Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem mesél magáról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mesél magáról?

Figyelt kérdés

Randizgatom egy családos férfival 3 hónapja.

De egyszerűen nem nyílik meg felém, nem mesél magáról.

Beszélgetünk, de csak általános dolgokról.

Tudom, hogy ez egy szeretői kapcsolat, de nem furcsa, hogy semmi bizalmas dolgot nem oszt meg?

Nem pont a feleségéről, vagy gyerekeiről, de pl, hogy mi bántja, mi van vele, munka ilyenek.


Mások akik ilyen kapcsolatban vannak , ők is ilyen zárkózottak?

Ez minek a jele? Nem akar velem bizalmaskodni, vagy fél, hogyha a bizalmába avat megkedvel?


2021. ápr. 13. 22:13
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:

Értem

Szóval ennyire bizalmatlan felém

Mondjuk furcsa, mert ismerem a családját, és nem tudom hogy tudnék visszaélni azzal az információval, hogy pl. El meséli, mi a kedvenc étel

2021. ápr. 13. 23:28
 12/55 anonim ***** válasza:
31%

11.-re.


Pl.: A kedvenc ételem a rakott krumpli, van egy kifőzde tőlünk 2 sarokra ott remekül csinálják.


Na. Mivel sajnos a rakott krumpli ritka vendég az étlapon, némi netes keresés után, megvan a kajálda. Utána pár óra séta este, mikor meló után odahaza vagyok, és máris megtudod hol parkolok, majd rányitsz a kilincsre, a riasztóm jelez, én lemegyek, te meglátod, majd követsz hazáig, és máris tudod melyik házban lakom.


Én ebből élek, és ez csak 1 trükk.

2021. ápr. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:

Jézus Mária, jó hát azért ennyire ne rugaszkodjunk már el a valóságtól.

Egyáltalán nem hiszem, hogy bárkit meg lehetne találni a kedvenc étele alapján, már megbocsáss.

Főleg, hogy kifőzdébe sem jár senki, de hagyjuk is.

Mint mondtam ismerem, és ha akartam volna már rég beköptem volna


Nem vagyunk idegenek


Egyszerűen csak nem értem, hogy miért nem enged picit be a lelkébe.

Ennyi. Nem fél ilyentől az biztos . Más oka lehet

2021. ápr. 13. 23:42
 14/55 anonim ***** válasza:
26%

13.-nak.


Én járok. Olcsó, finom, közel van, és van rakott krumpli!

2021. ápr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
90%

"Én arra lennék kíváncsi, hogy mi az oka annak, ha egy férfi nem akar megnyílni."


"Előtte voltak rendes párkapcsolataim, és mindig meséltünk egymásnak magunkról egy kis idő után."


Na itt le is irod a valaszt magadnak.

A RENDES parkapcsolatban szokas egymasnak meselni a dolgokrol. Viszont a szeretoi kapcsolat NEM RENDES parkapcsolat.

Ha te ilyen beszelgetos dologra is vagynal, akkor cimet tevesztettel. Ez a pasi a helyen kezeli a dolgokat, nem fog veled dumalgatni o csak szexet akar. Ha neked ez nem eleg, akkor lepj ki.

2021. ápr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 A kérdező kommentje:

De épp ez az, hogy dumálgat. Csomót dumálunk, mindenről.

Én is mesélek, és ő is. Csak ő magáról nem beszél.

És nem tudom eldönteni, hogy egyébként is ilyen, vagy nem mer megnyílni.

De ismerem a családját, ettől biztos nem fél.

Ha be akarnám buktatni, van elég anyajegy a testén, amivel bizonyítanám :)


Szóval itt nincsenek ilyen kapcsolatban lévők?

Miért titok, hogy hogy érzi magát, vagy pl. gyerekével mi történt az iskolában

Ezek nem titkos dolgok

2021. ápr. 13. 23:54
 17/55 anonim ***** válasza:
76%
Mert csak dugásra HASZNÁL bogaram.
2021. ápr. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 A kérdező kommentje:

Nem kell bogarazni, mert roppant irritáló ez a stílus. És ha visszaolvasod amit írtam, látnád, hogy nem csak dugunk.


Nem hinném, hogy minden egyes szeretői kapcsolatban ilyen zárkózott az egyik fél

2021. ápr. 14. 00:00
 19/55 anonim ***** válasza:
56%

Nem minden szeretői kapcsolat ilyen.

Én már eddig 3 családos pasi szeretője voltam, nyitottak voltak, sőt ezek közül kettő olyan volt, hogy mikor együtt voltunk, hívta a felesége, és ki is hangosította a telefont, végighallgattam a beszélgetést.

Szerintem p nem azért nem nyílik meg neked, hogy nehogy visszaélj valamilyen infóval, hanem nem akar túlságosan közel engedni magához, nehogy többet érezz.

2021. ápr. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:

És beléd ők szerelmesek voltak mind, hogy ilyen nyitottak voltak?

Bár én nem vagyok kíváncsi a feleségére, csak rá

2021. ápr. 14. 01:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!