Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után mennyi idővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után mennyi idővel jön vissza a vonzalom a házasságban?

Figyelt kérdés

Olyan esetre gondolok, ahol volt a viszony alatt is szex, de nem egy alkalmas félrelépés volt, és jóval erősebb kémia működött a megcsaló és a szerető között.

Ha vége lesz a szeretői viszonynak, kb. mennyi idő, hogy fellángoljon otthon is, illetve mit lehet tenni, ha még a szerető iránt fennáll a vonzalom?


2021. ápr. 11. 11:50
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/111 anonim ***** válasza:
88%

Hú, de hogy tudnak vergődni, hogy A Férfiaknak Mekkora Csapás Egy Válás és neki márpedig végtelen joga van a gyerekéhez, akit az anya majd biztosan mérő gonoszságból erőszakkal elszakít tőle 🎻🎻🎻

De hogy ugyanez mondjuk a cirka második félredugás ötödik percében hogy nem sejlett fel hősünk előtt, az misztérium.

2021. ápr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/111 A kérdező kommentje:

49. Egy ember ír, hidd el. Egymás után percenként. Elég feltűnő. De ha neki ez kielégítő... gondolom frusztrált

Meg attól hogy valaki szerint ettől rossz szülő leszek, én nem fogok az lenni.

Eddig is imádtam a gyerekem, és ennek vajmi kevés köze van ahhoz, hogy a feleségemmel milyen a párkapcsolatom.

2021. ápr. 11. 16:49
 53/111 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Öhm, és nem akarjátok nyitni a kapcsolatot? Ez lehet, mindent megoldana, hiszen a feleségednek is lehetnek olyan vágyai, amiket te nem tudsz kielégíteni. 🤔
2021. ápr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/111 anonim ***** válasza:
83%

"Meg attól hogy valaki szerint ettől rossz szülő leszek"


Nem leszel, az vagy. Ja, igen, persze, egy ember írja, 5-6 különféle stílusban. Biztos magyar nyelv- és irodalom tanárnő vagy filológus az illető. Ugyanúgy, ahogy Ákost is egy darab nő támadta a női princípium-botrány alkalmával. Nyugtatgasd csak magad.

2021. ápr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/111 anonim ***** válasza:
100%
Persze, végülis nem a gyereked családi hátterét veszélyezteted. Hogy tudsz úgy jó apaként gondolni magadra, hogy tudod, hogy a gyereked (és az anyja) hatalmas traumát élne át, ha tudna valamit rólad, amit tettél?
2021. ápr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/111 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mégis milyen választ vársz amúgy?
2021. ápr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/111 A kérdező kommentje:

56. Legaljasabb lény e kerek világon az a nő, aki megcsalás miatt elszakítja az apát a gyerekétől.

Na ez az önzőség és gusztustalanság teteje. Bosszút állni úgy egy megcsalás miatt, aminek a levét egy ártatlan gyerek issza meg. Gondolom te ilyen tetű nőszemély vagy.

Ilyen nem is embernek nevezhető egyedek azok akik belerángatják a gyereket a válásba, majd szépen kicsinálják a gyereket, független attól, hogy milyen jó kapcsolat volt apa-fia/lánya közt.

Gratulálok, veregesd magad hátba és mantrázd, hogy a férfi miatt van, holott egy válást simán le lehet normálisan is rendezni és bosszúból nem belevonni egy gyereket. És hiába jössz azzal, hogy én vontam bele. Véletlenül sem. Ez te voltál, meg a hozzád hasonló szennyek.

És igen: jogom van a gyerekemhez, te senki. Mivel születésétől fogva nevelem, szeretem, óvom. Sosem nőztem, kártyáztam el a pénzt, sosem maradtam le egy ovis ünnepségről sem, mindig etettem, itattam, meséltem, játszottam. Fürdettem, pelenkáztam, és még sorolhatnám.

Ha egyszer válásra jutna a dolog, és a nejem oda süllyedne mint te, fognám és vinném a gyereket, de úgy hogy meg se tudja merre költöztünk.

2021. ápr. 11. 16:56
 58/111 A kérdező kommentje:

61Mondjuk tapasztalatot?

Hogy mások hogy oldották meg? Hogy mit tett a megcsaló, hogy rendeződjön minden?

Ez ilyen nehezen értelmezhető kérdés?

Kötve hiszem, hogy én lennék az egyetlen aki megcsalás után házasságban maradt

2021. ápr. 11. 16:57
 59/111 anonim ***** válasza:
100%

62: tévedsz, életemben nem váltam, nincs is per pill kilátásban és minden körülmények között kulturáltan szeretném intézni, ha valaha mégis úgy alakulna.

"Ha egyszer válásra jutna a dolog, és a nejem oda süllyedne mint te, fognám és vinném a gyereket, de úgy hogy meg se tudja merre költöztünk." - bizony, ez aztán a kinek-van-joga-a-gyerekhez magaslat. Gratulálok, láthatóan tök jól vagy.

2021. ápr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/111 A kérdező kommentje:
a gyereked (és az anyja) hatalmas traumát élne át, ha tudna valamit rólad, amit tettél?" 😂😂🤣
2021. ápr. 11. 17:01
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!