Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után mennyi idővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után mennyi idővel jön vissza a vonzalom a házasságban?

Figyelt kérdés

Olyan esetre gondolok, ahol volt a viszony alatt is szex, de nem egy alkalmas félrelépés volt, és jóval erősebb kémia működött a megcsaló és a szerető között.

Ha vége lesz a szeretői viszonynak, kb. mennyi idő, hogy fellángoljon otthon is, illetve mit lehet tenni, ha még a szerető iránt fennáll a vonzalom?


2021. ápr. 11. 11:50
 61/111 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, te teljesen beteg vagy...
2021. ápr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/111 A kérdező kommentje:

Jah beteg vagyok. Hogyne . Feltettem egy szimpla kérdést.

És játszák itt egyes(ek) hogy megcsalás után jajj nem lehet házasságot helyreállítani.

Jól tippelek, hogy 99% (egy) megcsalt nő?


Ugyan már, innentől nem reagálok. Vagy ír valaki érdemeben, vagy kezeltesse magát, mert láthatólag rám vetíti saját életének kudarcát.


És igen, jól vagyok, köszönöm. Van családom, gyerekem és egy feleségem. És ez így is marad.

2021. ápr. 11. 17:03
 63/111 anonim ***** válasza:
87%
A férjem 17! éves volt, amikor az apja lebukott, mert szeretője volt. Anyósom beadta a válópert. A férjem soha többet nem állt szóba az apjával, még az esküvőkre sem lett meghivva. Nem anyósom hergelte fel a fiát. Felnőtt ferfi volt már majdnem. Tőle hallottam azt először életemben, hogy a hűség döntés. Pedig apósom szorgalmas ezermester volt, epitkezett stb. De ez egy törés lett a ferjemnel. Szóval, csak óvatosan nyilatkozz kérlek a jó apasagrol. :(
2021. ápr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/111 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
"És igen, jól vagyok, köszönöm. Van családom, gyerekem és egy feleségem. És ez így is marad." Addig amíg rá nem jön. Bár lehet, hogy utána is veled marad, ki tudja. Az biztos, hogy magadtól bevallani még mindig jobb alkupozíció, mint lebukni. Én a te helyedben felajánlanám, hogy neki is legyen szeretője, meg persze nekem is, de a gyerek miatt éljünk együtt. Ez így fair. Ehhez mit szólsz, kérdező?
2021. ápr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/111 A kérdező kommentje:

64. Férjed szánalmasan önző ember lehet. Sorry. Gondolom elvárta volna, hogy az apja és az anyja az ő kedvéért játssza el a boldog párt. Nem semmi, és te erre büszke is vagy :)

Hűség döntés kérdése :D Jó, és a drága férjed gondolom úgy gondolta azt is , hogy majd apu döntés alapján még élete végégig döngetni fogja anyut, anyu meg döntés alapján élete végéig úgy csinál, hogy minden rendben és mos, főz takarít :) Innen gratulálok a párválasztásodhoz :)

Hogy egy gyereket átmenetileg megvisel egy válás az egy dolog, de hogy felnőttként is ezen rugózzon...kezelendő


65. Felajánlom, ha szeretnéd. De ha belőlem sem kér sokszor, akkor is csak ímmel-ámmal, nem hinném, hogy nagyon élne a lehetőséggel :)

2021. ápr. 11. 17:14
 66/111 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Hááááááááááát, lehet, hogy másból bőven kérne. Ki tudja, más pasit mit ébresztene fel benne. Nem lehet tudni 🤔
2021. ápr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/111 A kérdező kommentje:

67. Nem tudom. Vele ellentétben én nem hívom fel naponta hússzor, hogy ellenőrizzem mit csinál. Lehet még javítana is a házasságunkon.

De kötve hinném, mert amióta gyerek van, más nincs

2021. ápr. 11. 17:18
 68/111 anonim ***** válasza:
100%
#68: ahh, és vissza is tértünk a jó öreg "a feleség a hibás azért, mert a férje félrekefélt, mivel csak a gyerekkel foglalkozik" című történethez.
2021. ápr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/111 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdező. Amíg hazassagban van (ugy döntött), addig nincs helye 3-nak. Az arulast nem lehet megbocsajtani. Ha elé állt volna feleségéhez és azt mondja valjunk el, mert én Brigittat szeretem, akkor semmi gond nem lett volna. De hogy már majd egy éve vagy több más asszonyt elégít ki az már bűn. Ráadásul már mindenki tudta, csak szegény anyósom nem... Aztan a hab a tortán, h el sem akart válni az apja. Ment a cirkusz. Ehhez sem volt gerince az öregnek, h legalább emelt fővel tavozzon. Mindegy, te ezt nem érted.
2021. ápr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/111 A kérdező kommentje:

Nem izgat mit gondolsz. Látszik hogy ráfeszülsz, hogy kötekedj.

Kérdeztek, válaszoltam. Ezek pedig tények.

2021. ápr. 11. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!