Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem mesél magáról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mesél magáról?

Figyelt kérdés

Randizgatom egy családos férfival 3 hónapja.

De egyszerűen nem nyílik meg felém, nem mesél magáról.

Beszélgetünk, de csak általános dolgokról.

Tudom, hogy ez egy szeretői kapcsolat, de nem furcsa, hogy semmi bizalmas dolgot nem oszt meg?

Nem pont a feleségéről, vagy gyerekeiről, de pl, hogy mi bántja, mi van vele, munka ilyenek.


Mások akik ilyen kapcsolatban vannak , ők is ilyen zárkózottak?

Ez minek a jele? Nem akar velem bizalmaskodni, vagy fél, hogyha a bizalmába avat megkedvel?


2021. ápr. 13. 22:13
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:

És attól fél, hogy én fogok többet érezni?

Nem inkább attól, hogy ő, ha el meri engedni mellettem magát?

2021. ápr. 14. 01:06
 22/55 anonim ***** válasza:
68%

"És beléd ők szerelmesek voltak mind, hogy ilyen nyitottak voltak?"


Azt hogy szerelmesek azt inkább nem mondanám.

Aki szerelmes, az bolond, a lila ködben mindenre képes.

Viszont érzelmek azok tény és való voltak.

Minden szeretői viszonyban vannak.

Nekem a szex része tökéletes volt, meg a többi is, minden klappolt, viszont én mint szerető ennél többre nem vágytam, nem akartam kapcsolatot, sem szétszedni őket. Mégha sok feleség azt hiszi, hogy erre vágyunk.

Én szakíttottam mindhárom kapcsolatot meg. Viszont ezek után is kerestek még nagyon sok ideig.

Telefonon, fb-n, viberen, sms-ben.

Nem zaklattak, viszont írták, hogy hiányzok, sokat gondol rám, lenne-e kedvem meginni egy kávét és beszélgetni? Sétálni a Balcsi parton? És hhez hasonló üzik, írták is, hogy a szex sem fontos, csak találkozzunk, beszéljünk.

Szóval azért valamit csak érzetek.

2021. ápr. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
69%

Ha a szex az alapja, (mi más lenne ?), akkor nincs szükség felesleges információkra.

Koncentrálj arra, hogy jó legyen az ágyban, többire ott vannak a barátok, a feleség..az nem a Te életed.

2021. ápr. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
100%

"Előtte voltak rendes párkapcsolataim, és mindig meséltünk egymásnak magunkról egy kis idő után. Innen tudtam, hogy megbízik bennem, hogy kedvel, ilyenek."

Mert ez nem rendes párkapcsolat, szóval ezért.

2021. ápr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
Mert gyári munkás. 🤣
2021. ápr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 A kérdező kommentje:

Nem gyári munkás, tanult ember.

Mindegy, úgy látszik senki sem lát túl a szex dolgon.

Szexkapcsolat és komoly kapcsolat közt is van egy távolság, azért nem hinném, hogy egy dugótársnál normális, hogy ennyire zárkózott


Nem kértem érzelmeket, de akkor ezek szerint ilyen szeretői dologba csak akkor nyílnak meg egymás előtt az emberek 22-es leírása alapján, ha már vannak érzelmek.


Pont fordítva gondoltam.

2021. ápr. 14. 12:12
 27/55 anonim ***** válasza:
66%

Látom ez sem fog sokáig tartani, mert elég idegesítő vagy és a felfogás is rettenetesen lassú. Komolyan, egy 4 éves gyerek megértette volna már az egészet.


Ez egy alkalmi kapcsolat. Szexkapcsolat, aminek a nevében is benne van, hogy csak szexről szól. Csakis szexről. Azt nem mondom, hogy nincs kivétel, van olyan, aki igenis megoszt szeretővel ezt-azt, java persze hazugság, mint az feleség/férj nem érti meg, nincs szex meg hasonló ostobaságok, amit a hozzád hasonlóak úgy bevesznek, mint kacsa a nokedlit. Mondjuk elég sok ember, aki szeretőt tart szereti hülyíteni a szeretőt és igérgetni minden félét, amit persze esze ágában sincs betartani. A te szeretőt viszont nyilvánvalóvá teszi, hogy hol van a helyed. Te még a hülyítős kategóriába sem férsz bele. Ez azért van, mert jó házasságban él minden téren, csak valószínűleg magas a libidója és viszket neki, amit ugye muszáj ki(be)verni valahová. Erre vagy te - semmi másra. Tudod, elég undorító és kiábrándító helyzet, de sajnos ez van, a legalsóbb kategóriás szerető vagy. Ha sokat fogsz dumálni, valószínűsíthető, hogy hamar dobbant majd, hisz fogalmazzunk úgy: "a te szádat nem a dumálásra tartja fent." Előbb-utóbb (inkább előbb), elege lesz abból, hogy te beszélni akarsz vele, neki dolgokról, hisz ugyebár nem emiatt tart téged. Az egyetlen probléma amin dolgoznod kell az nem az ő magánélete vagy a munkája vagy bármi más amihez neked közös nincsen és nem is lesz soha, hanem a f@rk@. Tudtad nagyon jól, hogy annyi lesz a feladatod, hogy kivered neki, le$zopod, meg hagyod hogy beléd verje. Ennyiből áll a szexkapcsolat. Hidd el, tapasztalatból beszélek, utálom, mikor a csaj feleslegesen pofázik, hisz nem kérdeztem, nem is érdekel, de mivel a lyuka kell, így böffentek valamit pont úgy, mint aki téged qrogat.

2021. ápr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:

" java persze hazugság, mint az feleség/férj nem érti meg, nincs szex meg hasonló ostobaságok, amit a hozzád hasonlóak úgy bevesznek, mint kacsa a nokedlit. "

Látszik, hogy nő vagy és sosem voltál még nős férival:)😂


Miért hazudna ebben? Kérlek fejtsd ki. Ha otthon egy csodás nej várja csodás szex-szel, vajon miért keres szeretőt? Szerinted ennyire hülye vagyok, hogy nem tudom otthon is várja egy lyuk? ha már sértegetsz :)



"azért van, mert jó házasságban él minden téren" igen ez már még valószínűbb :D Egy minden téren jó házasságban kefélünk orrvérzésig másokat 😅🤣


Látom szívecském csúnyán átbaszott a férjed, így most itt próbálod másokat lenyomva jobban érezni magad


"annyi lesz a feladatod, hogy kivered neki, le$zopod, meg hagyod hogy beléd verje."

komolyan gondolod hogy ezzel megsértesz :D ? Ez nálunk kölcsönös. Szívem, hiszen te mint meggyötört feleség még ennyire sem kellesz, bár néha te is kiverheted neki, ugye? Mire is vagy te tartva.Mosod a szaros gatyáid, főzöl rá, neveled a kölykét, és próbálod közben ilyen kommentekkel elhitetni magaddal, hogy téged becsül a drága férjurad. Szép kapcsolatod lehet, ahogy mondtad minden téren jó :D


Most el ne kezd, hogy te egy jó házasságban élsz, és csak úgy hobbiból írtál ilyet, mert ezt hidd el drága, senki sem veszi be :) :* 😘

2021. ápr. 14. 15:05
 29/55 A kérdező kommentje:
hahaha a helyi őrült megcsalt szatyor visszatért :D
2021. ápr. 14. 15:14
 30/55 anonim ***** válasza:
100%

Mikor a qrva felháborodik, hogy nem tisztelik. Mire fel is tisztelné? Gondolkod már te !dióta! Te hány prostit tisztelsz az utcán?



Szóval fogd már fel te szerencsétlen, hogy te azért vagy, hogy kielégítsd azon vágyait, amit az asszony nem képes/akar, vagy az asszony libidója alacsonyabb mint a férfié és nem kell neki annyi, mint amennyit a férj viszont elvárna. Ilyenkor jön a képbe egy másik nő, akibe üríthet. Ennyi! Se több, se kevesebb. Te még qrvának is hülye vagy.


Ha valakinek felesége/férje van, az azért van, hogy támogassa, szeresse, főzöm-süssön neki, gyereket szüljön, szex persze, tehát hogy megossza vele az életét minden téren. És mint te is tudod (remélem), Magyarországon egy feleség engedélyezett, szóval értelemszerűen te csupán a guminő vagy. Az, hogy ez neked tetszik, vagy sem, vagy az, hogy erről neked mi a véleményed, a kutyát nem érdekli. Ez kb. olyan, mint vitatkozni, hogy az ég zöld, nem kék. Csinálhatod, de legbelül úgy is tudod, hogy kék és csak annyi lesz ebből, hülyét csinálsz magadból. Attól, hogy nem tetszik a válasz, még ez az igazság. Ugyanis az igazság nem tetszés függvénye. A prosti az prosti, tök mindegy, hogy ingyen csinálja, mint te, vagy pénzt kap érte. Neked még annyi eszed sincsen, hogy pénzt kérj érte.

2021. ápr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!