Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem mesél magáról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mesél magáról?

Figyelt kérdés

Randizgatom egy családos férfival 3 hónapja.

De egyszerűen nem nyílik meg felém, nem mesél magáról.

Beszélgetünk, de csak általános dolgokról.

Tudom, hogy ez egy szeretői kapcsolat, de nem furcsa, hogy semmi bizalmas dolgot nem oszt meg?

Nem pont a feleségéről, vagy gyerekeiről, de pl, hogy mi bántja, mi van vele, munka ilyenek.


Mások akik ilyen kapcsolatban vannak , ők is ilyen zárkózottak?

Ez minek a jele? Nem akar velem bizalmaskodni, vagy fél, hogyha a bizalmába avat megkedvel?


2021. ápr. 13. 22:13
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
OFF: szia. irhatok privat uzenetet neked? egy ideje lett vege a szeretommel, és keresek egy ujat. hol laksz? szivesen megismernelek. én is csak szexet akarok, mint a csavo akivel most vagy, mivel van parkapcsolaton, csak a parom nem igenyli annyit a szexet,mint en. irhatsz privit te is, koszi elore is a valaszt. 17 cm amugy, meg senki nem panaszkodott eddig, szoval gondold at.
2021. ápr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:

Ha valakinek felesége/férje van, az azért van, hogy támogassa, szeresse, főzöm-süssön neki, gyereket szüljön, szex persze, tehát hogy megossza vele az életét minden téren. "


Mondom én 🤣

Te főzöl, takarítasz, míg a férjed engem dug :)

2021. ápr. 14. 15:43
 33/55 anonim ***** válasza:
68%

Randizgatok 🤣🤣🤣 hát beszrok!

Én az ilyen dugogatoknak nevezném.


Amúgy mennyiért csinálod?

2021. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, a megnyilvánulásaidból látszik, hogy mennyire nincs helyén az önbecsülésed. Sajnos igazuk van a hozzászólóknak, egy ürítőlyuk vagy neki, hiába akarsz te többet belelátni. Ha érzelmeket és bizalmas beszélgetéseket akarsz, keress egy független férfit. Ja hogy nekik nem kellesz? Akkor magadban a hibát.
2021. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
70%
És még büszke rá hogy csak dugásra kell 🤣 Behalok. Akkor miért panaszkodsz, hogy nem beszélget veled mélyen?
2021. ápr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
69%

Hűha, látom betaláltam rendesen. Nyugodj meg, bár szeretem a könnyű prédát, az ilyen hülyéket mint te, még én is elkerülöm. Ennyi rinyát egy lyuk sem ér meg.


És igen, az asszony főz nekem rendesen, arra (is) való. A pénzt ugyanis neki viszem haza, nem a szeretőmnek.

2021. ápr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:

Hallod Ürítőlyuk néni, gondolod nem ismerlek erről az oldalról? :D

Téged mindenki ismer :D

Egymás után ontod a kommenteket, Egyáltalán nem feltűnő, hogy mások, normálisan írnak, saját tapasztalat, aránylag kulturált stílus, erre te megtalálsz (egyébként vártalak :) ) és nekiállsz őrjöngeni :)

Itt ezen az oldalon mindenki ismer, aki legalább két hete böngész a felnőtt párkapcsolatok oldalon. Szeretőket ürítőlyukazni és kurvázni csak te szoktál.

De ez is téged minősít nem engem, és lenne pár orvos, akinek lenne számodra ajánlott gyógyszere :D


Engem nem bosszantasz, őszitén. Én sajnállak, mert egyértelműen beteg vagy, ahogy ilyen kitörésekkel tudsz csak reagálni bárminemű szeretős kérdésnél. Látszik, hogy bolond vagy.Rossz neked

2021. ápr. 14. 15:54
 38/55 anonim ***** válasza:
72%
Most komolyan ingyen b***ogat? Legyen már annyi eszed, hogy legalább pár ezrest kérsz tőle az alkalmakért! Vagy legalább kaját rendeljetek. Ne hagyd magad! Ne legyél ingyen K***VA!
2021. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
62%

Válaszolók és kérdezők.


Nem az a baj, ha valaki szerető lesz, és élvezi a szexet. Az a baj, ha többet lát/képzel a helyzetbe, mint ami.

Dugni lehet, ide-oda elmászkálni vele lehet, bulizni is lehet.

DE ENNYI!


Példa.: Hiába vezetsz 20 éve, és van egy Ford Mustang GT kocsid, attól még nem vagy KB. https://www.youtube.com/watch?v=PrqYohBV58o

2021. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
75%
A helyedben azon gondolkodnék, hogy hogyan jutottál ilyen mélyre és miért nem tudod elfogadni azt, hogy neked ez jutott - okkal, hisz ezt te választottad magadnak. Nyugodtan találj ki mindenfélét. Ha még igaz is volna (ami nem), attól te nem leszel hirtelen qrva, egy szerető, egy senki?
2021. ápr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!