Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után mennyi idővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után mennyi idővel jön vissza a vonzalom a házasságban?

Figyelt kérdés

Olyan esetre gondolok, ahol volt a viszony alatt is szex, de nem egy alkalmas félrelépés volt, és jóval erősebb kémia működött a megcsaló és a szerető között.

Ha vége lesz a szeretői viszonynak, kb. mennyi idő, hogy fellángoljon otthon is, illetve mit lehet tenni, ha még a szerető iránt fennáll a vonzalom?


2021. ápr. 11. 11:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/111 anonim ***** válasza:
90%

“És a gyerekemet sosem engedem ki a kezem közül”


Ja aha persze, most jön a mintaapa kártya, aki húú de nagyon szereti a gyereket és aki tulajdonképpen csak a gyerek érdekében bssza tönkre a felesége életét azzal, hogy nem hagyja egy gerinces emberrel boldognak lenni. Azt magyarázzad már meg, hogy amikor másik nőbe martogattad a farkad, akkor miért nem jutott eszedbe a gyereked?! Ne bújj a gyerek mögé, mert ez még talán a megcsalásnál is szánalmasabb. Egyébként a válással nem szűnik meg a gyereked, ugyanúgy láthatod és tarthatod vele a kapcsolatot. Csak gondoltam szólok, mielőtt előadod a hattyúk halálát.

Egyebkent ne legyen olyan biztos abban, hogy a feleséged valahogy nem jön rá vagy majd nem jön rá a következő szeretődre, mert a magadfajták úgyis felremennek újra és újra. Aztán lehet mindentől függetlenül mondja azt egy nap a feleséged, hogy ő válni akar, ennyi. Na akkor mit csinálsz? Nem engeded elválni?😅 Ez nagyon nem így működik.

Őszintén tiszta szívből remélem, hogy így vagy úgy, de a feleséged rájön miféle ember vagy te és kivág.

2021. ápr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/111 anonim ***** válasza:
83%

Jaj, hát persze hogy nem olvasod végig, mert fáj az igazság és még te akarod kikérni magadnak. Pfff.

Maximálisan igazuk van az előttem szóló kommentelőknek, egy undorító és szánalmas alak vagy, a jó férj és mintaapa szereptől pedig olyan messze vagy, mint ide Kína. Senki nem mondta, hogy a gyereked csaltad meg te ostoba, de kellene két agysejt hogy felfogd mi az összefüggés a gerinctelen jellemed és a “mintaapaság” között. Ráadásul csak ráerősítesz erre, mikor folyamatosan mentegeted a segged és a gyerek mögé bújsz. Talán neki is azt fogod tanítani, hogy rendben van aljas módon megcsalni a másikat, utána meg előadni hogy semmi sem történt és egy életen át hazudni? Jaa, most hogy mondod tényleg ez a mintaapa fő jellemzője, a másik átverése, elárulása, szemébe való hazudozás és a tetteink következményeinek erős kerülése.👏

Annyi vér már nincs a pucádban, hogy vállald a félrekufircolásod következményeit, de azért kijelented hogy van szeretet meg kötődés. Majd akkor mondjad ezt, amikor a feleséged rájön mit tettél.

Itt te vagy az egyetlen, aki hisztis kislány módjára nyavalyog, már jó hogy nem várod el, hogy sajnáljunk....

2021. ápr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/111 anonim ***** válasza:
80%

Csatlakozom az előzőekhez, nem írnám le újra, hogy mekkora szaralak vagy, ez a kérdésed és kommentjeid alapján önmagáért beszél, tagadhatatlan.

Téged nem érdekel semmi, csak hogy mentsd a megszokott és kényelmes életed és ezért képes vagy átgázolni bárkin és képes vagy a gyerekedet is felhasználni mentsövként. És még képes vagy olyanokat írni, hogy te mintaapa vagy.😂 A kommentjeid alapján embernek is alig neveznélek, nem hogy férfinak vagy apának.

És ezt FÉRFIKÉNT mondom, nem “hisztis tyúkként”. Én is remélem, hogy szegény feleséged rájön milyen ember is vagy valójában.

Mondjuk az ritka nevetséges, hogy egy hozzád hasonló alak segítőszándékot vár egy ilyen undorító húzás után. Segítsünk hogyan tudod továbbra is hülyére venni és átverni a feleséged?? Köszi, de nem.

2021. ápr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/111 anonim ***** válasza:
100%

Pedig valószínűleg csak ilyen válaszokat fogsz kapni.

Én voltam megcsalt fél, 1 éven át csaltak, az exbarátom pedig mélyen hitt abban, hogy én nem tudok semmiről, sőt, miután borult a bili, utána is tagadott mindent. Ő azt hitte én semmiről nem tudok, és minden okés, közben pedig igenis voltak eléggé látható jelek, amiket én észrevettem. Tudod mennyit szenvedtem, amiről ő nem tud? Rengeteget. És ez még jobban hozzájárult a szexuális életünk romlásához.

Ő is azért csalt meg, mert azzal volt problémája, de emiatt én már nem is akartam javítani, mert amikor még nem derült ki, hogy megcsal, már akkor éreztem, hogy valami nem okés.


Nehéz így bármit is mondani. Én is azt mondom, hogy első az őszinteség, mert amíg nem vagy az, nem lehet javítani valamin, hiszen nem adják bele a felek szívüket-lelküket.

Másik pedig, hogy szerintem az igazság előbb vagy utóbb, de kiderül. Sokszor évek múlva, "véletlen". Mondom, én egy évig voltam csalva, és kiderült.

Én így nem gondolom, hogy meg lehet valamit javítani.

Minden két emberen múlik, a feleséged álláspontját nem tudjuk, ráadásul így ez egy ál kapcsolat, hiszen mint írtad, ha tudná az igazat, nem is szeretné megjavítani, ami érthető.


Én nem tudom elfogadni azt, hogy a férfiak ilyenek. Ha más nő vonz, szakítani kell, és akkor nyugodtan kiélheti mindenki magát. SZerinted nem fog ez mégegyszer bekövetkezni? Szerintem a hűség egy döntés is. Mindig lesznek bombanők, vonzóak. De te rögtön meginogtál. Akkor mi a garancia, hogy nem fogsz megint? Hogy nem jön valaki, aki megfog, és rögtön megcsalod megint a feleségedet?


Mielőtt írnád, nem egy hisztis nő vagyok, ezek teljesen jogosan felmerülő kérdések.

2021. ápr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/111 anonim ***** válasza:
79%

Aha-aha, nem olvasod, csak mindenre egyből válaszolsz és mivel egy gerinctelen pöts vagy, aki csak ahhoz volt elég tökös, hogy félredugjon, így inkább próbálsz személyeskedni, ami egy ilyen undorító embertől, mint te vagy, nagyok viccesen hat.:D Te akarsz másról véleményt formálni és te illetnél másokat jelzőkkel, miközben te átverted a feleséged, megszegted a házassági esküdet, hazudsz folyamatosan és egyoldalúan kijelented, hogy te nem válsz és amúgy is megvan a bizalom és a szeretet. Hogy lenne már bizalom, miközben hazudsz megállás nélkül, amit a feleséged nem tud?! Az ilyen ember szájából ritka szánalmas a másik ócsárlása, főleg hogy te semmit nem tudsz rólunk, ellen mi rólad tudjuk hogy egy gyáva és sunyi ember vagy.

Ne aggódj, csak idő kérdése és rá fog jönni a feleséged mit tettel és abban nem lesz köszöneted, hisz te magad írtad hogy kidobna. Reméljük ez minél hamarabb bekövetkezik. :)

2021. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/111 anonim ***** válasza:
86%
Remélem, mihamarabb lebuksz a feleséged előtt, kérdező. És úgy vág ki mindenestül, ahogyan azt te megérdemled. A gyereket meg inkább ne nevelgesse ilyen jellemhulla (jó kis példa, nem mondom), jobbat érdemel annál.
2021. ápr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/111 anonim ***** válasza:
87%

A hozzád hasonló gerinctelen emberek soha nem is fogják szégyellni magukat, mivel nincs bennük egy deka tartás sem, hazudoznak össze-vissza, hogy ők jöhessenek ki minden mocskosságból a legjobban. Erre túl büszke nem lennék. Innen is látszik, hogy téged kizárólag saját magad érdekel, a világon semmi más, különben minimális megbánás lenne benned amiatt, amit tettél, de te majdhogynem büszke vagy rá. Bravó. Nem baj, az élettől úgyis visszakapod te még ezt.


Amúgy meg mégis mit vár az ilyen ember? Dícséretet, hogy jaj de ügyes helyre akarja hozni a házasságát, amit amúgy ő árult el?? Hogy lehetne bármit úgy helyrehozni, hogy HAZUDOZOL?? De komolyan. Simizzük meg a buksiját, amiért ő helyre akarja hozni a dolgot. Na már ennek az első lépése, hogy odaállok a másik elé és elmondom mit tettem! Na majd utána lehet teperni és próbálkozni helyrehozni a helyrehozhatatlant. Miféle kapcsolat alapszik hazugságokra? Az őszinteség lenne az első, de az ilyen emberben ebből egy csepp sincs.

2021. ápr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/111 anonim ***** válasza:
89%
Valamiért ezek a nagybetűs Édesapák mindig csak azután kezdenek fenemód aggódni a szülői jogaikért, miután már végeztek a szeretővel. Amíg épp folyamatában csalják az asszonyt, addig valamiért nem merül fel ez az aggály 🧐
2021. ápr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/111 anonim ***** válasza:
89%

Hát már hogy merülne fel, hisz fontosabb az új puncit kezelgetni, ahelyett hogy akkor gondolna a gyerekre és leülne a feleséggel beszélni, hogy mi a helyzet. Neeem, szerinte van elfogadható érv a megcsalásra és miután dobta a szerető, neki joga van tovább hazudni a feleségnek és elvenni tőle az esélyt, hogy eldönthesse akar-e ilyen alak mellett tovább élni.

Önző kaki az ilyen, aki a szeretővel való szakítás után hirtelen egyből mintaapucika lesz, akinek fontos hogy van egy gyereke, ha-ha. De szánalmas.

2021. ápr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/111 anonim ***** válasza:
100%
Hogy akarsz te bármit helyrehozni, meg miféle vágyról, bizalomról és szeretetről papolsz, miközben a feleséged nem is tudja mit tettel a háta mögött??? Ez csak nekem kínai, hogy mégis hogyan lehet úgy megjavítani egy kapcsolatot, hogy lapítok, mint szar a fűben és hazugságra alapozok mindent? Normális vagy te egyébként? Eleve értelmetlen a kérdés, egyoldalúan elég nehéz helyrehozni bármit is, miközben ami miatt főként helyre kéne hozni a kapcsolatot, arról a másik félnek sejtelme sincs. Bár remélem én is, hogy nem ilyen buta a feleséged és észre fogja venni a jeleket, rájön mit tettél a háta mögött és úgy kirepít, ahogyan azt a hozzád hasonló jellemtelen, hazug aljas emberek megérdemlik.
2021. ápr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!