Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után mennyi idővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után mennyi idővel jön vissza a vonzalom a házasságban?

Figyelt kérdés

Olyan esetre gondolok, ahol volt a viszony alatt is szex, de nem egy alkalmas félrelépés volt, és jóval erősebb kémia működött a megcsaló és a szerető között.

Ha vége lesz a szeretői viszonynak, kb. mennyi idő, hogy fellángoljon otthon is, illetve mit lehet tenni, ha még a szerető iránt fennáll a vonzalom?


2021. ápr. 11. 11:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/111 Ollókezű Edward ***** válasza:
91%
A gyerekre, válásra nem gondoltál, mikor a másik bulát döngetted?
2021. ápr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/111 A kérdező kommentje:
30/ Közös megegyezés volt. Úgy mondamám, hogy lett súlya már a dolognak. Én nem akarok válni
2021. ápr. 11. 15:03
 33/111 anonim ***** válasza:
91%

“Feleségem esélyt sem adna”


Nem véletlenül! És ezért is vagy duplán gusztustalan, mert nem elég hogy félrebsztál, még van képed eltitkolni, különben tudod hogy a feleséged kirakna, ahogyan azt illik! Félted a jól megszokott kis kényelmes életed, azt hogy miután megdugtad a szeretőt legyen otthon, aki hazavár meg kimossa a szaros gatyáidat.


“de a gyerek nem”


Te tényleg nem lehetnél ennél szánalmasabb. Még a gyereket is vagy képes felhasználni, hogy mögé bújva mosdasd magad és “okokat” kreálj miért is van rendben, hogy hülyére vedd a nőt, akinek hűséget ígértél. Szép kis férj és apa vagy. A gyerekre amúgy nem gondoltál akkor, amikor félrekúrtál?! Jaaa nem, akkor nem számított, most hogy vállalnod kéne a tetteid következményét egyből jön a gyerek kártya. Szégyelld magad.,.

2021. ápr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/111 anonim ***** válasza:
91%

“Én nem akarok válni”


Az senkit nem érdekel!! Gondoltál volna erre akkor, amikor más puncit kezelgettél. Őszintén remélem, hogy a feleséged rá fog jönni micsoda ocsmány alak vagy és kivág a francba, az ilyen ezt érdemli.

2021. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/111 A kérdező kommentje:

Úgy érzem, hogy most egy női olvasó őrjöng itt.

Jelzem, ilyenekre nem szeretnék válaszolni.

És a szaros gatyáimat is én mosom.

2021. ápr. 11. 15:36
 36/111 anonim ***** válasza:
100%
Igazándiból te magadat (sem) szereted. Ez a gond.
2021. ápr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/111 anonim ***** válasza:
91%

B*sszus, én azt hittem a feleség tudja mi van és próbálják “megjavítani” a dolgokat, erre kiderül hogy mit sem sejt, ennek ellenére te mégis arról papolsz, hogy van bizalom meg szeretet meg kötődés.. Hát persze hogy van, mivel a feleségednek halvány sejtelme nincs arról mekkora féreggel él együtt.🤮 Szerencsétlen..

És még van bőr a képeden a gyerekre hivatkozni. Azért ez mindennek a teteje. Gondoltál volna a gyerekedre akkor, amikor így elarultad az anyját. Gyönyörű példát fogsz neki mutatni ezzel a gerinctelen magatartással, csak bízzunk benne, hogy nem rád ütött.


Azt meg végképp nem értem, hogy mered kijelenteni, hogy válás szóba sem jöhet. Már hogyne jöhetne szóba! Sőt, ez az egyedüli dolog ami közted és a feleséged között szóba kéne jöjjön, még hozzá a lehető leghamarabb, hogy szerencsétlen nőnek legyen esélye egy normális, gerinccel és tartással rendelkező férfit találnia, mert te egyik sem vagy. Bár én még férfinek se igen neveznélek. Tudod jól, hisz leírtad, hogy otthagyna, így hát most be vagy rezelve, félted a kis kényelmes életedet, dehogy a feleséged nem szereted, az egyszer biztos.

2021. ápr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/111 anonim ***** válasza:
100%

Jó anya, jó feleség, jó ember... és? Ez hogy függ össze veled? Én is jó anya vagyok, meg jó feleség (voltam), meg jó ember is, akkor most engem sem hagynál el, engem is szeretsz? :) Már bocsi, csak próbálok ravilagitani, h nem jó úton vagy, rossz a gondolat meneted.

37. voltam.

2021. ápr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/111 A kérdező kommentje:

Nem szeretem izzó szerelemmel a nejemet ez tény.

De szeretem.

És a gyerekemet sosem engedem ki a kezem közül, így tehát kizárt, hogy elmondjam

2021. ápr. 11. 15:49
 40/111 anonim ***** válasza:
89%

Persze, hogy nem akarsz válaszolni, mégis mit tudnál válaszolni? Semmit. 110%-ig igaza van mindenkinek, aki szerint egy gerinctelen és undorító alak vagy, aki magán kívül senkit nem szeret és senkire nem is gondol. Nyafogsz itt jobbra-balra, vágyról, bizalomról és kötődésről predikalsz, miközben a lehető legocsmányabb módon elárultad a feleséged. Nyilván mit mondanál arra, hogy miért nincs elég tököd az asszony elé állni és színt vallani? Semmit, hisz egyértelműen félted a megszokott életed és annyira önző vagy, hogy inkább magad mellett tartasz egy olyan nőt, akit nem is szeretsz, csak mert neked úgy kényelmes.

Elhiszem, hogy fáj az igazság, de legalább itt legyen merszed bevallani, hogy egy gyáva alak vagy.

2021. ápr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!