hogy jó volt megint szenvedéllyel.?

Persze és lehetett volna a nejemmel is, pont így, csak szimpla viccből mentem félre

ugyan már, áltass ezzel mást

Kitett a nejem magáért, és kérdezgesse aki akarja, hogy ugyan vajon miért idegel ki naponta ötször.


Na szia

2021. ápr. 11. 19:33
 98/111 A kérdező kommentje:
Ja és álmodozz arról is hogy magyarázkodom. Nem magyarázkodom, mert ahhoz érdekelnie kéne, hogy mit is szájalsz már lapok óta. Csak tudod engem udvariasságra neveltek és így válaszolok. Eddig
2021. ápr. 11. 19:34
 99/111 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk az is csak téged és az agyi kapacitásodat tükrözi hűen, hogy még mindig azt képzeled egyetlen egy ember írogat neked, miközben legalább 5-6-7 különböző személy válaszol párhuzamosan. :D No komment, de ha te eme képzelgésedtől jobban érzed magad, akkor hajrá.


És de, igen is hátba szúrtad! Hűséget fogadtál neki, erre megcsalod. Ez a másik átverésének és hátba szúrásának iskola példája. Árulkodó, hogy szerinted a másik háta mögött dugizgatni valami macácskával nem hátba szúrás.


“Persze megbánom, ha bebukom, de egyébként, mit?”


Pffffej te. Ezt te komolyan kérdezed? Jesszus. Mi az hogy mit? Azt, hogy miközben a feleséged és a gyereked odahaza várt téged, de más dugtál isten tudja mennyi időn át, hazudsz neki a mai napig és totálisan hülyére veszed. Fel sem fogod mekkora fájdalmat okozol neki, amiről lehet most még nem tud, de előbb-utóbb úgyis rá fog jönni, főleg ha annyira bizalmatlan, mint mondod. Innen IS látszik, hogy benned egy szemernyi érzelem nincs, dehogy szereted te a feleséged. Azt szereted, hogy hónapokig vagy tudom is én meddig félrementél és a feleséged még nem jött rá. Empátia 0.


Nem, nem viccből mentél felre, hanem azért mert egy gerinctelen, tartás nélküli, ösztönlény vagy, akinek megtetszett egy nő és képtelen volt magán uralkodni, mondván “ez van”. Gratula. Nem állatok vagyunk, hogy ne tudjunk a farkunknak/puncinknak megálljt parancsolni. De neked a farkaddal könnyebb volt “orvosolni” a problémát, semmint a feleséged szemébe nézni és lekommunikálni mi a gond és közösen megoldást keresni. Ez mindent el is árul rólad.


Ahogy visszaolvastam, oldalak óta te vagy az aki pampog, hogy nem érdekel, nem érdekel, nem érdekel, aztán mégis csak itt válaszolsz már mióta. :)


U.i.: Nem a 96 vagy az azelőtt író voltam, de nyugodtan ringasd magad abba az álomba, hogy itt csak egyetlen ember nem ért veled egyet.

2021. ápr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/111 A kérdező kommentje:

"legalább 5-6-7 különböző személy válaszol párhuzamosan."


Ezt egy anonim oldalon te így tudod? :D kissé öngól


Jaj, te ez a buta női stílus, amivel itt gágogsz :D


Maca, meg dugi, te hány éves gyerek szintjén rekedtél? Ennél még az én gyerekem is értelmesebben kommunikál :)


És azért ne csaljam meg, mert megesküdtem? Jó érv, hatásos :)



"“Persze megbánom, ha bebukom, de egyébként, mit?”



Pffffej te. Ezt te komolyan kérdezed? Jesszus."


Most nagyon kapaszkodj meg, mert durva lesz: MINDEN de minden megcsaló így van ezzel :) Kis buta agyad hisz ilyen tündérmesékben, hogy ül otthon a megcsaló az ágy szélén és szétsírja magát, mert megcsalta a feleségét / férjét. Hogyne. És ezért jár még hónapokig, évekig félre. Utána meg hirtelen hú de nem is akarta.

Jó dugást ki bán meg? Gondolom most a férjedre gondoltál, aki ezzel mosakodott ;)


"Azt, hogy miközben a feleséged és a gyereked odahaza várt téged"

Honnan tudod? Te is ott voltál tán? Matematikus Ön, vagy miből számolta ki? :D Gondolom miközben mást dugtam a nejem hétrét görnyedve a szaros gatyámat mosta, ugye? Mert ez még hiányzik :D Vicc, hogy nem érted, hogy csak megnevettetsz, de pont nem fogsz lelkiismeret furdalást kelteni. Nincs, nem is lesz.


Írj még, kitartóan várom 🤣

2021. ápr. 11. 20:05
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!