Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után mennyi idővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után mennyi idővel jön vissza a vonzalom a házasságban?

Figyelt kérdés

Olyan esetre gondolok, ahol volt a viszony alatt is szex, de nem egy alkalmas félrelépés volt, és jóval erősebb kémia működött a megcsaló és a szerető között.

Ha vége lesz a szeretői viszonynak, kb. mennyi idő, hogy fellángoljon otthon is, illetve mit lehet tenni, ha még a szerető iránt fennáll a vonzalom?


2021. ápr. 11. 11:50
 71/111 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,

itt látszik, hogy már megingott minden. Valószínűleg azért hívogat, mert érzi, hogy valami nem okés, és mint látod, jogosan érezte, hiszen megcsaltad.


A nőknek tényleg van egy plusz érzékük, és nem tudhatod, mennyire szenved belül.


Ha nem volt szex köztetek, csak ímmel-ámmal, az is okkal van. Tudod egy nőnek a szexhez lelki stabilitás kell. Anno én sem feküdtem le az exemmel, amiből neki annyi jött le, hogy nincs szex keres mást. Tudod miért nem feküdtem le vele? HIÉBA PRÓBÁLTAM MEGBESZÉLNI VELE, nem értette meg. Folyton beszólt az alakomra, amit a mai napig tagad; nem voltak közös programok, amit a mai napig tagad; folyton más nőket dicsért, amit a mai napig tagad...

Szóval ide egy hosszú és rögös út vezet.


Tényéeg nem tudom milyen tanácsot vársz. Értem, hogy nem "akarsz" válni, de ilyen mentalitással egyszerűen senki nem fog neked tanácsot adni.

2021. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/111 A kérdező kommentje:

72. Ez mindig így volt. Jóval megcsalás előtt is.

Egyszerűen tudni akarja hányszor veszek levegőt egy nap.


Sosem bántottam az alakjával, sőt szülés után mindig takargatta magát, én biztattam és nem is volt sosem bajom az újdonsült hurkáival. Ő egyszerűen visszavett. Mert anya lett.

Most fáradt, most a gyerek, most az anyja, vagy az én anyám. Egyszer sem, de tényleg egyszer sem szeretkeztünk egy szenvedélyeset a gyerek óta.

Gondolod férfiként nem alázó egy idő után és nem adod fel?

Nem kéne mindig női oldalról ítélkezni. Én nem könyörgöm le senkiről sem a bugyit és az ágyban sem fogom rángatni, hogy élvezze már vagy mozduljon.

És de, igenis figyelmes voltam.


Közös program csak a gyerekkel. Szigorúan. Elvétve kettesben, de csak pár órára. És ezeket nem én terveztem így.

2021. ápr. 11. 17:33
 73/111 anonim ***** válasza:
83%
Nem hittem volna, hogy lehet valaki még annál is szánalmasabb, undorítóbb és gerinctelenebb, mint aki megcsalja az asszonyt, majd a gyerek segge mögé bújva (mivel ő maga egy beszari gyáva alak) belehazud továbbra is az elvileg "szeretett" nő szemébe és kikéri magának, hogy ő aztán nem fog válni, mert szeretet meg bizalom. :D:D És lám mégis van, mert csak kilyukadtunk arra, hogy egy ilyen nulla tartású és becsületű szaralak kritizál másokat és még büszke is arra, hogy ő milyen ügyes, mert neki aztán van felesége meg gyereke meg mindene. A szánalmás rád gyenge kifejezés. Még te szidod azokat a nőket, akik veled ellentétben nem hazudnak bele a gyerek szemébe, hanem elmondják, hogy azért válnak, mert apucikának más punci kellett és megállás nélkül hazudott?! Hagyjad már magad, jó hogy már nem kell a te hazug jellemed kedvedért a nő is lesüllyedjen a szintedre és neki is hazudnia kellene a gyereknek valami maszlagot, hogy jaj amúgy apuval úgy, de úgy szeretjük egymást, csak hát jobb lesz így. Innen is látszik micsoda gyáva egy féreg vagy, aki nem elég, hogy a felesége előtt nem mer színt vallani, de egy válás esetén még a gyereket is hülyére venni, mert ahhoz már nincs elég mersze, hogy bevallja azért válnak, mert félrebszott. Gratulálok, egy emberi nulla vagy. Te csak ne tegyél megjegyzést ismeretlen emberekre, miközben nálad aljasabb embert keresve nem lehetne találni. És az ilyen mondja másra, hogy önző. :DDDD Hát ez kész. Te beszélsz önzőségről, miközben te azt várod el, hogy a feleségednek ne legyen baja azzal, hogy a háta mögött undorító módon csalod és hazudsz a képébe megállás nélkül, mert félted a kényelmes kis életed?? Ne vicceljünk már. Igazad van, sokkal jobb játszani a boldog kis családot úgy, hogy hazudsz a feleségednek és saját magadat meg a gyerekeddel mentegeted. Hányni tudnék.
2021. ápr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/111 A kérdező kommentje:
Kár, hogy nem hiszed el, de tényleg nem olvasom végig. Szorulásod lehet, hogy ilyen litániákat írsz. Melyik része nem tiszta, hogy nem érdekel?
2021. ápr. 11. 17:42
 75/111 anonim ***** válasza:
73%

"és bosszúból nem belevonni egy gyereket. "


Milyen bosszúból belevonni?? Mi a bosszú abban, hogyha a gyerek megkérdezi miért váltok (mert megfogja), akkor elmondod szépen vagy anyuka elmondja, hogy azért mert. Vagy te mégis hogy gondoltad, hogy anyuka vegye hülyére a saját gyerekét, ahogy azt te tetted vele és kamuzzon valami szart oda?? Vagy mondja azt neki, hogy semmi köze miért mennek szét a szülei?! Még jó hogy megmondja, hogy azért válnak, mert apucika hónapokon vagy akár éveken át nézte őt hülyének, hazudott, átverte és másik puncit kezelgetett. Miért is kéne titkolni, hmm? Vagy ahhoz már nem vagy elég tökös, hogy felvállald a gyerek előtt miért is válnak hirtelen a számára szeretetben élő szülei? Igazad van, ha már te ekkora gerinctelen alak vagy, hogy hazudozol és átvered a feleséged, akkor tőle is elvárás, hogy a szarházi kedvedért tagadja le a válás valódi okát a gyereketek előtt? Pofám leszakad milyen önző egy "ember" vagy te!

Az külön poén, hogy még te nevezel másokat önzőnek, miközben te vagy az önzőség mintaképe és te teszel megjegyzést másokra ilyen jellemtelen, gerinctelen sunyi emberként. Van bőr a pofádon az egyszer biztos.

2021. ápr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/111 A kérdező kommentje:

Milyen beteg már aki egy kisgyereknek elmondja, hogy megcsalás volt ? :D

Szerintem menj és kezeltesd magad.

Mi köze egy gyereknek a váláshoz? MI? Te tényleg beteg vagy

Egy gyerek ha megkérdezi, akkor elmondom, hogy azért mert apu és anyu máshol szeretne élni, de ettől még téged ugyanúgy szeret.

Persze egy pár éves gyerekre ilyeneket zúdítok. Hát hallod. Női agy...(remélem nem vagy szülő)

2021. ápr. 11. 17:48
 77/111 anonim ***** válasza:
71%

Helyedben én is kitartóan állítanám, hogy nem olvasom el és mennyire nem érdekel, miközben annyiról van szó, hogy érthető okokból nem bírsz érdemben SEMMIT a világon ezekre reagálni, mert pontosan tudod, hogy minden egyes szó jogos és igaz. De nyugtassad magad meg mentegessed, mást úgy sem tudsz, csak hogy mentsd a gyáva hátsód. :)

Ha te jobban alszol attól, hogy azt hiszed minden kommentet ugyanaz ír, holott itt legalább 5-6-7 különböző válaszoló van a stílus alapján, akkor kedves egészségedre. Fogsz te még koppanni, nehogy azt hidd hogy a feleséged annyira hülye, mint te és nem fog rájönni mit műveltél a háta mögött. Aztán majd repülsz szépen, ahogyan azt megérdemled, mintaapucika:D

2021. ápr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/111 anonim ***** válasza:
100%

Én a 72. válaszoló vagyok.

Tudd, hogy teljesen elítélem ezt az egészet.

Viszont hozzáteszem: amit én a legnagyobb problémának látok, az a kommunikáció teljes hiánya. Ezt mondanám akkor, ami idáig vezetett. Ez a "listen", de nem úgy, hogy fülelsz, hanem az, hogy meg is érted, HALLGASD meg a másikat.

Az én észrevételeim: írtad, hogy előtte is ilyen hívogatós volt. Nos, ezt meg kellett volna akkor beszélni. Drágám, nagyon szépen megkérlek, hogy bízz bennem, nem kell ellenőrizgetni, stb. Ha nem változtat, válni, szakítani.

Az anyasággal kapcsolatban meg: rengeteg nővel fordul elő, hogy szülés után megváltozik benne sokminden. A hormonháztartás felborul, de gondolom ezt nem kell részleteznem. Nos, az, hogy ő "anya szerepbe" került, teljesen normális, rengeteg házasságban ez tröténik a gyerek után. Amit én itt látok, hogy megint nem volt megfelelő kommuikáció. Rengeteg ember fortyog inkább magában, meg kifogásokat keres, hogy ezért és ezért csaltam, mert ez meg ez nem működött, de sokszor nem mondják ki konkrétan a dolgokat.

Zavar valami? Meg kell mondani. Pont. Nem egy év múlva, nem pár hét múlva, és nem burkoltan, nem célozni.

"Drágám, úgy érzem nem akarsz velem kettesben programokat, és kerülöd a lehetőséget. Mi a baj? Beszéljük meg".

Drágám, szeretném kicsit férfinak érezni magamat, mi történt?

Illetve sokszor amit a férfiak nem vesznek észre, hogy nem törődnek már a feleséggel. Munkából hazajövet megkérdezni, hogy telt a napod, és tényleg figyelni.

Én nem ismerlek titeket, nem látok a kapcsolatotokba, de a leírás alapján úgy látom, hogy a kommunikáció mindigis hatalmas probléma volt.


A másik pedig, hogy én szinte biztos vagyok benne, hogy ő érzi és valahol tudja, hogy te megcsaltad. Ha pedig titkolózol, sosem lesz ebből normális kapcsolat. Hogy miért? Mert lesz valami, ami mérgezni fogja. Én írtam már előbbi hozzászólásomban is, hogy mondd el neki.

Titokkal nem lehet kapcsolatot építeni, nem véletlen javasolják ennyien, hogy mondd el.

Lehet hetekig-hónapokig jó lesz, de hazugságra nem lehet várat építeni sajnos.

2021. ápr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/111 anonim ***** válasza:
83%

Itt te vagy egyedül a beteg, egy egoista, énközpontú önző ember, aki bárkin átgázol, csak hogy mentse a szánalmas kirakat házasságát, vagyis inkább magát.

Egy árva szóval nem volt szó a gyerek életkoráról, ahogy egy árva szóval nem is lett írva, hogy egy pár éves gyerekre ezt rá kell zúdítani, de egy nagyobb gyerek lazán meg fogja érteni, hogy azért válnak a szülők, mert apa hazudott és átverte anyut. Aztán majd ha nagyobb lesz úgyis érdekelni fogja a pontos indok, akkor majd mentegetheted magad, hogy te amúgy kizárólag az ő érdekében hazudoztál és az is az ő érdekében történt, hogy nem vállaltad fel az ocsmány félrekúrásod a feleséged előtt, elvéve tőle az esélyt, hogy egy értelmes férfi mellett legyen boldog. Azt hiszed a gyereked nem fog rájönni milyen szar ember vagy? :D Jaj ne röhögtesd ki magad.

2021. ápr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/111 A kérdező kommentje:

79.

Köszönöm a normális válaszodat.

Valóban mindig bajok voltak a kommunikációval. Csakhogy a párom anyja is ilyen volt az apjával. Náluk ez természetes, én meg elfogadtam, bár bosszant, hogy ha annyira kell neki, akkor beszámolok mikor merre jártam.

Próbáltunk mi beszélgetni, de inkább már elbeszélgettünk jó ideje.

2021. ápr. 11. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!